×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След 5 сигнала: Паякът не закача рено, паркирано 30 часа на тротоар в центъра на Бургас


След 5 сигнала: Паякът не закача рено, паркирано 30 часа на тротоар в центъра на Бургас
Собственикът на тази кола я остави 30 часа върху тротоара на ул. „Дебелт”. Съседи се обаждаха през няколко часа до Общината, но напразно
16 Октомври 2014, Четвъртък, 14:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Съвестен бургазлия звъни на всеки час до Общината, оттам му обясняват, че паякът пътува към ул. „Дебелт”


Нагъл шофьор паркира върху тротоара на бургаската улица „Дебелт”. Колата остана там повече от 30 часа, въпреки 5-те сигнала, подадени от възмутен съсед до Община Бургас. 

Позвъних на 13.10 т.г. в 13.10 часа на телефон – 056/886161. Вдигна ми жена, на която обясних ситуацията. Тя ми отговори, че ще предаде на колегите си и ми затвори”, обясни наш читател, който ни изпрати и снимка.

До 18.30 часа репатриращите коли към Община Бургас не били дошли. Съвестният гражданин отново позвънил, вдигнала същата жена, която нервно му обяснила, че сигналът е приет и колегите й пътували. Сутринта на 14-ти октомври колата отново била на тротоара. В 11 часа читателят ни отново е подал сигнал. Позвънил и в 13.30 часа, последното обаждане било в 15.30 часа. Колата обаче продължила да си стои върху тротоара, въпреки че създавала затруднения за пешеходците. Снимката е направена вчера в 14.10 часа след петте подадени сигнала.

Никаква реакция от тяхна страна, не виждам смисъл да се боря с неправдите в този град - при положение, че подавам 5 пъти сигнал в период от 2 работни дни и те не правят нищо...", възмущава се читателят ни.

В комплекс „Възраждане” паркирането върху обособената за пешеходци част е ежедневие. Особено натоварена е ул. „Гладстон”, където гражданите вървят по самата улица.

Очакваме и други ваши сигнали на редакционната ни поща: [email protected]



Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
Димитър КИРЯКОВ 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 30/07/2026, Четвъртък 20:00 0
Димитър КИРЯКОВ Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове 30/07/2026, Четвъртък 19:21 0
Димитър КИРЯКОВ Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй 30/07/2026, Четвъртък 19:00 0
21
Коментара по темата
21.
Оооооооо,
25.10.2014 16:58:19
0
0
а край т.н.Славейково пазарче минавали ли сте?Там да видите какво паркиране на тротоара пада!Нищо,че има училище и деца вървят по улицата,нищо,че майки с колички се чудят откъде да минат.А там има участък с тротоар само от едната страна и почти винаги е зает от ВСЯКАКЪВ вид-не само луксозни-автомобили.
20.
Шопска дивизия
17.10.2014 16:05:51
2
5
Не знам за Бургас, обаче в Поморие много се раздразних, че си слагат местните, туби с вода на улицата, да си пазят места за кошниците, не говоря за тротоара. Много селски прояви. Все едно аз на Руски паметник да наслагам туби.
19.
Ахмед
17.10.2014 13:57:39
0
4
За това трябва да се премахне синята зона и паяциге да вдигат коли от тротоарите и забранените за паркиране места няма смисъл да плащаме за синя зона след като сульо и пульо си паркирват където си искат.
18.
шофьор на паяк
17.10.2014 10:44:01
0
4
Паяците в Бургас работят само за определени хора и по поръчка на определени хора... останалите "граждани", които явно са доста по-малко граждани от другите, просто го духат... срамота за Бургас, срамота за общинската администрация, срамота и за кмета, който явно е в час с тия неща и не прави нищо по въпроса...
17.
до 15
17.10.2014 08:43:17
0
5
след като диспечърката убеждава няколко пъти човека който се обажда,че репатриращият автомобиил пътува към мястото не можем да казваме къде по напред да отидат.Съгласна съм че безумните спирания са страшно много,но може да се каже че в момента няма свободна кола,но да се лъже така нелепо в рамките на 2 дни е меко казано нагло!!!И мен се опитаха така да ме разиграват докато не вдигнах грандиозен скандал и да видите как вместо 1 бр паяк дойдоха два и отделно кола на общинска полиция
16.
петров
17.10.2014 07:27:07
0
5
по-важното е кой е собственика
15.
bivsh
17.10.2014 06:35:27
2
2
Aбе не е тaкa кaкто си мислите,знaете ли че нa ден се подaвaт по 300 сигнaлa зa тaкивa олигофрени спряли нa всякaде и всякък,то кaде по нaпред дa отидеш.
14.
чехъл
16.10.2014 23:16:28
0
4
За тия паяци автомобилите над 50000 лева са невидими! Вдигат само някакви опели и голфчета за 2-3000 лева колкото да отчитат дейност.
13.
ст
16.10.2014 22:18:21
3
3
ДО ВСИЧКИ РАЗБИРАЧИ ТУК!!!! ПЪРВО ЧЕТЕТЕ МАЛКО НАРЕДБАТА НА ОБЩИНАТА И ПОСЛЕ ПИШЕТЕ! 1. ПАЯКЪТ ИДВА САМО ПО СИГНАЛ И НАИСТИНА Е СТРАННО ЧЕ НЕ СЕ Е ОТЗОВАЛ! НО НЕ СИ МИСЛЕТЕ, ЧЕ 3 ПАЯКА СМОГВАТ НА ПОНЕ 1000 ОЛИГОФРЕНИ В БУРГАС ВСЕКИ ДЕН! СИНЯТА ЗОНА Е ОТДЕЛНО ОТ ПАЯКА!! В СИНЯТА ЗОНА СЕ БЛОКИРАТ КОЛИ СЪС СКОБИ! ПАЯКЪТ ВДИГА НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНИ МПС!!!! СИГУРНО ЗА НЯКОИ ТУК Е НАЙ-ЕСТЕСТВЕНОЕ ДА СИ ОСТАВЯТ БАРАКАТА ПРЕД НЯКОЙ ВХОД ИЛИ ГАРАЖ ЗАЩОТО НЯМАТ КЪДЕ ПАРКИРАТ! А НЯКОЙ ДА ПАРКИРА ВАШИЯ ХОЛ ИЛИ КУХНЯ???! И АКО ГО НАПРАВИ КАК ЩЕ РЕАГИРАТЕ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.
рамадан
16.10.2014 21:59:03
1
1
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, КО СЕ ЧУДИТЕ ,БЕ ХОРА. ТИЯ КЪДЕ РАБОТЯТ С ПАЯКА СА КАТО ЕМБЛЕМАТА НА КОЛАТА ,БЕ . КВА РАБОТА ,КВА РЕАКЦИЯ ОТ ТАКИВА ПОЛОВИ ОРГАНИ ЧАКАТЕ
11.
ZZZ
16.10.2014 16:40:09
0
5
ЗА КАКВО ВИ ПЛАЩАМ СИНЯ ЗОНА
10.
бург
16.10.2014 16:26:09
0
12
днес около 14,30 минах край наказателня паркинг на Оборище,паяците си стояха кротко паркирани, момчетата се хилеха отстрани,тежка е общинската служба
9.
njkoi
16.10.2014 15:17:20
0
13
флагман вземете интервю от шефа им да видим с какво щесе оправдай за колата сигурно когато паяка е минавал тя е била невидима всички тези тапаци трябва да ги уволнят те и овществен ред са най корумпирани и най големите шматки
8.
Burgazliikata
16.10.2014 14:48:10
1
9
до номер 6 там редовно вдигат коли на това почти всяка сутрин паяка минава и вдига колите на хората които са се прибрали късно вечерта и нямат къде да спрат винаги ги вдига
тази кола наистина седя там 2 дни без никой да я пипне
7.
by the way
16.10.2014 14:47:15
11
8
3X сигурно си болен гербераст който не вижда по далеч от общината и в други градове не си ходил!Бургас стана най-корумпирания мутренски град!От както царува този очилат крадец в Бургас законите за ''правоверните" не важат!!!Пътувам доста из страната,но град с по тъпа транспортна схема и с толкова коли по тротоарите няма!!!
6.
Истината
16.10.2014 14:41:24
3
11
Паяците гледат само синята зона и коли, спрели неправилно по улицата, а на тротоарите не закачат никого, а трябва първо там да премахват, защото се рушат плочките, а за това плащаме всички!
5.
eee
16.10.2014 14:39:51
4
6
VSIMAITE OTVERKITE I REGETE GUMITE, HORA!!!
TEZI EGOISTI NIAMA DA RAZBERAT!!!!
TEZI EGOISTI SHTE CHUPIAT TROTOARITE!!!
VIE SHTE PLASHTATE!!!
TOVA SA GADNI RUSKI MAIMUNI KOMUNISTI i RUSKI MAFIOTI KUPENI SUS CHEREN NEFT!!!
REGETE IM GUMITE!!!! SMURT NA RUSKATA MAFIA!!!
4.
Иван
16.10.2014 14:02:22
0
7
Колкото вдигат автомобилите на FedEx на ул.Антим I 9.Те си паркират както намерят за добре ОТ КАКТО ИМА СИНЯ ЗОНА на тази улица!!!
3.
майка ми
16.10.2014 13:51:46
1
17
Когато твой авер работи в службата при паяците или брат ти е там или сестра ти или майка ти или братовчед ти или татко ти е там- се звъни на определения човек и се казва да каже на колегите да не пипат колата ако може. Ако си син, дъщеря или какъвто и да е на някой с малко повече лев- работата е аналогична. Когато говориш с правилните хора няма страшно за колата. Akо това не го е разбрала госпожата с жалбата, нека вече да и е ясно. Не само паяка, но и КАТ си затварят очите за някои хора.
2.
XXX
16.10.2014 13:38:57
1
13
Защо след такива случаи не търсите отговор от общината? Ако служител не си е свършил работата да бъде наказан. Така само храним мрънкачите и търсещите оправдание да нарушават правилата.
Подобни гледки са нещо нормално за другите градове но тук ни прави впечатление защото хората се научиха да спазват правилата. Това ясно се вижда и от липсата на други нарушители. Заради такива наглеци хората се озлобяват.
1.
same shit
16.10.2014 13:29:03
0
12
Така е и аз съм подавал няколко сигнала за автомобил който беше спрян пред входа на кооперацията ни и затрудняваше движението
звънях на телефон 886161 и никаква реакция
жената ми отговаряше :ама това не е бърза помощ колегите пътуват и така до края на работния им дом добре че собственика на автомобила се сети да си махне сам колата от там вечерта
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Автомобилът е бил спрян около 18 ч. за рутинна проверка 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Ромският славей представи новата си песен, докато хапва бургаски кебапчета върху капака на скъп джип в Морската градина Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Две големи дневни партита ще съберат феновете на балканския трап и най-силните хитове на родната сцена Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Лицензиран оценител е изчислил, че "Е енд К" ООД може да придобие общинския имот за 260 евро за кв.метър, цената се стори обидно ниска на съветниците и те отхвърлиха предложението Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Техеран поиска решението да бъде преразгледано, София отрече участие във военни действия Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Ръководителят на Meta предупреди, че ограниченията могат да затвърдят властта на няколко технологични гиганта, вместо да направят САЩ по-конкурентни
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори