Не намериха девствени миски за конкурс в Бургас
01 Февруари 2015, Неделя, 12:56 ч.
Единствената кандидатка, която отговаряла на това изискване, била непълнолетна
Конкурсът за търсене на девствена миска в Бургас се провали, след като на него се яви само една кандидатка, при това непълнолетна, пише „Телеграф”. Затова тя не беше допусната до участие, тъй като условието на организаторите бе кандидатките трябва да са между 18 и 28 години.Не е било предвидено девствеността да се доказва по медицински път, а да се приеме само думата на съответната мераклийка за титлата, но и това не доведе желаещи. А наградата за „Мис Секси”, както бе наименуван конкурса, бе участие в клип на певеца Ерик.
Предвиждаше се конкурсът да се превърне в шоу събитие с дефиле на участничките по бельо и да има въпроси от журито, а за публиката беше предвидена музика и танци на живо.
Лице на проваления конкурс стана училата за медицинска сестра Нори Хасанова, известна и като Анастасия сред чалга феновете.
В категории:
Лайфстайл
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
1
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои
Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа
Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция
Жельо Вардунски посрещна 63-тия си рожден ден с изненада преди сесията в Камено
