×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Американец блудствал с 3-годишно българче в самолет


Американец блудствал с 3-годишно българче в самолет
Обвинители срещу Матюс са няколко пътници на полет 913 на „Делта
20 Юни 2015, Събота, 13:30 ч.

Кевин Матюс обърнал 4-5 чаши вино преди полета, което отключило извратените му педофилски мераци


Американецът Кевин Чарлс Матюс е обвинен в сексуално посегателство към 3-годишно българче по време на полет на „Делта еърлайнс“ от Чикаго до Сан Диего, Калифорния, пише „Шоу”.

Инцидентът се случил на 23 март тази година, а обвинители срещу Матюс са няколко от пътниците на полет 913 на “Делта“. Те свидетелстват, че мъжът на средна възраст опипвал на непозволени места непълнолетното дете, докато то спяло на седалката до него. Самоличността на малкото момченце и семейството му се пазят в тайна, тъй като такива са изискванията на закона за малолетни и непълнолетни жертви на този тип престъпления. По време на пътуването се наложило мъникът да седне до 48-годишния Матюс, тъй като местата на родителите и сестра му, които летели със същия полет, не били до неговото. Майката седяла на същия ред, но от другата страна на централната пътека в самолета, а бащата и сестрата на жертвата на доста по-отдалечен ред и номер на седалката назад в салона. Според агента на ФБР Дъстин Грант, фамилията пътувала на различни номера седалки, защото тръгнали в последния момент. Родителката на детето признала, че използвала момента да си отдъхне, защото била уморена. Тя видяла, че пътникът до сина й се държи много приятелски с него и малкият бил щастлив от това. Майката обаче отрича да е забелязала каквато и да е по-съмнителна близост между двамата, тъй като от мястото си не можела да види къде се намират ръцете на Кевин Матюс.

Според рапорта на агент Гранд, пътникът от Чикаго дал на 3-годишния малчуган да си играе с неговия таблет и мобилен телефон и започнал да се държи прекалено фриволно с него, свидетелстват в съда две от пътничките, седели зад обвинения в педофилия американски гражданин. Едно от свидетелките с инициали W. I. разказва, че „Матюс изглеждаше пиян и се държеше екстремно приятелски с момчето“, твърди агентът Гранд. Според него жените не останали равнодушни към това, което се случва на седалките пред тях. Те започнали да следят отблизо какво точно кара един мъж на солидната възраст - 48-години, да се държи толкова странно и нетипично. Кевин непрекъснато карал 3-годишното българче да му „дава 5” с ръка и бил въодушевен, че такова малко дете може да говори едновременно толкова добре два езика - английски и български. И други пътници се присъединили към възмущението на двете свидетелки, когато установили, че

дланта на американеца била поставена върху гениталиите на малкия пътник, докато спи

Едновременно с тези си непристойни действия, Матюс следял и какво прави майката на детето.

Когато вижда как мъжът опипва момченцето, една от жените зад него скача и веднага влиза в конфликт с насилника. Кевин измества ръката си към крака на малчугана, а свидетелката съобщава на майката на жертвата и на екипажа на висок глас какво е видяла. Стюардите от своя страна сигнализират на властите веднага.

Полицията на летището очаквала обвинения в блудствени действия още на терминала, от където той на мига се сдобил с редица обвинения и е откаран към следствения арест. По време на разпита роденият в Чикаго мъж обяснява, че преди да се качи на полет 913 е пийнал четири-пет чаши вино, „но в никакъв случай не е бил пиян”. Продължил да пие и по време на самия полет, но по думите му – „умерено”. Той отричал през цялото време да е извършвал някакви сексуални помисли и блудствени действия, но накрая склонил, че е възможно

„да е направил неволна грешка”

Признал единствено пред униформените служители на реда, че той самият е поискал малкият да държи ръката му по време на полета.

След разпит и на няколко от пътуващите, седели около Кевин, към обвиненията му се прибавили още злоупотреба и опит за сексуален контакт. По-късно е освободен срещу 10 000 щатски долара гаранция. Наложена му е забрана да осъществява какъвто и да е контакт с непълнолетни без разрешение, забранено му е да напуска и щата. На крака му е сложена електронна гривна, която го поставя под полицейско наблюдение и ограничава периметъра му на предвижване. Заради обвиненията за сексуални намерения към 3-годишното българче, Кевин Матюс ще влезе като име и снимка в специализираните сайтове, а повечето работодатели отсега-нататък ще му отказват работа.

Коментарите на американците в местната преса показват, че те обвиняват до голяма степен двамата родители на малкото момче, които са допуснали такова нещо да се случи. Всеки от читателите недоумява как е възможно майката и бащата да не поискат още на гишето на компанията на летището в Чикаго преиздаване на бордните карти с нови места, при които семейството да бъде настанено заедно. Вторият вариант, който се практикува по време на полети в такъв случай, е да помолят стюардите на „Делта“ да съберат разделените членове на семейството двама по двама – родители и дете. Ако и това не проработи, можело сами да помолят пътници да разменят местата си, обясняват служители на сигурността на американската авиокомпания.

Районният съд в Юта, където се е приземил самолетът, е освободил Кевин Чарлс Матюс под гаранция, но тъй като обвиненията по законите на Съединените щати се водят федерални, защото престъплението е извършено по време на полет, съдебното дело ще се гледа в окръжния съд на щата.

В категории: Крими


Коментари
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър  Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори