В бургаския ж.к. „Възраждане” луднаха от наплив на автомобили, искат обратно Синята зона
02 Март 2015, Понеделник, 06:06 ч.
Автор: Флагман.бгНай-настоятелни са жителите в участъка от ул. „Фердинандова” до бул. „Иван Вазов”
Жители на бургаския ж.к. „Възраждане” в Бургас пропищяха от наплив на коли, след като преди месеци част от Синята зона беше премахната. Писма и сигнали от граждани за връщане на платеното паркиране, за да бъде въведен ред, са получени в ОП „Транспорт”. Те са входирани в Общинския съвет за разглеждане от комисията, която беше натоварена да изследва резултатите от решението за свободно паркиране.
Хората, които живеят в района, искат връщането на Синята зона, защото не могат да намерят място пред домовете си. Масово шофьори от други части на града, които имат работа в центъра, спират там, за да избегнат плащането. Това обаче затормозява местните жители.
„Имаме много сигнали и писма, дори за включване на нови участъци в Синята зона”, каза шефът на ОП „Транспорт” Андрей Рунчев. Най-настоятелни били хората, живеещи в участъка от ул. „Фердинандова” до бул. „Иван Вазов”.
Предполага се, че предстои преразглеждане на решението, според което преди три месеца Синята зона в ж.к. Възраждане бе стеснена.
В категории:
Бургас
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Научете се да плащате за паркиране.
Рахат локума дето го раздаваше оня ден сега трябва да си го изядеш.
И да знаеш друг път,че за работа ,която не разбираш,не бива да имаш мнение.
Не само да слушкаш и да папкаш!
Големи сте смешници, заклевам се. :)