Огромни кратери зейнаха в центъра на Бургас, шофьорите бесни
На кръстовището на ул. "Княз Борис" и ул. "Шейново" шофьорите имат офроуд преживявания. Асфалтът буквално е изяден, а паветата са пропаднали
30 Август 2014, Събота, 12:00 ч.
Автор: Флагман.БГНеравният път е предпоставка и за пътно-транспортни произшествия
Огромни дупки зейнаха на една от централните улици в Бургас, съобщават наши читатели за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг".На кръстовището на ул. "Княз Борис" и ул. "Шейново" шофьорите имат офроуд преживявания. Асфалтът буквално е изяден, а паветата са пропаднали. Неравният път е предпоставка и за пътно-транспортни произшествия. Отсечката се намира непосредствено до училище "Иван Вазов".
"Това ли е центърът на Бургас?! Изпочупихме си колите, по тези пътища", недоволстват бургазлии.
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА [email protected]
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Герб и г-н Николов забравиха когато централата им беше на улица Васил Левски.
За 2 мандата единствено Калоян и в момента Раковска, останалото е павета, дупки, коли и кучешки лайна.
Ako ostavim Iztochna Ukraina pod Putin, tova e vse edno da ostavim Bulgaria pod Stalin. Nikoga. Ruskite mafioti na Putin, tezi tupcheshtite democracia, te niamat miasto v edna civilizovana Evropa. Vun ot Evropa, ruski mafii!!!