×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ смаза БСП в Малко Търново, патриотите – втори


ГЕРБ смаза БСП в Малко Търново, патриотите – втори
ГЕРБ вкара в националната си програма развитието на Странджа и това им донесе отличен резултат в Малко Търново
Тема в развитие
Битка за мандати: Стефан Кенов от ББЦ и ген. Михо Михов от АБВ влизат депутати от Бургас Волен Сидеров е политически мъртвец, не се занимавам с него! Патриотите ударихме в земята големите партии При 62% обработени протоколи в Бургаска област: ГЕРБ-39,14%, Патриотичен фронт-15,55%, а БСП-13,29% Снежина Маджарова на косъм от феномена 9/9, не й достигнаха 243 гласа да разбута листата на ГЕРБ Преференциалните изненади в Бургас: Марин Лазаров в ББЦ, Виктор Атанасов в БСП, Несрин Узун в ДПС Окончателно в Бургас: ГЕРБ - 36,26%, втори са ДПС - 15,56 %, Патриотичен фронт - 14,03%, а БСП – 12,32%. Виж мандатите (ОБНОВЕНА) При 30 % преброени бюлетини в Бургас: ГЕРБ води убедително с 41 %, Патриотите дръпнаха пред БСП в битката за второто място Реформаторският блок преброи над 10 хил. гласа в Бургаска област, водачът Марков с най-много преференции Гордостта на АБВ в Бургаска област е Малко Търново, резултатът им в региона - 4,5% Резултатът ни е по-висок от този, който ни чертаеха, постигнахме го с нови лица и идеи Еуфория в офиса на Патриотичния фронт в Бургас, очакват дори трети мандат ГЕРБ спечели и Несебър, Патриотичният фронт взе второто място (ОБНОВЕНА) При 10 % преброени бюлетини в Бургас: ГЕРБ – 43,9 %, Патриотичен фронт – 14,53 %, БСП – трети Първи прогнозни резултати за Бургас: ГЕРБ 6 мандата, БСП и „Патриотичен фронт“- по 2 мандата (ОБНОВЕНА) ГЕРБ смаза БСП в Малко Търново, патриотите – втори Валентин Касабов разгроми Сидеров и Бареков във Варна, печели два мандата Димитър Бойчев, ГЕРБ: Очаквах по-висока активност в Бургаски регион, първи сме, но има много неизвестни ГЕРБ печели изборите, седем партии влизат в 43-ото Народно събрание
виж още
скрий
05 Октомври 2014, Неделя, 22:08 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ

Победа е първа за Бойкоборисовата партия в странджанската община

ГЕРБ постигна смазваща победа над БСП в Малко Търново.

Окончателните резултати от паралелното преброяване показват, че вота си за Бойкоборисовата партия в странджанската община са пуснали 27,2 % от избирателите или 465 души. БСП изпусна и втората позиция, която изненадващо зае Патриотичният фронт с 19,3 % подкрепа. Социалистите са трети с 17,72 %. Четвърти са Коалиция АБВ – 6,14 %, „България без цензура“ - 5,38 %, ДПС – 3,10 %, Атака – 1,8 %.

Това е първа победа на ГЕРБ в Малко Търново. Макар и кметът Илиян Янчев там да е независим, общината дълги години бе смятана за червен бастион. В последната година обаче подкрепата към левицата започна да се топи. Най-показателно това бе на евровота, когато БСП победиха само с няколко гласа, дошли от секцията в Граматиково.

ГЕРБ – 27,2 % - 465 гласа
Патриотичния фронт – 19,3 %, 327 гласа
БСП – Лява България – 17,72 %, 303 гласа
АБВ – 6,14 %, 105 гласа
България без цензура – 5,38 %, 92 гласа
Рефоматорски блок - 3, 33 %
ДПС – 3,10 %,
Атака – 1,8 %

205 са невалидни бюлетини

В категории: Малко Търново


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
lala
20.10.2014 18:50:37
0
0
kmeta bil nesavisim ama 4e gluposti
12.
КРУШКОВ
16.10.2014 17:14:36
0
0
Айде спрете се бе,направо ме направихте на 2 стотинки.Загубихме изборите яката,ама сега ме е по-шубе да не издухат и от горското.Не ми се присмивайте повече,моля ви!
11.
-------
09.10.2014 14:52:15
1
2
Kryshkov kak e da ste na 2 mqto mai malko tarnovci se nay4ixa za kogo da glasyvat . Jalko 4e grada nqma da varne zagubenoto no da zapazi malkoto ostanalo ot mladite
10.
alex
08.10.2014 07:00:09
5
3
Браво на Малкотърновци,показаха най-накрая че БСП е партия на уморени бивши другари.300гласа сега ,на следващите 200.Браво на патр.фронт втори.ГЕРБ победиха с 465 гласа.Сега всичко е ръцете и главата на Борисов,да преглътне егото си и намери партньори за едно правителство което да реши много тежки проблеми.За Тошката -граматишкия глупак какво са кажем?Само едно ГЛУПАК!
9.
Василевa М.
07.10.2014 11:46:43
0
3
Бая скъпичко ни излиза да храним 240 говеда на година - малко над 12,750,00.00лв. То едно стадо с овце или крави или какъвто и да е рогат добитък в пъти яде по малко и можеш да изкараш пари от него. А от това стадо ползата клони не към 0 ами към минус и надолу.На минимална заплата и без право на помощи!Докато се забавляват по света,ние се чудим как ще посрещаме зимата ?
8.
Donka Petrova
07.10.2014 11:30:49
2
2
Не избирателите, а политиците за пореден път се подиграха с нас - електоралното стадо. Огромния финансов ресурс на трите формации- ДПС, ББЦ и Атака показаха, че българското малцинство от тук нататък ще има все по-големи проблеми.Купуването на цигански гласове вече е неудържим процес. Купуването на генерали и професори - по-отвратително и от циганските гласове. Някой нещо да е чул за великия комбинатор Бисеров? Като чуе нека ми се обади. Чуваме само за евроатлантическата ориентация на ДПС, но не и за механизмите на изборните победи. Подсмихвахме се на безумните обещания на Бареков и Сидеров, но тъпото стадо ги вкара да ни управляват.Сега най-малко две години те ще ни се присмиват от екраните на телевизора.Бойко не е майка Тереза. А и няма 121. Затова най-мъдрото ще е да върне мандата, нека им гледаме сеира. Първи ще изпукат от глад копелетата от югоиздухана Бг и турско-помашкo-циганската измет, защото са най-бедни. Затова местан иска стабилност, за да се пуснат фондовете, ама нека те си ги пуснат, да видим кой ще им ги даде.25 г политиците си правиха "ташак" с нас ! Е, дойде време да им върнем жеста !Сега ще се гледат като гладни помияри и всеки ще гледа друг да не захапе кокала ! И, ако не заработят институциите, през зимата ще ги изхвърлим от парламента като мокри котета !!! Рахатлъка им беше до ТУК !!!Шамар за политическата система. Следващият ще бъде още по-звучен!
7.
другарят Йонг Чул
07.10.2014 10:17:59
0
2
Всичките да ги изритат, все ми е тая. Такава 'Пълна лудница "като новият парламент Зуека и Рачков никога няма да успеят да направят .Добър апетит, предатели на България!
6.
джипа
06.10.2014 17:16:21
0
4
крушков,как мислиш,кой е гласувал за ДПС?малко в повече ми се струва гласовете за хората с чалми
5.
КРУШКОВ
06.10.2014 16:58:48
1
1
Стига сте ме базикали,защото съм болен още.Не мога да го преживея.
4.
Стан
06.10.2014 12:16:15
0
5
12,50 % недействителни бюлетини !!!!!
3.
вAнчето
06.10.2014 09:10:35
2
2
KRYSHKA,JORO, DA NE ZABRAITE YBESHTANYTY` 4e dygodina i tova nema da vidite
2.
избори
05.10.2014 22:36:25
2
5
Не са измрели червените бабички, а малоумната Дора не става за нищо. Тя им бърка играта но нека си я държат - ще вземе първата пенсия в партията им
1.
Констатация
05.10.2014 22:05:28
4
5
Ами вече са измрели червените бабички ;)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Първа реална стъпка към изграждането на нов гробищен парк в Бургас Първа реална стъпка към изграждането на нов гробищен парк в Бургас Надеждите са скоро да бъде решен един от големите проблеми на най-големия жилищен комплекс в морския град Счупен ли е българският F-16? Счупен ли е българският F-16? Има отклонение в една от системите, но това не е грандиозен проблем... Фрапантен инцидент в България Фрапантен инцидент в България Джигит се заби в дърво на оживена улица Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Веслоносът е нехищна риба, достига до два метра, храни се планктон и по естествен начин прочиства от водорасли Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Внушенията, че сме злоупотребили с клиента, са клеветнически – работата беше извънредно сложна и документирана с фискален бон, твърди собственикът на „НК Асист“ С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори