×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ТРИА СИТИ Център всеки ден с изненади през декември


ТРИА СИТИ Център всеки ден  с изненади през декември
Кулминацията при коледните дарове ще бъде на 25 декември от 15.30 часа, когато Дядо Коледа ще зарадва със специален подарък всеки, направил покупка над 300 лв. за времето от 19 до 23 декември
08 Декември 2014, Понеделник, 20:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Търговският комплекс  ще  работи с удължено работно време, за да успее да приеме всичките си посетители



ТРИА СИТИ Център продължава с изненадите за своите клиенти през целия празничен декември. Тази година той дава заявка да бъде най-посещаваното място за пазаруване в Бургас.
След супер успешния „Черен петък“ и неговото достойно продължение на Никулден, в комплекса освен търговски отстъпки ще се раздават награди  и подаръци чак до Коледа.  Всяка покупка ще бъде придружена от специално украсена хартиена торбичка с химикали, календари и значки.

Това обаче е само началото. От днес всеки клиент, направил покупка над 100 лева, ще участва в томбола с големи награди. Ще бъдат раздадени 5 ваучера за пазаруване по 100 лева, 2 таблета Samsung Galaxy tab S 10.5 инча, а най-големият късметлия ще се получи най-новия Iphone Apple 6. Тони Димитрова лично ще изтегли печелившите на 25 декември в 15 часа.

Сюрпризите не спират до тук. Шейната на Дядо Коледа ще бъде отрупана с подаръци и той ще раздава подаръци на посетителите на търговския комплекс цели три дни - от 23 до 25 декември. Кулминацията при коледните дарове ще бъде на 25 декември от 15.30 часа, когато белобрадият старец ще зарадва със специален подарък всеки, направил покупка над 300 лв.  за времето от 19 до 23 декември.

За да бъдат празничните дни още по-истински, от ТРИА СИТИ Център са се погрижили да не липсва и живата музика. Всеки ден от 16 часа атмосферата в търговския комплекс ще създават изпълнители на струнни инструменти.  На 23 декември от 14 часа ще пеят „Петте Сезона”, а на 24 декември от 11 часа гласове ще извисят „Тенорите”. Преди да раздаде наградите от томболата на 25 декември, Тони Димитрова също ще поднесе своите музикални подаръци на всички в търговския комплекс.

В категории: Бизнес


Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 0
Най-влюбчивите зодии са...
Най-влюбчивите зодии са... 15/06/2025, Неделя 20:00 0
3
Коментара по темата
3.
bbb
08.12.2014 23:06:52
0
0
basu mu dalaga na 4olewa pomognetimi trqbwatmi 3500 za zabiiiii waxa isa p[
2.
eba3
08.12.2014 23:05:16
0
0
xaxa wax wax tuk e saita i klqkarnicatata
1.
kowti
08.12.2014 23:03:41
0
0
ei lekar trqbwa se krie6 seka teqa ot flamen te izdadoxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxa basi 6matkite izdadoxte 4oweka sega oneqa s s 4upinite koli 6tego tarsqt xaxa basi zatowa nqmam kola na zagubenqcii we4e znaet kade raboti v slaweikoiv lekar prewedimi pari
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Арт улицата пред СУ „Н. Й. Вапцаров“ става сцена на вълнуващото пътуване назад във времето
Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Нелепият, но и шокиращ инцидент, е бил заснет от охранителните камери и набра огромна популярност, след като беше публикуван в интернет Сбогуваме се с този сериал Сбогуваме се с този сериал „Големият финал“ обещава емоционално, разкошно и достойно сбогуване с един от най-обичаните сериали на съвременната телевизия и кино
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори