Келеш с BMW отнесе пешеходка на бургаската улица „Струга”
Шофьорът Динко Василев не благоволил на намали скоростта и да даде път на Иванка Неделчева
Келеш с BMW
520 D отнесе
42-годишна жена, докато пресича бургаската улица „Струга”.
Катастрофата стана на Никулден, около 16.50 часа. Шофьорът Динко Василев не благоволил на намали скоростта и да даде път на
Иванка Неделчева. 25-годишният джигит качил жената на капака на колата си, след това тя
паднала на пътното платно. Благодарение на други пешеходци, които сигнализирали
на телефон 112, на Неделчева е оказана спешна медицинска помощ. Жената, която е от карнобат, в
момента е в бургаската болница, без опасност за живота. Има счупвания на краката, както и контуция на главата.
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Вярно е, че шофьора е трябвало да избегне инцидента, но без глоби и за пешеходците се толерира да пресичат където им скимне!!!
Никога не съм виждал някой да е глобен на кръстовищата до новата поща и до билковата аптека, където има поставени знаци, че е забранено преминаването на пешеходци, а там редовно си минават...
Алооо не пиши глупости.На ул." Струга" повече от година е заличена с черна боя тази пешеходна пътека и са премахнати знаците за нея. Единсвеното място за пресичане на тази улица от пешеходци е к-щето на "Трапезица". За това общината ще прави пешеходен надлез догодина на ул."Струга" за да не пресичат неправилно и с риск за живота си, като пострадалата жена.
Пешеходната пътека се намира след бензиностанция "Шел" в посока Окръжна болница, ама повечето шофьори даже не я забелязват от бързане ...