Колет пътува цяла седмица от Видин до Несебър, доставят го на получателя вмирисан
Колет с развалени продукти получи по пощата несебърлия. Пратката е в ужасно състояние заради рекордно забавяне от цяла седмица. Снимка: Николай Борисов
06 Януари 2015, Вторник, 10:02 ч.
След дълги перипетии получих развалени продукти, пратени за Нова година, на 5-ти януари, възмутен е Николай Борисов
Колет с развалени продукти получи по пощата несебърлия. Пратката е в ужасно състояние заради рекордно забавяне от цяла седмица, споделя Николай Борисов в „Моята новина“ на Нова телевизия.На 29 декември баща му изпратил колета от Видин. Преди това той питал служителката там дали ще бъде получен в Несебър преди Новогодишните празници. Служителката отговаря, че пощите ще работят и на 31 декември до 13 часа. Тя обаче така и не се е информирала, че на последния ден от 2014-та няма да работят всички офиси.
„На 30-и отивам да си получа колета
в пощата в Несебър. Оттам ме информираха, че колет на моето име няма. Звъняха и в другия клон, но и там не беше. Ходих и до пощата в Слънчев бряг, да не би случайно там да е оставен, защото и това се случва, но го нямаше. След като се прибрах, потърсих в сайта на пощите номер на офиса им във Видин. Служителката ми отговори, че от тях е изпратен и е получен в Монтана и вината за забавянето е там, те имат подписани документи“, добавя Николай.„За мен това е чисто прехвърляне на вината. След многократни опити да се свържа с пощите в Монтана, оттам ми отговориха, че колетът ми е при тях. Останал е, защото пътищата били затворени и колата за София не е изчакала да пристигне колата от Видин. Казах на служителката в Монтана, че след като няма да го получа преди празниците, искам да се върне във Видин. Отговорът беше, че колата за Видин е тръгнала и ще трябва да остане за 5 януари. Пробвах с куриер, но от пощата ми поставиха точен час за взимане на пратката и куриерите нямаше как да изпълнят това условие“, добавя възмутеният гражданин.
„На 31 декември колетът уж трябваше да е в Бургас, но никой не ми се обади, не си вдигаха и телефона. Колетът остана при тях до 5 януари. Вчера си го взех, като беше в безобразно състояние. Служителката в Несебър ми каза, че най-вероятно нещата са развалени, защото и разписката, която трябва да попълня, беше цялата изцапана. Като го взех, се носеше невероятна миризма. Трябваше да им го върна обратно във Видин или Монтана на служителите от пощата, да им предложа те да използват продуктите“, заяви Николай.
„Явно е такава организацията в пощите. Никой нищо не знае и нищо не прави, но накрая взимат всички заплати. Парите идват от хората за пратки, които ги взимат в неописуемо състояние в комбинация с "приятен" аромат. Добре, че имах възможност и посрещнах празника като хората, защото ако трябва да се разчита на пощите, човек жив да го оплачеш. Ще му изпратят продукти, които ще пътуват една седмица и накрая ще си ги получи развалени“, коментира възмутеният несебърлия.
В категории:
Несебър
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Що за простотия!приблем е във всички пощи в България. Там работят лелички от социализма и , така си я карат.
Верно ли са ти пратили пилета по пощата ве :D И верно ли след това мрънкаш ве кретен извънземен хахахахахахахаха баси идиотите.
Навсякъде е пълно със Сашета :D