Непосилни кредити смачкаха втора голяма бургаска фирма за дограма
Съдебният изпълнител Делян Николов продава новата сграда на „Брадър” ЕООД в Северната промишлена зона в Бургас, на търг е и цялото имуществото
18 Юли 2014, Петък, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бгСъдебен изпълнител вади на търг сградата с имуществото в нея на „Брадър” ЕООД
Непосилни кредити смачкаха втора голяма бургаска фирма за дограма. „Брадър” ЕООД задлъжня сериозно към „Юробанк България” и „Райфайзен лизинг”. Двете финансови институции от своя страна са наложили запори. Частният съдебен изпълнител извади на публична продан производствената сграда на дружеството. Продава се и имуществото в нея. Първоначалната цена, от която ще започне търга, е 613 575 лева.В началото на годината „изгоря” заради банките “Бургос пласт”, една от най-успешните фирми в града и региона. Ипотеки и забавени плащания към партньори потопиха буквално компанията с 20-годишна история. Тогава пък Делян Николов продаваше както цеха, така и машините за нарязване на профили.
Фирмата бе лидер в годините икономическия бум от 2005 до 2007 г. Тогава тя направи прозорците на над 100 училища, десетки хотели в Слънчев бряг, Созопол, Боровец, Девин, административната сграда на „Товарни превози”, „Топливо” и много други обекти.
В категории:
Бизнес
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

А Вие №5 сте един от поредните изгонените,които не се справят с професионалните си ангажименти и отговорности.
:-)
Е как да гласувам след това за ГЕРБ ?