Бургаски дует се разпадна на сцената на Х фактор, певец изостави половинката си, за да продължи сам

Красиви и талантливи - това беше мнението на журито за двамата бургазлии, които внезапно тръгнаха всеки по пътя си
10 Септември 2014, Четвъртък, 01:41 ч.
Венеамин и Доника имаха големи мечти, но вече ще ги сбъдват поотделно
Възпитаникът на Музикалното училище в Бургас Вениамин и неговата добра приятелка и партньорка Доника вдигнаха публиката и журито на крака на кастингите на Х фактор. Не сме гаджета, просто сме приятели. Искаме да пеем заедно, искаме да споделм с публиката своята мечта за голямата сцена. Искаме да изпробваме шанса си, каза Винеамин.
Двамата се справиха блестящо с доста трудната песен на "Каризма" "Минаваш през мен". Вениамин обаче реши да се презастрахова и да се яви втори път като индивидуален изпълнител. И двата пъти той получи "да" от журито и трябваше да избира сам ли да продължи да се състезава или с дуетната си половинка Доника. Това доста го замисли и момчето внимателно прецени шансовете си.
В края на краищата младежът предпочете да продължи сам, защото имаше вяра повече в себе си. Решението му предизвика недоволството на публиката, както и критиката на журито. Когато той буквално изостави приятелката си на сцената и егото надви над общите мечти, дългото пеене заедно, положен труд и репетиции, последваха смесени реакции от публиката и журито.
Журито се смили над изоставеното на сцената момиче и го пусна също да продължи, но само, а не в дует с човека, който реши, че може и без него.
В категории:
Лайфстайл












Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна
01/08/2025, Петък 21:03
1



Как да се отървем от паяците у дома
01/08/2025, Петък 20:24
0



За какво служи малкото копче на предпазния колан
01/08/2025, Петък 20:00
0

Тигър уби работник в зоопарк в чужбина
01/08/2025, Петък 19:59
0

Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер
01/08/2025, Петък 19:34
1

Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция
01/08/2025, Петък 19:21
0

