Разбивачката на Иван и Андрей навря деца в багажника на колата си в Бургас

26-годишната хубавица събра погледите в Бургас като настани двете момиченца в багажника и хлопна капака, след като им купи сандвичи
02 Април 2014, Сряда, 12:01 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки Петко ИВАНОВСлед като им купи сандвичи тя затвори две момиченца в автомобила пред смаяните погледи на клиентите
Наперената фермерка от Айтос Росица Долапчиева, която участва в зрелищния тв формат „Разбий Иван и Андрей” смая клиентите в Мак Драйв в Бургас като затвори деца в багажника на колата си. Дългокраката брюнетка, която е майка на момиченце, купи сандвичи на двете деца и ги нагласи в багажника, затвори капака и подкара със замах сребристия си „Мерцедес”.
![]() |
„Това е пълна безотговорност. Роси е известна с това, че постоянно кара и говори по телефона”, сигнализира читател на Флагман.бг, наблюдавал смаяно как майката качва двете деца.
В тв изявите си Росица демонстрира самочувствие, подчертавайки, че има собствен бизнес и собствено жилище. Ефектната дама заявяваше, че е кокетна, обича да пазарува и е пристрастена към бижута. На вид е глезла, но това не й пречи да управлява земеделския си бизнес и да управлява трактор в 50-декаровата си градина с черешови дървета.
![]() |
В категории:
Лайфстайл






Тръмп коли и беси: Уволни шефа на Бюрото по трудова статистика заради незадоволителни данни
02/08/2025, Събота 14:26
0

Почина световноизвестна певица
02/08/2025, Събота 14:24
0

200 професии са застрашени заради изкуствения интелект
02/08/2025, Събота 14:20
0

Цял живот ще съм благодарна на сестра ми, която ми каза да не хвърлям обелките от картофи
02/08/2025, Събота 13:59
0

Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“
02/08/2025, Събота 13:40
0

Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест?
02/08/2025, Събота 13:33
0

Коцето показа новия си палат в Царево, разкри и за дуета с щерка си (ВИДЕО)
02/08/2025, Събота 13:17
0

Денков за КПК: Ако ще закриваме едно неработещо нещо, да закрием цялата държава
02/08/2025, Събота 13:00
0

Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент
02/08/2025, Събота 12:56
4

Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали
02/08/2025, Събота 12:33
0

Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа"
02/08/2025, Събота 12:03
5
Квалифицираш деянието като клевета, обаче... сигурен ли си? Близък състав е и обидата. Както и да е, това може да се уточни ако се знае т.нар. фактическата обстановка, т.е. фактите по казуса, които само ти си ги знаеш. Та двете разпоредби относно тези състави на престъпления по НК са (говорим за основни състави, има и квалифицирани такива):
Обида и клевета
Чл. 146. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
(2) Ако обиденият е отвърнал веднага с обида, съдът може да освободи и двамата от наказание.
Чл. 147. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.
Тея дет я защитават тука, сигурно са майка и и баба и, щот аз незнам да има приятели тоя чакал.
И КАКТО НЯКОЙ ПО-ДОЛУ ПИСА, ТЯ СЕГА СКАЧА НА ТАВАНА НА МЕРЦЕДЕСА СИ ОТ РАДОСТ, ЧЕ Е "ЗВЕЗДА"
ПЪЛЕН СМЯХ
ей ви 7 местен ML.,а и това си е хечбег,багажника е в обема на колата,не е отделен, а и халпетата едва ли са насила натикани там