×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Стачка затвори Лувъра в Париж
  • Задържаха гръцки кораб със седем тона кокаин
  • Годишната инфлация в България през ноември е била 5,2%
  • Стресът на работното място е причина за над 40% от депресиите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пешеходка загина под гумите на бус


Пешеходка загина под гумите на бус
Шофьори, минали край мястото на нещастието, разказаха, че краката на убитата пешеходка стърчали под задните гуми на буса за ужас на насъбралата се тълпа
17 Септември 2014, Сряда, 18:55 ч.
Автор: Флагман.бг

Жената била влачена от товарния автомобил няколко метра


Пловдивчанка загина трагично под колелата на микробус, докато пресичаше бул. "Санкт Петербург”. Кървавият инцидент стана в понеделник вечерта на стотина метра преди колелото на SPS.

"По това време - около 20 ч., валеше като из ведро, беше притъмняло, а лампите по булеварда още не бяха светнали”, обясниха пред "Марица” очевидци на трагедията. Според тях в тъмното пешеходката тръгнала да пресича двете скоростни платна между "Метро” и отсрещния търговски център, когато върху нея връхлетял червен микробус "Рено” на куриерска фирма. 57-годишната жена е издъхнала на място.

След удара тя попаднала под колелата и била влачена от товарния автомобил няколко метра. Шофьори, минали край мястото на нещастието, разказаха, че краката на убитата пешеходка стърчали под задните гуми на буса за ужас на насъбралата се тълпа.

Заради разследването на тежката катастрофа в продължение на няколко часа беше затруднено движението преди кръговото кръстовище в посока "Тракия”.

При удара жената е издъхнала на място. Шофьорът е тестван за алкохол с дрегер, който е дал отрицателен резултат. Служители от сектор “Пътна полиция” продължават работата по изясняване на причините и обстоятелствата около тежкото произшествие, съобщиха от пресцентъра на пловдивската полиция.

Според експерти жената е пресичала неправилно скоростния булевард. Заради настъпващия мрак и липсата на осветление тя е била забелязана от шофьора в последния момент и той не е имал време да реагира преди удара. /БЛИЦ

В категории: Животът


4
Коментара
Флагман.БГ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен 15/12/2025, Понеделник 19:45 0
Флагман.БГ 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 15/12/2025, Понеделник 19:40 0
4
Коментара по темата
4.
таня
18.09.2014 08:59:26
1
0
Защото е като самоубийство освен ,че я е блъснал идиота я е и влачил докато се усети да спре,сякаш на пешеходна ,като пресичаш правилно не те блъскат.Шофьорът е бил мъж,нека се запомни така както се помнят грешките на жените шофьори.
3.
do NOMER 2
17.09.2014 23:25:47
0
1
are nedej da kazva6 samo koj 6te ponasq posledstviqta,6toto ako e e presi4ala nepravilno,moje da se razglejda v suda kato samoubiistvo
2.
Len4e
17.09.2014 18:08:00
3
1
Жалко за жената. А шофьора на буса ще понесе последствията. Пресичалс неправилно!!!
1.
Злополука
17.09.2014 16:16:28
0
10
Да почива в мир жената! А останалите остава да внимаваме къде и как пресичаме!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията 35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията Най-активни са в ж.к. „Славейков“ и „Меден рудник“ Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Плавателният съд с китайска регистрация временно остава в български води, преди да бъде поет от специализиран влекач Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия  Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Тя е не просто артист, а символ на класа, на постоянство, на вярност към високите критерии, които днес често изглеждат забравени Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона Трик с алуминиево фолио зад радиатора пести топлина и смъква сметките Трик с алуминиево фолио зад радиатора пести топлина и смъква сметките Прост и достъпен метод с доказан ефект подобрява уюта вкъщи в студените месеци, особено при слаба изолация Елегантно мезе с яйца, хайвер и шпроти за празничната трапеза Елегантно мезе с яйца, хайвер и шпроти за празничната трапеза Тази рецепта съчетава класически вкус с елегантна визия - идеална за Коледа, Нова година или всяко специално събиране с гости "Възраждане" вече търси път към президента, бургаските депутати искат да влязат в управлението на България "Възраждане" вече търси път към президента, бургаските депутати искат да влязат в управлението на България Вариантите за коалиция пред Радев са или с нас, или с „Продължаваме промяната“ – „Демократична България“, казаха от формацията на Костадин Костадинов 
Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Бермудският триъгълник може да е една от най-големите мистерии в света, но учените току-що откриха нещо още по-озадачаващо в района Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Той попада под ударите на разследване по сигнал, подаден от бивш асистент – прокуратурата иска сваляне на имунитета му Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Искът на Москва е реакция срещу блокирането на руски активи и предложенията на ЕС да използва средствата за финансиране на Украйна Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Отровен газ от дрон? Нов шокиращ епизод в конфликта Тайланд–Камбоджа Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Представител на компанията обясни, че всеки може да кандидатства за чипа чрез формуляр в секцията „Регистър на пациентите“ на уебсайта на "Нюралинк Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Руската централна банка влиза в открита юридическа война с ЕС, след като Брюксел удължи блокадата на руски средства
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори