×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БМВ блъсна двама младежи на пешеходна пътека в бургаския ж.к.”Славейков”


БМВ блъсна двама младежи на пешеходна пътека в бургаския ж.к.”Славейков”
Шофьорът на БМВ-то нервно крачеше докато разбере какво е състоянието на пострадалите младежи. Той стиска палци нищо сериозно да не им се е случило
16 Декември 2014, Вторник, 19:26 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Боряна ТЕНЧЕВА

Полицаи правят повторен оглед на мястото на инцидента
Бургаско БМВ блъсна младеж и девойка на пешеходна пътека на бул.”Тракия”, до ОУ „Антон Страшимиров”, предава репортер на Флагман.бг. Катастрофата стана тази вечер, около 20 часа.

Шофьорът, който е на видима възраст около 30 години, нервно крачеше край леката кола, докато разбере състоянието на пострадалите. Според него те били в съзнание. Докато течеше повторния оглед той стискаше палци нищо сериозно да не им се е случило. „Не знам какво стана. Просто изведнъж се случи”, лаконичен бе пред Флагман.бг младият мъж.

В този район бул.”Тракия” от месеци е в останки от ремонт и за шофьорите е истинско изпитание да преминават, а паркираните коли по булеварда допълнително намаляват видимостта, казаха жители на района. От друга страна често на бул. "Тракия" шофьорите карат с превишена скорост, без да се съобразяват, че минават в сърцето на ж.к. "Славейков" и въпреки, че има много пешеходни пътеки, не спазват ограниченията.



В категории: Пътна обстановка


35
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 3
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 1
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
35
Коментара по темата
35.
a?
22.12.2014 09:47:51
0
0
ralev op6ansa li e tova
34.
bmw
18.12.2014 13:06:07
0
0
molq sled 19 oglejdaite se po malko ot 60 nqma da karam barzam blagodarq za vnimanieto
33.
колоездачка
17.12.2014 19:24:37
0
4
най-важното е, че младежите са добре. а що се отнася до колоездачите, разбира се, има и пълни идиоти, но аз искам на свой ред да кажа, че на пешеходна пътека, каквато е тази на "Александровска" и "Левски" тъпи кифли на джипове си мислят, че са с предимство и дори не намаляват, за да минат по една от най-натоварените пешеходни зони и пътеки. така че на такива кифли прости, с проститутски джуки и точно една гънка в мозъка, не псувня и среден пръст, ами ритник по задника им е малко...
32.
lqlq
17.12.2014 18:52:31
0
4
Само една забележка- инцидента стана в 19,00ч. И момичето и момчето са добре. :)
31.
Mimi
17.12.2014 18:12:56
0
3
На тази пешеходна пътека наистина е много тъмно и опасно за пресичане.Крайно време е да се освети участъка,тъй като е много оживен.Какво още чакат от местната власт?!Трябва ли да има смъртен случай?
30.
зебрата
17.12.2014 17:38:12
0
3
ПЪЛНО Е С КЕЛЕШИ,КОИТО СЛЕД КАТО СЕ КАЧАТ НА ПО-СКЪПА КОЛА СИ МИСЛЯТ ,ЧЕ СА ХВАНАЛИ ГОСПОД ПОД ШЛИФЕРА.....
29.
до ъглополовящaтa
17.12.2014 16:50:19
0
7
зa всички тези нещa се обърни към къдърнaтa си терториaлнa директоркa и и споделк,че слaвейков е потънaл в мрaк,дупки и мизерия,зa толковa години тя си получaвa зaплaтaтa,кaрa си служебнaтa колa и върти телефонa aмa зa рaботa не я търси!
28.
Ъглополовяща пак
17.12.2014 15:04:53
0
5
А, да - общината и КАТ моля ви се направете нещо по върпоса с дриснетата, които пресичат улиците на колела с 30 км/час и ти изскачат пред колата и после псуват.
Обяснете им по някакъв начин закона за движение по пътищата, както и закона за скоростта, че ми се струва, че не са наясно
27.
Ъглополовяща
17.12.2014 15:01:26
0
8
На тази улица има 4 пешеходни пътеки:
1. До Технополис - тази пешеходна пътека е ок - на нея няма малоумници, които да паркират
2. На кръстовището по средата на улицата има 2 пешеходни пътеки - там и от двете страни има паркирали на максимум 20 сантиметра от самата пътека - сещайте се какво се вижда
3. Въпросната пешеходна пътека - на нея и с 2 километра в час да си пак можеш да блъснеш някой, защото малоумниците спират от двете и страни и реално не се вижда дали идва някой пешеходец.
4. Най-страшната пешеходна пътека е до детската градина и училището. Ей там малоумниците спират уникално. Реално - ПАРКИРАТ и на самата пешеходна пътека. А там минават малки дечица, които сещайте се какво може да стане ако някое се отскубне от родителя си...... не ми се мисли. Всеки път като минавам от там спирам дори и да няма хора и се оглеждам защото видимостта е точно 0 и то не заради скорост, а заради нашето собствено некадърие и мързел да си потърсим друго място за паркиране!
26.
нимо
17.12.2014 13:54:46
0
5
Общината да се заеме и да удвои осветлението, че никакво го няма.
25.
...
17.12.2014 13:28:00
2
6
kak shi sa izkochili kato te idvat ot parka kam uchilishteto ai molq vi se
24.
....
17.12.2014 10:38:52
1
15
И с 20км/ч да се кара , след като има паркирани коли върху пешеходните пътеки няма никаква видимост.Хората си изскачат изведнъж на пътя
23.
хапа
17.12.2014 09:59:26
3
3
Ква е тая мишка уеее
22.
xah
17.12.2014 09:39:18
5
3
dali e BMW ili MERCEDES kel faida kato ste takiva lumpeni koito se kriqt zad nickname-a si vs v bs ste takiva intriganti
21.
Николов
17.12.2014 09:22:07
5
8
Аве вие сте много прост народ , вече бил с БМВ и кво от тва ? Има ли значение с каква кола са блъснати хората. Стига с тия прости изказвания.
20.
.
17.12.2014 08:34:12
9
14
Познавам Ванката Лично с Бмв_то и винаги е шофирал разумно и като човек е готин.Минавам от там често.Слаба видимост,няма осветление,пелеходците изведнъж изкачат.Дори и когато намаля преди пешеходна зона съм виждал как се втурват все едно са на лека атлетика.А пък някои направо си пият кафето на пешеходната.И сз съм пешеходец в утрешния ден но и те имат закони за спазване.Дано се оправят есички час по скоро.
19.
Славейковски
17.12.2014 07:40:43
5
18
Селянин с БМВ- барака, ей това е страшна картинка, Видиш ли такъв , бягай. Той се мисли за недосегаем с каруцата си....
18.
i hate stupid people
17.12.2014 06:50:46
2
18
Всички примерни шофъори взеха да надават глас ,ама всеки е изтръпвал като му излезе пешеходеца от на майка си путката и скочи на пътеката нали - той че си е виновен спор няма но ние сами си нямаме съвест да спазваме каквото и да било -когато сме с кола пешеходците да го духат ,като сме пеша и пресичаме -Той е длъжен да спре и даже без да се огледаме скачаме пред колите Те били длъжни .... И най -накрая вземете я оправете тази улица ,че даже се закъсня отдавна се знаеше ,че някои ще бъде блъснат ,Флагман тапаци като ви пратих снимка на улицата преди два месеца спахте нали по важно е да пишем къде си бил паркирал рижата ситроена ,по нагоре има пешеходна пътека която е въображаема боя ли да им купя да я начертаят ...малки деца пресичат нещастници ,не спирки да ми правите ,и вело алея в комлука ебах ви в глупаците....ама само далаверки са ви картуните ..
17.
selskoista
17.12.2014 00:57:37
9
3
ee beemvist li si kuv si maika ti da eba selska mangal grozen da ti eba putkata maina zaradi takiva kato tebe stavat katastrofite s tva staro grozno bavno bmw da mi qdesh huq dano izgniesh nqkoi den v zatvora ili da ti se vurne s nqkoi vlak pederas shiban selqnin
16.
selskoista
17.12.2014 00:57:37
9
3
ee beemvist li si kuv si maika ti da eba selska mangal grozen da ti eba putkata maina zaradi takiva kato tebe stavat katastrofite s tva staro grozno bavno bmw da mi qdesh huq dano izgniesh nqkoi den v zatvora ili da ti se vurne s nqkoi vlak pederas shiban selqnin
15.
Petko Igrev
17.12.2014 00:31:22
2
5
Не е 30 годишен ,а е един 19 годишен пумияр , това му е фейсбука https://www.facebook.com/smartzakovrite?fref=ts
14.
00000
17.12.2014 00:06:00
1
7
Така е законите не са измислени просто ей така за ди ги има,нещо ще стане ако се спазват.За това ще умират млади хора по улиците и в нелепи инциденти за това ще сме първенци по застаряващо население.Не си пилейти живота пазете го както вашия така и на другия за да живеете.
13.
Nqma znachenie
16.12.2014 23:10:26
4
9
TAM E UJAS !! Vchera edin hubosnik s edin bus nai-spokoino beshe sprql NA peshenodnata pateka i si hapvashe zakuskata i si govoreshe po telefona !! Prochetete pravilnika che 5m predi peshehodna pateka e ZABRANENO DA SE SPIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.
Бай Иван Стржаря
16.12.2014 22:15:48
1
15
Абе я го питайте тоз хубосник с колко км караше и като знае че има ПП какво ги гъзят тез коли няма да има оправдание за такива като видат 100м асфалт и газ.Дупки ни трябват на нас Българите че да карат бавно
и да пристигат славно.Хахаха.
11.
!
16.12.2014 21:59:54
2
13
Къде щели да паркират.....Сигурно Бургас разполага с най-големия паркинг в България. Карето между Мобо-Кауфланд може да побере 1500-2000 автомобила и общината е направила договорки с веригите. Проблемът е, че Ганьо го мързи да мине 200-300 метра до паркинга и държи да паркира пред входа. Много вече изреваха....особено тия къде са спрели по тротоарите и на завоите. Най-малкото ще помпят гуми в несвяст.
10.
Иван
16.12.2014 21:56:48
1
15
И ОЩЕ НЕЩО ПРЕДИ ДА Е СТАНАЛО БЕЛА КАЗВАМ В ИЗГРЕВ ДО ДЕЦКА ГРАДИНА РАН БОСИЛЕК РЕДОВНО ИМА ПАРКИРАНИ ДВА БУСА НА ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА И В МОМЕНТА Е ТАКА !! СЪЩО ТАКА ДО УЧИЛИЩЕ ДОБРИ ЧИНТУЛОВ ДО ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА ИМА СПРЯНА КАРАВАНА !!! КОЙТО ИДВА ОТ ГОРЕ ОТ СТРАНА НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ПЕТРОЛ НЕ ВИЖДА ДАЛИ ИМА НЯКОЙ НА ПЪТЕКАТА ТАКА ЧЕ НА ТАЗИ КАРАВАНА МЯСТОТО НЕ И Е ТАМ.
9.
!
16.12.2014 21:55:44
1
16
Единственото вярно е, че спрените коли пречат много, както на пешеходците, така и на шофьорите. Всички други факти са пълни простотии. "Ремонтните дейности" заемат половин метър от десните ленти, които така или иначе са неизползваеми. На тази улица и дума не може да става за висока скорост. Първо заради наличието на поне 5 изкуствени неравности по улицата, а след това и заради интензивното движение по "Тракия". С нетърпение чакам да се направят бус-лентите и най-накрая тази улица да се отвори. А да се говори, че улицата е неосветена......това е може би най-светлата улица в комплекса, особено в района където е станало произшествието. То си личи ясно и от снимката.
8.
СТАРОТО
16.12.2014 21:51:46
2
10
АЙДЕ ПАК БМВ КАКВО СТАВА В ТОЗИ БУРГАС БЕ ДО КАТ КАТО ВИДИТЕ БМВ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГО СПИРАЙТЕ И ПРОВЕРКА ОТ ДО ДОРИ И ГОДНОСТА НА ПОЖУРОГАСИТЕЛА ГЛЕДАЙТЕ.
7.
До 4
16.12.2014 21:33:26
3
12
Като забранят паркирането на бул. " Тракия" къде ще си паркираш таралясника? Тогава ще започнете да ревете, че са забранили. Шофирайте с позволената скорост и ще виждате всичко.
6.
...
16.12.2014 21:23:21
1
14
няма бакшиши нямa коли на снимката де изчезнаха всички коли там аз така празна улицата несъм я виждал до сега де бяха полицаите до сега
5.
oven
16.12.2014 21:22:04
8
6
Пак бмв?
4.
ceco
16.12.2014 21:14:20
6
14
slabo osvetlenie i lipsa na vidimost ot parkiranite koli,pe6ehodni pateki razpolojeni na nai nepodhodq6tite mesta-ZABRANA ZA PARKIRANE NA ULICA RAZDELITELNA PITAM KOGA
3.
към 1
16.12.2014 20:46:37
6
26
Еми яйде яж лайна тогава!
2.
ъъъ
16.12.2014 20:45:33
8
22
Много тъп коментар
1.
беемвиста
16.12.2014 20:36:08
43
7
Хайде хейтъри, чакаме ви да почнете
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори