×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Азис измъква 250 бона от „Като две капки вода“, ще се прави на жена


Азис измъква 250 бона от „Като две капки вода“, ще се прави на жена
На Азис никак няма да му е трудно да се прави на певица, тъй като има голям опит в женски дрехи
10 Февруари 2015, Вторник, 20:43 ч.

Чалгаджията е готов на всичко за пари, а Маги Халваджиян смята, че ще му вдигне рейтинга


Новият сезон на „Като две капки вода“, който  стартира в средата на март, ще има невероятно любопитен участник. Според клюката, голямата изненада в сезона ще е участието на краля на фолка Азис.

Той беше канен да участва  и миналата година, но не се съгласи да си губи времето за мижави пари и имитаторски роли. Сега обаче лично продуцентът Маги Халваджиян е провел цели три  срещи с фолкаджията, за да го убеди да се включи в проекта, в което участниците имитират известни певци.

Накрая  Азис се е съгласил и вчера даже подписал договора. Това безкрайно зарадвало Маги, който е решил да се конкурира до дупка със Слави и да привлече зрителите към „Капките“ и да отклони аудиторията от „България търси талант“, вече шоу на Дългия.

Според запознати с характера на Азо, той  не се е подписал за по-малък хонорар  от 250 бона. За неговото участие ще отиде сериозна  част от бюджета на „Като две капки вода“. Организаторите обаче  се надяват да спечелят много пъти по толкова от реклами и спонсори. Освен, че е добър певец, Азис умее да се справя много добре с имитациите и отсега е ясно, че ще му се падат предимно женски роли.

Останалите участници още се уточняват, но според хора от кухнята на предаването една от тях ще е Петя Буюклиева, която сама загатна, че е поканена в ново риалити, където няма да я унижават и да се подиграват с нея. Водят се преговори и с фолкаджийка Деси Слава, която също е известна с красивите си превъплъщения.

Водещите и този сезон ще бъдат  Зуека и Рачков, които сега временно отдъхват, а Рачков дори отишъл на лов за глигани, а в „Господари на ефира“ ги заместват Малин Кръстев и Геро.

В категории: Лайфстайл


2
Коментара
2
Коментара по темата
2.
B-s
10.02.2015 21:50:32
0
1
Da taka e tolkova bedni hora ima a te samo lapat i gushkat parite .
1.
1
10.02.2015 20:08:11
0
3
че той друго може ли ? и кой е този идиот дето ще му ги даде ?! като има желание да дава да даде на децата в нужда, не на мазни педали !!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сложете чаша вода в хладилника и ще се удивите от резултата Сложете чаша вода в хладилника и ще се удивите от резултата Течността помага за решаването на един много разпространен проблем, а именно - неприятната миризма Грандиозни звездни концерти и музикално-визуални спектакли за празника на Несебър Грандиозни звездни концерти и музикално-визуални спектакли за празника на Несебър Световноизвестната група Chico & The Gypsies ще завладее сцената на на Крепостните стени навръх 15 август Сърцето няма почивка - провери го безплатно в УМБАЛ „Дева Мария“ Сърцето няма почивка - провери го безплатно в УМБАЛ „Дева Мария“ През август тече кампания за безплатни кардиологични прегледи за жени над 50 години Писмо до Флагман.бг от една софиянка, влюбена в Бургас Писмо до Флагман.бг от една софиянка, влюбена в Бургас Тя е главен експерт в БНБ, управление "Емисионно", наш редовен читател Британец от Кубадин хванат с буркани марихуана и конопена градина в двора Британец от Кубадин хванат с буркани марихуана и конопена градина в двора 57-годишен английски гражданин е задържан, след като в къщата му край Средец са открити наркотици и засаден канабис Сгащиха с много наркотици в хотел "Меркурий" в Слънчев бряг бившия затворник Илиян Сгащиха с много наркотици в хотел "Меркурий" в Слънчев бряг бившия затворник Илиян В апартамент на 2-ия етаж ченгетата от РУ-Несебър намерили 100 грама канабис и 27 пликчета с екстази Бум на фалшиви резервации по морето, вижте как да се предпазите Бум на фалшиви резервации по морето, вижте как да се предпазите Проверявайте в Гугъл откъде са снимките и не се подвеждайте от примамливите цени Деца от Царево разплакаха Тодор Цветков след пожара, продават си играчките, за да му помогнат Деца от Царево разплакаха Тодор Цветков след пожара, продават си играчките, за да му помогнат От къщата му в „Острица“ са останали само руини, но хората, на които е помагал, му се притичат на помощ Верижно меле на Прохода на Републиката, има 9 пострадали, сред тях и деца! Верижно меле на Прохода на Републиката, има 9 пострадали, сред тях и деца! Три коли се нанизали, причините се изясняват Мирослав Боршош отличи финалистите в конкурса за рекламни туристически плакати Мирослав Боршош отличи финалистите в конкурса за рекламни туристически плакати Решихме да го организираме, за да открием България през очите на различни артисти, каза той
В тази държава минималната заплата е над 1 000 евро месечно В тази държава минималната заплата е над 1 000 евро месечно България остава в дъното на списъка с минимална заплата от 551 евро на месец Написа хаплив коментар за Димо Алексиев, Ралица Паскалева го "захапа" Написа хаплив коментар за Димо Алексиев, Ралица Паскалева го "захапа" Телевизионният водещ Митко Павлов отговори с ироничен коментар, в типичния си хаплив стил, като напомни, че човек трябва да понесе отговорност за действията си, особено ако е рецидивист Куршум отне най-важните мъже в живота на черната вдовица Куршум отне най-важните мъже в живота на черната вдовица Първите двама са публично убити, а Славков се самоуби миналата седмица Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Той обаче не смята позицията на американския президент за проукраинска Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си 25-годишната жена има над 1600 скока с парашут НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс Това трябва да стане до края на мандата на Тръмп Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори