×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Златка Димитрова: Силиконът ми е супер, няма да го сменям


Златка Димитрова: Силиконът ми е супер, няма да го сменям
Ей, ама сте страшно смешни! Може би имам най-хубаво поставените импланти, коментира бургазлийката, по-известна като Черната Златка
28 Януари 2014, Вторник, 13:51 ч.

Апокалиптичната клюка гласеше, че гигантският бюст на плеймейтката щял да експлоадира

Златка Димитрова отхвърли с присмех плъзналите писания, че имала проблеми с огромните си с 840-кубикови силиконови гърди и е потърсила спешна медицинска помощ при пластичния си хирург д-р Енчев. Апокалиптичната клюка гласеше, че гигантският бюст на плеймейтката щял да експлоадира.

„Ей, ама сте страшно смешни! Може би имам най-хубаво поставените импланти! Благодаря на д-р Ангел Енчев, не защото той е правил тази пластика, а защото не ми се е налагало до сега (дай Боже да е така и занапред) да сменям! Или че съм се събудила със силикона на гърба! :) След работния ден, смея да кажа, че половинката ми ме накара да се смея до просълзяване!“, написа Злати в своята страница в социалната мрежа Facebook.

„По-добре да напишат някой роман, че фантазията им е голяма и стига доста далеч!“, съветва Златка журналистите.

В категории: Лайфстайл


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Празничен базар отвори врати в Царево Празничен базар отвори врати в Царево 16/12/2025, Вторник 10:02 0
Тервел ИЛИЕВ Асен Златев е оптимист за българските щанги Асен Златев е оптимист за българските щанги 16/12/2025, Вторник 09:39 0
Тервел ИЛИЕВ Ще отиде ли Пеевски при Радев? Ще отиде ли Пеевски при Радев? 16/12/2025, Вторник 08:48 3
4
Коментара по темата
4.
Кой е писал статията за Рачков и Милошев?
28.01.2014 22:34:07
0
0
Четох някаква олигофренска статия и не я разбрах. Хайде разяснете ми я вие!
_______________
"Рачков и Евтим Милошев във война заради жена"
- Кой е Рачков и кой Евтим Милошев? Защо не обяснявате?

"Бившата на актьора Христина не поглежда общия им син Митко-младши"
- Кой е актьора и коя е Христина? Явно синът им се казва Димитър, ама не става ясно кой е бащата - Рачков или Евтим Милошев?

"Войната между екипите на „Господари на ефира” на Джуди Халваджиян и „Голата истина” на Любо Нейков и Евтим Милошев..."
- Коя е тая Джуди и каква е тая "Гола истина" на Любо Нейков и Евтим Милошев... Любо Нейков го знам кой е, на времето работеше при Слави, ама за Евтим Милошев не се сещам кой е. И какво общо имат с тая гола истина не разбрах.

"Звездата на комедийното шоу на Нова тв Димитър Рачков води война с Милошев заради сина си Митко-младши"
- Тук е намесена и Нова ТВ. Тя пък какво общо има с въпросните хора. Колкото до Митко-младши става ясно, че той е син на Димитър Рачков, ама и той толкова ли е известен, че сте го замесили и него?

"Любимият на Мария Игнатова е бесен, че продуцентът и бивша дясна ръка на Слави Трифонов не дава на момчето на припари до майка си Христина и на практика растяло като сираче."
- Коя е пък тая Мария Игнатова, защо и нея не съм я чувал? И кой по дяволите е нейният любим, за когото говорите? (Вероятно става въпрос за един от двамата - Рачков или Милошев. Кажете най-после на кого от двамата е любима, за да не се чудят читателите!). Кой е пък тоя продуцент и бивша дясна ръка на Слави, който не пускал някакво момче до Христина... И пак възниква въпроса, коя е тая Христина? В първото изречение пише, че въпросната Христина е жена на някакъв актьор, ама не е ясно кой от двете имена е актьор - Рачков или Милошев и пак не става ясно на кого от двамата е жена.

"...обясняват колеги на майката, която е сценаристка в продуцентската компания на новия си мъж „Дрийм тийм”
- Сигурно под майката се разбира Христина... и нататък пак бъркотия: нов мъж, кой е той, трябва да гадаем... Дрийм тийм - това пък какво е, яде ли се, пие ли се...?

Нататък от текста става ясно, че въпросната Христина имала два брака - първият с Рачков, вторият с Милошев и че преди две години от втория си брак имала дете и пр. Нататък:

"...водещият на „Господари на ефира” обвинявал именно него, че отдалечава детето от майка му и води същинска война срещу него, в която замесил всичките си колеги, начело с любимата си Мария Игнатова." (Ужас!!!)

Нужно е време докато човек се сети, че под "водещ на Господари на ефира" се има предвид Рачков. Значи Рачков обвинил НЕГО (кой НЕГО не става ясно, вероятно под НЕГО се има предвид Милошев)... този пък визиран като НЕГО водел война срещу НЕГО (пак не става ясно кой е НЕГО - детето Димитър или баща му) и замесил всичките си колеги, начело с любимата си Мария Игнатова... Кажете най-после каква е тая Мария Игнатова и на кого е любима - на Рачков или Милошев и как е станало въпросното замесване: Рачков кани Мария Игнатова да се борят заедно срещу Милошев или Рачков се бори срещу двойката Милошев и любимата му Мария Игнатова, нищо че вероятно Христина му е жена...
Нататък пак същата бъркотия: говори се за Христина и Евтим, за някакво оплюване, не става ясно кой по кого плюе, замесен е пак Дрийм тийм но не става ясно те на чия страна са. Уж би трябвало да са подчинени на Милошев, а говорят против него...

АЛОООО! ДЛЪЖЕН ЛИ СЪМ ДА ВИ ЧЕТА ТЪПИТЕ СТАТИИ! ЗАЩО НЕ КАНДИДАТСТВАТЕ ЗА НЯКАКВА НАГРАДА ЗА ЖУРНАЛИСТИ-ОЛИГОФРЕНИ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО!...
УЖАС! УЖАС! УЖАС!... И АЗ С ТИЯ ХОРА ЖИВЕЯ В ЕДНА И СЪЩА СТРАНА И ГОВОРЯ ЕДИН И СЪЩИ ЕЗИК!... ТОВА НЕ Е ИСТИНА!!!
3.
Ешек буливард
28.01.2014 15:31:53
1
0
Баща и беше тъпанар, но тази "изби рибата".
2.
????
28.01.2014 14:26:01
0
1
Браво!!! И аз искам дми плащат, че изфабрикувам новини от някакъв коментар във Facebook.Хвала на таквизи "будни" журналисти!
1.
????
28.01.2014 14:26:01
0
1
Браво!!! И аз искам дми плащат, че изфабрикувам новини от някакъв коментар във Facebook.Хвала на таквизи "будни" журналисти!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Поморийчета с престижни награди от Национален конкурс Поморийчета с престижни награди от Национален конкурс Ето как се отличиха МВнР предупреждава, че стачка в Италия може да блокира полети на 17 декември МВнР предупреждава, че стачка в Италия може да блокира полети на 17 декември Поради обявена национална стачка във въздушния транспорт са възможни закъснения и отмяна на полети Празничен базар отвори врати в Царево Празничен базар отвори врати в Царево Кметът Марин Киров уважи събитието Почина ученият Трендафил Кръстанов открил най-старата българска книга Почина ученият Трендафил Кръстанов открил най-старата българска книга Откритието му във Ватиканската библиотека промени представите за началото на българската книжнина Цветомир Найденов към Бернардо Коуто: Успех, майсторе! Цветомир Найденов към Бернардо Коуто: Успех, майсторе! Коуто е първото зимно попълнение на тима на Найденов Рецепта без преглед и по-лесна смяна на личния лекар от нова година Рецепта без преглед и по-лесна смяна на личния лекар от нова година Промените в Националния рамков договор целят по-лесен достъп до медицинска помощ и облекчаване на пациентите   Асен Златев е оптимист за българските щанги Асен Златев е оптимист за българските щанги Той е уверен в доброто бъдеще и че от 2026 година за този спорт ще се говори само добро в България АПС: Искането за имунитета на Илхан Кючюк е политически натиск АПС: Искането за имунитета на Илхан Кючюк е политически натиск От партията заявиха солидарност с евродепутата и настояват случаят да бъде разглеждан от европейските институции при пълна прозрачност Ще отиде ли Пеевски при Радев? Ще отиде ли Пеевски при Радев? Днес се очаква лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов да беседва с президента, ще стори ли същото и Делян Пеевски от ДПС-НН? Както е известно, Пеевски не веднъж се е изказвал рязко за Радев Какви са цените на имотите в България, растат ли? Какви са цените на имотите в България, растат ли? Средната цена на апартаментите в София е около 2300 евро за кв. м, в Бургас - 1700
МВнР предупреждава, че стачка в Италия може да блокира полети на 17 декември МВнР предупреждава, че стачка в Италия може да блокира полети на 17 декември Поради обявена национална стачка във въздушния транспорт са възможни закъснения и отмяна на полети Унищожи ли Украйна руска подводница за 400 милиона долара? Москва и Киев с официални позиции Унищожи ли Украйна руска подводница за 400 милиона долара? Москва и Киев с официални позиции Командването на Черноморския флот на РФ заяви, че информацията не отговяря на действителността Русия узаконява изземането на жилища в окупирана Украйна Русия узаконява изземането на жилища в окупирана Украйна Новият нормативен акт засяга милиони украинци, напуснали домовете си заради войната, и отваря пътя за масова преразпределителна собственост Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Бермудският триъгълник може да е една от най-големите мистерии в света, но учените току-що откриха нещо още по-озадачаващо в района Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Той попада под ударите на разследване по сигнал, подаден от бивш асистент – прокуратурата иска сваляне на имунитета му Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Искът на Москва е реакция срещу блокирането на руски активи и предложенията на ЕС да използва средствата за финансиране на Украйна
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори