Зловещо! Намериха убит и изгорен с гуми край Банево
Има заподозрян за хладнокръвното убийство, предполага се, че жертвата е животновъд, дошъл в Банево да купува овце
29 Юни 2015, Понеделник, 10:41 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАЗадържан е Динко Т., който преди седмица зарови мъртвата си майка в найлон, на 50 см. в земята
Зловещи останки от изгорял труп на мъж са открити край бургаския квартал Банево. Тялото е неузнаваемо, на този етап не може да бъде установена самоличността на човека, научи Флагман.бг от разследващи. Убиецът хладнокръвно е запалил с горящи гуми тялото, за да прикрие следите.
Все още не може със сигурност да се каже кой е убитият. Останките от труп са открити в същия район, където преди 14 дни Динко Т. от квартала зарови майка си Стойка (виж темата с развитие на случая с ексхумираното тяло на възрастната жена на 16 юни). Той е задържан и заради открития изгорял труп.
По информация на местни жители костите са открити в събота. По първоначални данни се предполага, че те са на мъж, който се занимава със животновъдство и е дошъл в Банево да купува добитък. Бил е с кола, която убиецът е дал за метални отпадъци.
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС
Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години
ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС
Бизнесът с кауза“ в Бургас обсъди с фирми идеята за печалба с обществена полза
