Бургазлия призова Рафи и Кубрат Пулев: Не се заливайте с кофи с вода, но да спрем непукизма по улиците (видео)

По примера на многобройните известни и не токлова попурялни личности бургазлията Михаил Попов си направи клип, но не да се залива с вода, а да призове за безопасност по пътищата
02 Септември 2014, Вторник, 21:09 ч.
Автор: Флагман.бгМихаил Попов направи контра видео на масовата истерия, обхванала известните, неговият призив е за безопаснотта по пътищата
Бургазлията Михаил Попов направи контра видео на масовата истерия, завладяла известните и не дотам популярните хора в България да се заливат с кофи ледена вода по примера на световната кампания срещу болестта ALS. Той записа видеоклип, който публикува и в който се каза, че посланието му е срещу непукизма в България и по-специално срещу този по пътищата. Призованите да го последват са бургаската звезва да музикалната сцена Рафи и шампиона - любимец на цяла България – Кубрат Пулев.
„Хиляди хора се заляха с вода в подкрепа на една болест. Няма да се заливам с ледена вода, но ще ви насоча вниманието към една болест, от която повече хора почнаха да се разболяват в България. Това е непукизъм. В България на много хора не им пука за нищо. Примери много. За съжаление на българина почва да му пука късно. Особено за непукизма на улицата. Непукисти навсякъде – каращи пияни, паркиращи на всевъзможни места, родители, хванали ръчичката на детето си, пресичащи на червено. Всеки ден загиват по 2- ма души, други са ранени, остават инвалиди за цял живот”, мотивира се Михаил Попов. Той е близък на семейството на загиналата преди 3 години петокласничка Валя Димитрова, която беше премазана на пешеходна пътека на бул. Транспортна в Бургас. Той е един от хората, които документират всяко нарушение, което забележи по улиците на Бургас и който взема като своя кауза безопасността на пешеходците.
„Призововам да промените поведението си на улицата. Направете го за себе си, за близките, за децата си. Няма да карам никого да се залива с вода, нито да дарява пари, защото това е кауза, която ще е успешна, ако всички работим заедно за нея”, смята той.
В категории:
Животът






Къде точно са американските ядрени подводници около Русия?
02/08/2025, Събота 20:03
0

Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук
02/08/2025, Събота 19:45
0



Млада жена обвини футболен ас в изнасилване, той даде друга версия
02/08/2025, Събота 19:24
0

При раздразнен стомах, пробвайте тази диета
02/08/2025, Събота 19:03
0

Мечки предизвикаха извънредно положение в Япония
02/08/2025, Събота 18:49
0

Арестуваха световната шампионка на 100 м за домашно насилие
02/08/2025, Събота 18:38
1

Този сочен сладкиш със сливи е истински хит в Турция (ВИДЕО)
02/08/2025, Събота 18:29
0

Голяма трагедия с българче в Гърция, задържани са родителите му
02/08/2025, Събота 18:25
0

В никакъв случай не изхвърляйте водата от варени макарони, а вижте тези полезни идеи
02/08/2025, Събота 18:20
0

Глоби до 350 евро за хиляди шофьори в Гърция
02/08/2025, Събота 18:00
0

Украйна твърди, че е ударила петролни съоръжения и военно летище в Русия
02/08/2025, Събота 17:49
5
Толкова е стиснат ,че гледа над очилата си да не ги износва!