×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Водачът на листата на БСП Петър Кънев: Трябват проекти на експертно ниво, за да съживим регионите


Водачът на листата на БСП Петър Кънев: Трябват проекти на експертно ниво, за да съживим регионите
Водачът на червената листа Петър Кънев се срещна с жители на Малко Търново, за да им представи основните акценти в програмата на партията
16 Септември 2014, Вторник, 17:05 ч.

Готови сме да помагаме на всеки кмет, заяви Петър Кънев
Следващият програмен период на ЕС - 2014 – 2020 г.  дава шанс за постигане на икономически и социален растеж на регионите, заяви на срещата си с жители на Община Малко Търново Петър Кънев – водач на листата на Коалиция „БСП лява България” за 2 – ри МИР – Бургас. 

Заради това е изключително важно да бъдат подготвени проекти на високо експертно ниво, чрез които да се кандидатства за отпускане на планираните средства. Регионите щели да получат много сериозно съдействие от страна на специалистите на БСП и коалиционните им партньори, обеща Кънев.

В срещата участваха и кандидатите за народни представители Димитър Гочев и Георги Бъклев.

Кметът  на Община  Малко Търново  Илиян Янчев  още веднъж постави  наболелите проблеми на общината – демографската криза;  липсата на работни места;  инфраструктурните проблеми и по-специално ремонтът на пътя Малко Търново – Царево, който ще отвори общината към морето;  безобразното изсичане гората на Странджа; нуждата от възстановяване на животновъдството и по-точно овцевъдството; изграждането на пречиствателна станция за града и др.

Председателят на общинската организация на БСП в Малко Търново Дора Петкова подчерта, че като носител на лява политика БСП трябва още по – сериозно да решава социалните проблеми на хората.

Петър Кънев заяви, че познава проблемите на региона и че заедно с кмета и останалите общински структури ще работят за тяхното решаване -  чрез изпълнителната власт и по парламентарен път. Той каза, че винаги е подкрепял прагматичните политики, които водят до повишаване на жизнения стандарт на българските граждани.  Известният икономист допълни, че ще настоява новият парламент да се обедини в решаването на основните проблеми на страната, както и за формулиране и изпълнение на основните национални приоритети.



7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
пешо
17.09.2014 08:37:22
1
2
Докато може да краде чрез държавни поръчки , ще се кандитатира за депутат! Фирма "Демакс" управлява ИААА-София!Изпитите за шофьори са негови !Използвайте преференциалното гласуване за да му изгорят парите дето си е платил първото място в листата !
6.
Венци
16.09.2014 23:41:02
4
3
Човекът говори реални неща, а вие драскачи,понеже сте НЕкомпетентни и не ви ясно за какво иде реч списвате някви тъпотии, които са ви казали да пишете. Подгответе се малко, де.
5.
До 2
16.09.2014 19:25:59
2
5
Основният виновник за варварските сечи в природен парк Странджа е парковата дирекция, ръководена от видни номенклатурни кадри на БКП - Златаров и Нанчев. Поради безхаберието на двамата, страхът и нежелание им да спират сечите старите гори в тоя "парк" са на изчезване. Дирекцията на парка е съгласувала и продължава да съгласува безпроблемно всички видове сечи в Странджа! Такива "природозащитници" са парковите служители с Странджа!!!
4.
Сократ
16.09.2014 17:34:46
4
4
ей тези обаче са много нагли, голяма напаст са като хлебарките...няма ли някой уред по веЕс телешоп против комуняги
3.
eeee
16.09.2014 17:10:08
2
5
бате Пешо е готин и да се гласува за БСП-то!, щото като дойдат от ГЕРБ и вдигнат цената на тока пак ще трябва да се пали някой, да не говорим за бате Цецо дето ще разбива врати
2.
как не го е срам
16.09.2014 17:08:43
7
5
Червен боклук българоубиец! Сечи горите и продавай дървесина, какво си станал да лъжеш хората? бкп превърна Странджа в пустош, сега за инвестиции щял да кандидатсва! Как не те е срам бе?
1.
СКЛЕРОЗНА ДЯДА
16.09.2014 16:29:58
5
5
ЕЙ ДЯДКА- ВРЕМЕ Е ЗА ПЕНСИЯ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Любена Павлова в съда: Прибрахме се с Петров с кашон злато – заделих 5 кг за Гешев и 1 кг за Митко Любена Павлова в съда: Прибрахме се с Петров с кашон злато – заделих 5 кг за Гешев и 1 кг за Митко Прокуратурата твърди, че с подправени документи Еврото е получил имуществото за над 1,3 млн. лева Каратеките на „Аригато“ – гордостта на Приморско! Кметът посрещна европейските и републиканските шампиони Каратеките на „Аригато“ – гордостта на Приморско! Кметът посрещна европейските и републиканските шампиони Младите състезатели бяха посрещнати тържествено в Общината след впечатляващи победи на международно и национално ниво 745 глоби за неправилно паркиране и 13 случая на шофиране след наркотици – Айтос под засилен полицейски контрол 745 глоби за неправилно паркиране и 13 случая на шофиране след наркотици – Айтос под засилен полицейски контрол Особено тревожна е статистиката за шофиране под въздействието на алкохол и наркотици. Над 10 са случаите на управление с концентрация над 1,2 промила, а 13 води са хванати след употреба на наркотични вещества Синята зона в Айтос тръгва след Нова година, цената ще е 0,60 евро за час Синята зона в Айтос тръгва след Нова година, цената ще е 0,60 евро за час Скобата ще е 20 евро, а абонаментът за локално паркиране по местоживеене - 61 евро на година Пари и любов за Овена  и Везните, а Водолеят ще научи кармичния си урок Пари и любов за Овена и Везните, а Водолеят ще научи кармичния си урок Хороскоп за деня – 31 октомври 2025, петък Бойко Рашков лъсна на снимка с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Бойко Рашков лъсна на снимка с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Организиран е от пуделите с пачките, коментира лидерът на ДПС-НН Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева  В схемата за пари е замесен и баща му “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас Заслужено отличие, коментира кметът Димитър Николов „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит
Задават се кошмарни дни за 4 зодии Задават се кошмарни дни за 4 зодии Този астрологичен транзит ще окаже силно влияние върху четири зодиакални знака – Риби, Стрелец, Близнаци и Дева Мъж отиде до изоставения си парцел от 1991 г. и откри построена къща за 1,3 млн. евро Мъж отиде до изоставения си парцел от 1991 г. и откри построена къща за 1,3 млн. евро Адвокатът по защита на потребителите Кевин Кнойпър коментира в TikTok, че измамникът вероятно е подправил името на д-р Кенигсберг и го е използвал за „пълномощно“, което му позволявало да подписва правни документи от негово име Скандалът, с арестуваните в Париж българи, се разраства Скандалът, с арестуваните в Париж българи, се разраства Сънародниците ни отричат всякакви обвинения в антисемитизъм Нов плаж се появи на Черно море Нов плаж се появи на Черно море В момента по крайбрежието на Румъния има няколко активни строителни площадки, където се изпълняват дейности за разширяване на плажове Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Крал Чарлз Трети днес започна официалната процедура срещу брат си Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Случи се в САЩ Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Съоснователят на швейцарската компания Генадий Тимченко, който е приближен до Кремъл, е продал своя дял на партньора си Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Няма друг град в света, притежаващ такава полузаровена забележителност точно в градския център, от която не изкарва и един лев Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Единствено най-голямото дете в семейството - 18-годишната Дилара Билир, оцеля в инцидента Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори