Шофьор паркира камиона си на главната ул. „Богориди" в Бургас (СНИМКИ)
Надявам се с Ваша помощ шофьорът да бъде открит и глобен, за да не си позволява повече подобен лукс, пише ядосан бургазлия
08 Март 2015, Неделя, 13:15 ч.
Автор: Флагман.бг снимки Иван НИКОЛОВНие плащаме за тези ремонти и трябва да се пази, накажете нарушителя, зове бургазлия
Шофьор на камион „Мерцедес” с бургаска регистрация безцеремонно паркира на централната пешеходна улица „Богориди”, само на няколко метра от сградата на Община Бургас, алармира читателят Иван Николов в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН”.
„Днес заснех поредния ненаказан наглец. Изпращам Ви го, защото все пак ние плащаме за тези ремонти и трябва да се пази. Крайно възмутени бяха и хората наоколо, защото червеният „Мерцедес” стоя там с часове. Надявам се с Ваша помощ шофьорът да бъде открит и глобен, за да не си позволява повече подобен лукс и да троши плочките с камиона си. Не сме в Дивия Запад и законите трябва да се спазват”, пише ядосаният бургазлия.


В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

ЗамаЗка се пише със З!!!!
А иначр имаш претенции за грамотност.
Който разбира малко от стройтелство ще разбере къкво имам предвид а неуките ще си пишете глупави коментари и ще вдигате рейтинга на сайта.
Moje i da vi se idks , ama ... drug pat !
Horata vi go kazaha v prav tekst - KENEf !!! I to Turski ... !
Koito se misli za chovek - terminal 1-2 !
Kolkoto i jalko da zvuchi - tova e spasenieto , brakia Balgari !!!
Ne vi doide akala v glavite che , chengeta i komunisti se ptemahvat samo s orajie ... !
A vie si spete ... ! Spete si zimnia san i si se oplakvaite ... na toia , deto duha !
Касабова п****е