Миньори от Бобов дол се бият за храна в празен магазин
27 Май 2014, Вторник, 13:20 ч.
От три часа сутринта сме на опашката, за да вземем няколко пакетчета храна с купоните си, споделят служители от мината

„Искаме да си използваме купоните. От 4 часа съм на опашката с надеждата да получа 1 кг месо. Това е срамота!“, споделя пред камерата на Нова телевизия една от служителките на мината в Бобов дол. „От 3 часа майка ми е на опашката. Чака повече от седем часа, за да вземе

Магазинът отваря в 8 часа и всички се втурват към витрините, но се оказва, че месо няма. Още не са го докарали. Миньорите обаче чакат, защото купоните за храна важат само в този търговски обект. Първата доставка идва след около два часа. Секунди по-късно мълвата, че са доставили месо, се разнася и настава война за няколко пакетчета кайма.
„Това е безумие! Тук са нарушени важни принципи. Знам, че собственикът на мината е лицензиран като оператор на ваучери, но съгласно правилата, трябва да бъдат сключени договори с магазини, а не само с този търговски обект“, коментира вицепрезидентът на КТ ”Подкрепа” Димитър Манолов в „Здравей, България“.
В категории:
Животът








Ето защо го връщат в “Игри на волята”
01/05/2025, Четвъртък 22:00
2

Мериш по 3 супени лъжици от всичко и накрая заливаш с мляко – бърз и сочен сладкиш за 20 минути
01/05/2025, Четвъртък 21:40
0

Настъпи времето на 2 зодии – от 1 май ги очаква безпрецедентна трансформация
01/05/2025, Четвъртък 21:20
0

Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба
01/05/2025, Четвъртък 21:00
2



Имах малко останал козунак и спретнах тази вкусна торта с ягоди
01/05/2025, Четвъртък 20:40
0



Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас
01/05/2025, Четвъртък 19:59
2

Взех няколко топчета черен пипер и ги хвърлих в прането в пералнята, резултатът беше изумителен
01/05/2025, Четвъртък 19:40
2

Толкова проста тайна прави тази баница най-апетитната
01/05/2025, Четвъртък 19:21
0

Вчера започна ерата на изобилието за 3 зодиакални знака
01/05/2025, Четвъртък 19:00
0
Името на собственика е Христо Ковачки.
Магазините Европа също са негова собственост!
Липсата на стока в магазините не е от вчера а е от доста дълго време!
Част от по-практичните купуваха компоти и захар с купоните за да варят ракия и да я продават! Трябва да се купи нещо с тия купони!