Наказателна акция! Разпориха гумите на 8 коли на ул. „Патриарх Евтимий“ в центъра на Бургас
Първият сигнал е подаден тази сутрин около 07,30 часа, след което потърпевшите започнали да звънят един след друг на тел.112
06 Февруари 2015, Петък, 14:48 ч.
Според полицията извършителят не е подбирал возилата, дупчил е наред
Тежка се оказа сутринта за няколко шофьори, които са паркирали автомобилите си на ул. „Патриарх Евтимий“ в Бургас. Неизвестни лица са нарязали гумите на осем коли, които са били спрени един до друг в редица. За инцидента сигнал е бил подаден около 07,25 часа, сигнализираха от пресцентъра на полицията.Колите са нощували в района между ул. Фердинандова“ и ул. „Цариградска“. Собствениците им нямат нищо общо един с друг, освен, че са паркирали в близък периметър. Според полицията извършителят не е подбирал возилата, а е дупчил наред.
Днес автомобилите вече са преместени, а живеещите в района не са забелязали нищо.
В категории:
Бургас
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър

собственост със специален статут за пешеходци.
Къде ви са паяците мурзеливци мръсни!!! За какво ви издържаме!!! Вие вършите ли нещо!!! Май ще подаваме оплаквания до София да ви овулняват
Май май пак сензация без покритие.
Тва е.
Не може всеки селянин в центъра с кола.
Да си си купил гараж или парко-място като си си купувал апартамента.
За мен паркиране на тротоар трябва да отнасят глоба мин 100 лв.
Общината не е длъжна да ти осигури парко място пред блока.
Ако си си купил гараж, ползваш гаража, ако си си купил парко място в блока ползваш него. Ако нямаш парко място и няма място на улицата НЕ ПАРКИРАШ.
Тротоара е за пешеходци.
Нека да си размърдат задника тези гейове с колите, да се научат че има градски транспорт, да се махат от центъра. Давай още рязане!!!!
КВО СЕ ЗЪБИТЕ ВЕ, ВСИЧКИ ВИЕ НЕ СТЕ НИКАКВИ ШОФЬОРИ!!!
ИЛИ ТОЗИ, КОЙТО МНОГО СЕ ЗЛОБИ МАЙ Е ИЗВЪРШИТЕЛЯ? А? КЪДЕ СЕ ПИШЕ, ЧЕ СА БИЛИ НА ТРОРОАР?
Оставайте им бележки че ако паркират на тротоара още веднъж ще им запалим аспуха!!!!!
Медали за тези които унищожат кола нарушител на тротоар!!!!
Обичам ви!!!най накрая!!!!
Всеки нека да си купи шило!!!
Освободете тротоарите от тези коли окупатори!!!
Винаги бъдете готови за атака!
През ниша и през деня!
Мушшшшшш!!!!
Свобода! Движение!!!!
Място!!!!! Атака!!!!!!
Defend your rights!!!!!
Като искат да карат да се местят в Меден Рудник да си паркират колите. То и аз искам да си играя на тротоара ама тези селяци са си сложили хуйовете там!!!
Малко е това!!!!
Давайте още!
Обединете се със накои банди и атака!!!'
А интересно къде са паяците да отнасят колите да еба.
Ще има ред в България до Април!!!!!
Като няма място ще си паркираш трошката на платен паркинг. Такива има много в района. Но ти искаш от колата направо у вас нали.
Не само сте нагли ами и мързеливи.
Селяни разберете паркингите са за паркиране, улиците за движение, ТРОТОАРИТЕ за пешеходци.