Фенове на пловдивския Локомотив пребиха 16-годишно момче, ритали го докато бил в безсъзнание
Още от първите удари, които получих, не помня нищо. Чак в болницата ми е първият спомен, когато ми направиха операцията, споделя Румен
05 Януари 2015, Понеделник, 13:08 ч.
Биха ме без причина, споделя Румен Койчев
Фенове на Локомотив пребиха зверски 16-годишно момче в центъра на Пловдив. Румен Койчев е ритан, дори след като си е загубил съзнанието.
„Нямам представа на какво се дължи тази агресия. Не мога да проумея как непълнолетни младежи могат да бият човек, който е в безсъзнание. Те дори не са се обърнали да погледнат, че той на практика е бил на оня свят“, каза пред камерата на Нова телевизия майката на Румен.Възрастен мъж, намиращ се на мястото на инцидента, спасява 16-годишния младеж.
„Биха ме без никаква причина. Всичко стана много бързо. Приятелите, с които бях на заведение, излязоха изведнъж и хукнаха да гонят някакъв младеж, който ги провокирал с неприлични жестове. След около минута излязох навън да видя къде са. Обърнах се наляво и видях как няколко души тичат срещу мен. Още от първите удари, които получих, не помня нищо. Чак в болницата ми е първият спомен, когато ми направиха операцията“, разказва Румен.
Шестима души са задържани и се води досъдебно производство.
В категории:
Крими
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
