Биологичните родители на ангелчето Мария мечтаят да си върнат деветте деца
Биологичните родители на русото ангелче Мария живеят вече при по-добри условия, но седем от децата им са настанени в социални домове.
19 Ноември 2014, Сряда, 11:06 ч.
Дарител им купил къща в село Ветрен, но заради това, че доскоро 11-членното семейство живееше в една стая без вода и ток, остана без седем от децата си
Биологичните родители на русото ангелче Мария, чиято съдба потресе и Гърция, и България, живеят вече при по-добри условия, но седем от децата им са настанени в социални домове. Трудно е без тях, защото не може да сме весели, сподели Сашка Русева пред камерата на БНТ.Тя и съпругът й положили много усилия, за да си вземат децата, но все още те са далеч от семейството.
„Не можем без лапетата. Купихме и секция. Имаме си всичко“, добавя Атанас Русев.
Русеви вече не живеят в Николаево. Там многолюдното семейство обитаваше една стая без ток, вода, баня и тоалетна. Щедър дарител обаче купи къща на биологичните родители на малката Мария в село Ветрен и от половин година семейството живее там, но без децата.
Сашка се похвали, че всеки ден се занимават със селскостопанска работа и изкарват поне по 15 лева. Това им помогнало да си обзаведат къщата. Сега тя мечтае къщата да се напълни с деца и животът има да стане по-весел.
В категории:
Лична драма
Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си
Рецепта за печени картофи с пармезан – толкова са хрупкави!
17/03/2026, Вторник 16:17
0
ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков
Вдигнаха спешно медицинския хеликоптер за 32-годишен мъж в животозастрашаващо състояние
Земетресение близо до България, усетено е и у нас
Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ
Борислав Сандов няма да участва на изборите и цитира Калушев: Истината е като водата, винаги си проправя път
Сделките с недвижи имиоти ще намалеят с 20 % за тази година, прогнозират брокери
Сивият кардинал на Техеран: Кой е Али Лариджани
Мартин Елвиса ще се върне в Ергенът, за да помогне на тези тримата
Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети
Почина Слава Рачева, създателката на "Педя човек-лакът брада"

българите нека да се изчезват, а мангалите да правят статийките на жълтите вестници.