×
Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман
Накратко
  • Протестиращи блокираха Прохода на Републиката
  • Родители в Хърватия се обявиха срещу връщане на децата в училище
  • Овладян е пожарът до хасковското село Нова Надежда
  • Хванаха мъж, нарушил наложената му карантина в Сливен
  • Цената на златото тръгна надолу за пръв път от девет седмици
  • 14 са вече медиците с COVID-19 от Спешна помощ в Пазарджик
  • Израел възобновява полетите до България
НА ЖИВО

Класики на Достоевски и Толстой за отличниците на Бургас (ВИДЕО)


Класики на Достоевски и Толстой за отличниците на Бургас (ВИДЕО)
Уникална снимка: Настоящият шеф на РИО на МОН Георги Даутев (вляво) и бившият началник Виолета Илиева (втората от ляво на дясно) седнаха един до друг по време на церемонията
03 Декември 2013, Вторник, 14:47 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, видео: Иван КОЛЕВ

„Успехите на тези талантливи деца са най-големият комплимент за града, каза при награждаването кметът Димитър Николов
Стотици книги на класически произведения Фьодор Достоевски “Престъпления и наказания“, „Възкресение“ на Лев Толсой и гениалното творение на Васил Левски „Народе“ бяха подарени на децата-отличници на Бургас.

Над 300 талантливи ученици, класирани на челни места в национални, международни състезания, олимпиади и конкурси получиха грамоти на тържествена церемония, провела се в Морското казино днес.  

“Успехите на тези талантливи деца са най-големият комплимент за техните учители и за нашия град. Тe ме карат да вярвам, че вървим в правилна посока”, каза кметът Николов, който награди част от децата, прославили Бургас. Николов припомни, че тази година градът б домакин на Световно математическо състезание – формат, който за първи път гостува в България. Според него това е безпристрастна външна оценка за нивото на бургаското образование като цяло.

Вижте видео от церемонията (ПОД ИМЕНАТА НА НАГРАДЕНИТЕ)!

* Отличени за високи резултати ученици:

1. Адриан Николов    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
2. Александър Петров    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
3. Бернар Мухарем Махмуд     НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
4. Стела Никова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
5. София Пишманова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
6. Дария Кръстева    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
7. Симеон Минчев    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
8. Боряна Кралева    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
9. Десислава Божилова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
10. Станислав Славов    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
11. Златомира Кошничарова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
12. Виолета Адамова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
13. Теодор Чирпанлиев    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
14. Кръстина Господинова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
15. Карина Запрянова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
16. Степан Чичикин    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
17. Аделина Стоянова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
18. Тимофей Новодержкин    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
19. Христина Ангелова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
20. Богомила Цекова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
21. Пепа Николова    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
22. Емилия Ставрева    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
23. Таня Арабаджиева    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
24. Атанас Върбанов    НУМСИ“Проф.П.Владигеров“    музика
25. Хава Мустафа Кямил    СОУ“Д.Чинтулов”    музика
26. Гергана Василева    СОУ“Д.Чинтулов”    музика
27. Мина Недин    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
28. Веселина Богданова    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
29. Михаела Йоргова    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
30. Станислава Василева    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
31. Камелия Димитрова    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
32. Боряна Дралчева    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
33. Михаил Динев    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
34. Даниела Тодорова    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
35. Божидар Димитров    СОУ“Д.Дебелянов“    музика
36. Наталия Владимирова    ГПНЕ „Гьоте“    музика
37. Венцислав Дуков    ГПНЕ „Гьоте“    музика
38. Доника Стратиева    ГРЕ“Г.С.Раковски“    музика
39. Силвия Минкова    ГПАЕ“Г.Милев“    музика
40. Поля Иванова    СОУ „Св. св. К. и Методий“    музика
41. Александър Костов    СОУ „Св. св. К. и Методий“    музика
42. Добромира Колева    ОУ“П.Р.Славейков“    музика
43. Мария-Александра Калоянова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
44. Марина Маринова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
45. Дара Ибришимова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
46. Виктория Генева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
47. Стелла Михайлова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
48. Ния Стоянова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
49. Чавдар Жеков    НБУ“М.Лъкатник“    музика
50. Дарина Митрева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
51. Деница Кинева        НБУ“М.Лъкатник“    музика
52. Хрис Бадаров    НБУ“М.Лъкатник“    музика
53. Лили Ралева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
54. Гергана Стоянова    НБУ“М.Лъкатник“    музика
55. Мария Драгиева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
56. Мариана Грудева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
57. Рая Байчева    НБУ“М.Лъкатник“    музика
58. Никол Русева    ОДЗ № 7 „Райна Княгиня“    музика
59. Ванеса Вълчева    ЦДГ № 17 „Раковина“    музика
60. Мария Вандева    ЦДГ № 28 „Детелина“    музика
61. Александра Георгиева    ОДЗ № 2 „Звездица-Зорница“    музика
62. Пламена Илиева    Общински детски комплекс    музика
63. Росица Младенова    Общински детски комплекс    музика
64. Мартина Кирезиева     Общински детски комплекс    музика    
65. Ралица Бинева    Общински детски комплекс    музика
66. Александър Костов    Общински детски комплекс    музика
67. Василена Бинева    Общински детски комплекс    музика
68. Кристиян Живков    Общински детски комплекс    музика
69. Дария Йорданова    Общински детски комплекс    музика
70. Магдалена Манолова    Общински детски комплекс    музика
71. Мария Илчева    Общински детски комплекс    музика
72. Яна Илчева    Общински детски комплекс    музика
73. Лидия Стаматова    ОУ „Ел. Пелин“    музика
74. Яна Илиева    ОУ „А. Страшимиров“    музика
75. Стилияна-Роса Матева    ОУ „Св. Кл. Охридски“- с. Рудник    музика
76. Хор „Милка Стоева“        Музика
77. Рок състав „ Chained Rose”    ГПНЕ „Гьоте“    Музика
78. Вокална група „Седем тона“    ОУ „Св. Кн. Борис І „    Музика
79. Михаела Дамянова    СОУ“Й.Йовков“    Изкуства
80. Жана Георгиева    ОУ“Бр.Миладинови“    Изкуства
81. Йорданка Иванова    ПМГ    фотоизкуство
82. Панайот Каприев    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
83. Димитър Стоянов    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
84. Мартин Гаров     Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
85. Михаела Бонева    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
86. Константин Кънчев    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
87. Мартин Марков    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
88. Николета Драгиева     Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
89. Виктория Апостолова    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
90. Кристина Димитрова    Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
91. Теодора Качулкова     Общински детски комплекс    Изобразително изкуство
92. Михаил Михалев    Общински детски комплекс     Изкуства
93. Симона Богданова    Общински детски комплекс    Изкуства
94. Константин Господинов    Общински детски комплекс    Изкуства
95. Вероника Вълчева     СОУ“К.Преславски“    Изобр. изкуство
96. Галина Георгиева    СОУ „П. Росен“    Изобр. изкуство
97. Виктория Георгиева    ОУ „Св. Кл. Охридски“    Изкуства
98. Елица Георгиева    ГПАЕ „Г. Милев“    Изобразително изкуство
99. Мая Чайкова    ОУ“П.К.Яворов“    Изкуства
100. Мария Георгиева    ОУ“П.К.Яворов“    Изкуства
101. Камелия Покраева    ОУ“П.К.Яворов“    Изкуства
102. Ана Краева    ОУ“П.К.Яворов“    Изкуства
103. Даниела Владимирова    ОУ „П. К.Яворов“    Изкуства
104. Никол Чичанова    ОУ „Бр. Миладинови“    изкуства
105. Татяна Петрова    ОУ „Бр. Миладинови“    изкуства
106. Мириам Господинова    ОУ „Бр. Миладинови“    изкуства
107. Ина Ибришимова     НБУ“М.Лъкатник“    изкуства
108. Теодор Леков     НБУ“М.Лъкатник“    Изобр. изкуство
109. Театрален състав при ГРЕ „Г. С. Раковски“        Изкуства
110. Театрална школа при ОДК        Изкуства
111. Мария Андреева    ПМГ Акад. Н. Обрешков“    История
112. Димитър Шопов    ГРЕ“Г.С.Раковски“    чуждоезиково обучение
113. Теодора Бонева    ГРЕ“Г.С.Раковски“    чуждоезиково обучение
114. Пламен Бонев    ГРЕ“Г.С.Раковски“    чуждоезиково обучение
115. Валентин Праматаров    ГРЕ“Г.С.Раковски“    чуждоезиково обучение
116. Никола Христов    ГПАЕ“Г.Милев“    Чуждоезиково обучение
117. Катрин Минкова    ГПАЕ“Г.Милев“    Чуждоезиково обучение
118. Олга Погасий    ГПАЕ“Г.Милев“    Чуждоезиково обучение
119. Зорница Михалева    ГПНЕ „Гьоте“    Чуждоезиково обучение
120. Магдалена Христова    ГПНЕ „Гьоте“    Чуждоезиково обучение
121. Костадинка Терзиева    ГПНЕ „Гьоте“    Чуждоезиково обучение
122. Антония Каймаканска    ГЧЕ „В. Левски“    Чуждоезиково обучение
123. Тодор Чавдаров    Търговска гимназия    Чуждоезиково обучение
124. Мариета Манджукова    Търговска гимназия    Чуждоезиково обучение
125. Георги Гочев    ОУ „В. Априлов“    Чуждоезиково обучение
126. Елена Мазнева    СОУ“Св.св.Кирил и Методий“    Литература
127. Патриция Димитрова    ОУ“Св.Кл.Охридски“    Български език
128. Александра Даскалова    ОУ“Св.Кл.Охридски“    Български език
129. Борис Савов    ОУ“Св.Кл.Охридски“    Български език
130. Десислава Кирязова    Търговска гимназия    Литература
131. Иван Тунев    Търговска гимназия    литература
132. Константин Хаджиилиев    ОУ „Св. Кн. Борис І“    литература
133. Преслава Гюзелева    ОУ „П. Р. Славейков“    литература
 134. Атанас Александров    ГПНЕ “Гьоте“    природни науки
135. Мария Николова    Търговска гимназия    статистика
136. Иванка Попова    Търговска гимназия    статистика
137. Генадий Генов    Търговска гимназия    статистика
138. Красимира Костадинова    ОУ „Бр. Миладинови“    Природни науки-екология
139. Валентина Ангелкова    ОУ „Бр. Миладинови“    Природни науки-екология
140. Божидар Шопов    ОУ „Бр. Миладинови“    природни науки
141. Божидар Савов     ГЧЕ“В.Левски“    Природни науки-екология
142. Полина Младенова        ГЧЕ“В.Левски“    природни науки
143. Глория Григорова    ГЧЕ“В.Левски“    природни науки
144. Руслан Желев    Общински детски комплекс    Природни науки
145. Бояна Атанасова    Общински детски комплекс    Природни науки
146. Анна Пушева    Общински детски комплекс    Природни науки
147. Антон Карагьозов    Общински детски комплекс    Природни науки
148. Отбор – Национално състезание „Образование на бъдещето“    ГРЕ „Г.С. Раковски“    Приложни науки
149. Отбор „Бенефит“    Търговска гимназия    Приложни науки
150. Отбор „Dalinda AD”    Търговска гимназия    Приложни науки
151. Галина Спасова    СОУ“Д.Чинтулов“    начално обучение
152. Елизабет Тодорова    СОУ“Св. св. К. и Методий“    начално обучение
153. Мария Ганева    СОУ“Св. св. К. и Методий“    начално обучение
154. Гергана Хрисулева    ОУ“П.К.Яворов“    начално обучение
155. Яна Чапкънова    ОУ“П.К.Яворов“    начално обучение
156. Невена Павлова    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
157. Станислава Млечкова    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
158. Петя Чиликова    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
159. Румяна Ненчева     ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
160. Христина Праматарова    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
161. Стефани Иванова    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
162. Калоян Иванов    ОУ“Бр.Миладинови“    начално обучение
163. Борислав Танков    НБУ“М.Лъкатник“    начално обучение
164. Пресиян Пенев    НБУ“М.Лъкатник“    начално обучение
165. Калина Чорбаджийска    НБУ“М.Лъкатник“    начално обучение
166. Тодор Марков    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
167. Константин Гаров    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
168. Кристиан Минчев    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
169. Орлин Кучумбов    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
170. Стефан Иванов    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
171. Николай Шиваров    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
172. Волен Терзиев    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
173. Христо Добрев    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
174. Виктор Балтин    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
175. Никола Станчев    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
176. Мартина Димитрова    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
177. Кристина Атанасова    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
178. Гергана Гончева    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
179. Костадин Гаров    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    Математика
180. Мария Делякова    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
181. Гергана Георгиева     ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
182. Еожен Овагемян    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
183. Вяра Тодорова    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
184. Магдалена Георгиева    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
185. Иван Пенчев    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    Информационни техн.
186. Георги Костадинов    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    Информационни техн.
187. Михаела Милушева    ПМГ“Акад.Н.Обрешков“    математика
188. Андрей Цочев    ПМГ „ Н. Обрешков“    математика
189. Петър Стоев     ГПНЕ „Гьоте“    физика
190. Мартин Халачев    ГПНЕ „Гьоте“    физика
191. Фабио Шейтанов    ГПНЕ „Гьоте“    физика
192. Димитър Иванов    ПГМЕЕ    Информационни техн.
193. Мартин Куванджиев    ПГМЕЕ    Информационни техн.
194. Теодора Георгиева    Търговска гимназия    Информационни техн.
195. Никола Бакалов    ОУ“Бр.Миладинови“    математика
196. Стилиян Кожухаров    ОУ“Бр.Миладинови“    математика
197. Диан Калайджиев    ОУ“Бр.Миладинови“    математика
198. Михаела Димитрова    ОУ“Бр.Миладинови“    математика
199. Жаклин Катърджиева    СОУ „Петко Росен“     математика
200. Георги Чобанов    СОУ „Петко Росен“     математика
201. Петър Кюркчиев    СОУ „Петко Росен“     математика
202. Валентин Койчев    СОУ „Петко Росен“     математика
203. Лия Петрова     ОУ „Св. Кн. Борис І“    математика
204. Радин Цочев     ОУ „Ел. Пелин“    математика
205. Андрей Цочев    ОУ „Ел. Пелин“    математика
206. Михаил Георгиев    ОУ „Ел. Пелин“    математика
207. Катерина Тодорова    ОУ „Ел. Пелин“    математика
208. Теодора Тодорова    ОУ „Ел. Пелин“    математика
209. Георги Гочев    ОУ „В. Априлов“     Математика
210. Павел Братанов    ОУ „В. Априлов“     Математика
211. Николай Ташев    ОУ „В. Априлов“     инф.технологии
212. Ивана Корентова    ОУ „В. Априлов“     Математика
213. Виктория Димова    НБУ „М. Лъкатник“    Инф. технологии
214. Никола Ганчев    НБУ „М. Лъкатник“    Математика и информатика
215. Стефани Кирякова        ОУ “Ел.Пелин“    спорт
216. Габриел Павлов    ОУ“Ел.Пелин“    спорт
217. Радостин Щилянов    ОУ“Ел.Пелин“    спорт
218. Христо Златев    ОУ“Ел.Пелин“    спорт
219. Никол Бончева    ОУ“П.К.Яворов“     спорт
220. Васил Цинов    ОУ“П.К.Яворов“     спорт
221. Стела Стоилова    ОУ“П.К.Яворов“     спорт
222. Георги Костадинов    ПГНЕ“Гьоте“    спорт
223. Мирослав Димитров    ПГТ“Проф.д-р Ас.Златаров“    спорт
224. Константин Георгиев        СОУ“К.Петканов“    спорт
225. Таня Енева    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
226. Теодоси Чернев    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
227. Даниел Славчев     СУ“Ю.Гагарин“    спорт
228. Даяна Бояджиева    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
229. Мария Димитрова    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
230. Емил Драгнев    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
231. Виктория Чобанова    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
232. Максим Димитров     СУ“Ю.Гагарин“    спорт
233. Пламена Бунарова     СУ“Ю.Гагарин“    спорт
234. Мохамед Абдулкадир    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
235. Ивайло Дражев    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
236. Нягол Няголов    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
237. Теодор Тодоров    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
238. Атанаска Илиева    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
239. Христо Долапчиев     СУ“Ю.Гагарин“    спорт
240. Стефан Георгиев    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
241. Атанас Петров    СУ“Ю.Гагарин“    спорт
242. Стелла Маринова     ОУ“Св.Княз Борис І“    спорт
243. Десислава Маринова    ОУ“Св.Княз Борис І“    спорт
244. Пламен Янакиев    ОУ“Св.Княз Борис І“    спорт
245. Дилян Николов    ПГМЕЕ    спорт
246. Гергана Георгиева     ОУ“А.Страшимиров“    спорт
247. Александра Боева     ОУ“А.Страшимиров“    спорт
248. Михаела Иванова     ГЧЕ“В.Левски“    спорт
249. Илко Петков     ГЧЕ“В.Левски“    спорт
250. Антония Петрова    ГЧЕ“В.Левски“    спорт
251. Росица Атанасова     ГЧЕ“В.Левски“    спорт
252. Пламен Бонев    ГРЕ „Г. С. Раковски“    спорт
253. Стефани Музакова     ГРЕ „Г. С. Раковски“    спорт
254. Габриел Павлов    ГРЕ „Г. С. Раковски“    спорт
255. Десислава Тепавичарова     ГРЕ „Г. С. Раковски“    спорт
256. Стоян Иванов    ГРЕ „Г. С. Раковски“    спорт
257. Пресиян Русинов    ПГМЕЕ    спорт
258. Кирил Иванов    ПГМЕЕ    спорт
259. Ангел Димов    ПГМЕЕ    спорт
260. Красимир Добрев    ПГМЕЕ    спорт
261. Тодор Тодоров    ОУ“Бр.Миладинови“    спорт
262. Ина Николова    ОУ „П. Р. Славейков“    спорт
263. Деян Велков    ОУ „П. Р. Славейков“    спорт
264. Иван Иванов    СОУ“Св.св.Кирил и Методий“    спорт
265. Дара Костадинова    СОУ“Св.св.Кирил и Методий“    спорт
266. Виолета Ранкова    СОУ“Св.св.Кирил и Методий“    спорт
267. Таня Александрова    СОУ“Св.св.Кирил и Методий“    спорт
268. Габриела Мирчева    СОУ “Св.св.Кирил и Методий“    спорт
269. Гергана Стамболиева    НБУ“М.Лъкатник“    спорт
270. Михаела Антонова    ОУ“Св.Кл.Охридски“    спорт
271. Дария Добрева    ОУ“Св.Кл.Охридски“    спорт
272. Мартин Димитров    ОУ“Св.Кл.Охридски“    спорт
273. Хаджер Редван Иб    ОУ“Св.Кл.Охридски“    спорт
274. Тифани Трендафилова    ОУ“Св.Кл.Охридски“    спорт
275. Паола Дичева    ОУ“В.Априлов“    спорт
276. Ния Вълчева    ОУ“В.Априлов“    спорт
277. Малик Шарафутдинов    ОУ“В.Априлов“    спорт
278. Десислава Вълчанова     ОУ“В.Априлов“    спорт
279. Валентин Чайков    ОУ“В.Априлов“    спорт
280. Тодор Тодоров    ОУ“В.Априлов“    спорт
281. Анастасия Григорова    ОУ“В.Априлов“    спорт
282. Мартин Мавров    ОУ“В.Априлов“    спорт
283. Мария Желева    ОУ“В.Априлов“    спорт
284. Мина Велкова    ОУ“В.Априлов“    спорт
285. Симеон Кобарелов    ОУ“В.Априлов“    спорт
286.    Мартина Георгиева    ОУ“В.Априлов“    спорт
287. Лъчезара Станева    ОУ“В.Априлов“    спорт
288.    Георги Димитров    ПГХТ „Акад. Н. Зелински“    спорт
289.    Ивайло Иванов    СОУ „Йордан Йовков“    спорт
290.    Анна Попова    СОУ „Йордан Йовков“    спорт
291.    Ивайло Захариев    Общински детски комплекс    спорт
292.    Дочко Дочев    Общински детски комплекс    спорт
293.    Стоян Стойков    СОУ „Петко Росен“     спорт
294. Радина Русинова     ОУ“П.Р.Славейков“    Танцово изкуство
295. Анна-Мария Димитрова     ОУ“П.Р.Славейков“    Танцово изкуство
296. Виктория Христова ГРЕ „Г. С. Раковски“    Танцово изкуство
297. Цветелина Тетимова ОУ “В.Априлов“    Танцово изкуство
298. Жанет Бакърджиева СОУ „Св. св. Кирил и Методий“     Танцово изкуство
299. Мажоретен състав  ОУ „Св. Кн. Борис І“    Танцово изкуство
300.  Модерен балет    ОУ „Св. Кн. Борис І“    Танцово изкуство




В категории: Просвета


9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
пепа
11.12.2013 18:13:06
0
8
Виолета няма и срам да се нареди на челна реда,какво нахалство,безочии от нейна страна.Всички я познаваме каква е ,че благодарение на завивките с Петко Танев стана общински съветник,гледа личното си аз и подкупите.
8.
1p2h
05.12.2013 16:59:55
0
5
GAGAузова трябва да увисне на въжето,както в Китай - там няма прошка,но тук захранва някого и няма как...но близък и е края !!!
7.
И.Д.
04.12.2013 20:26:21
0
5
Ааааа, 6 много са и 2-3 месеца - още след Нова година ,"кой от къде е" и това е!
Какъв тепигьозлък и каква наглост от страна на тази узова ли е гагаузова ли е ? Кой все още я задържа на ръководен пост ?
Няма ли срама- ми доброволно да си подаде документи за пенсия - не знае ли , какво ще и се случи - ще я натирят и изгонят,като мръсно коте ...
6.
patoka
04.12.2013 20:19:46
0
6
ДО 1 : И ПИТАШ,ЗАЩО НЯМА УЧЕНИК ОТ ВЪПРОСНОТО УЧИЛИЩЕ ? ТАЗИ УЗОВА , ДИРЕКТОРКАТА ВСЕ ОЩЕ ДЕ , СЕ ИНТЕРЕСУВА САМО ОТ КОМИСИОННИ , КОИТО И КОЛКО ЩЕ ВЛЯЗАТ В ДЖОБА И ! КАК ЩЕ ИМА НОМИНИРАНИ УЧЕНИЦИ ? КАКВО ЩЕ И ДОНЕСЕ ТОВА ? НА НЕЯ СЛАВА НЕ И ТРЯБВА , А ФИНИКИЙСКИ ЗНАЦИ... ВПРОЧЕМ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ И ТЯ "ЩЕ СЕ ПРОСЛАВИ" - ПОЧАКАЙТЕ 2-3 МЕСЕЦА И ЩЕ ВИДИТЕ , ЗА КАКВО !!!
5.
Наглост
04.12.2013 15:26:18
0
24
Гербаджийският типигьозлък няма граници-наглост и нахалство-надминаха комунистите по всички показатели , ами нали и те са комунисти. Виолета Илиева (тя не е ли в болнични ? )в селото не я искат а тя пита за поповата къща, каква наглост? Та ти преди месец беше изгонена от министъра, гледай си каучука и нефта, какво още търсиш, ти не си учител. \
4.
Todor
04.12.2013 12:21:54
0
8
До 3 - много верен коментар. Така поне всички видяха, че Даутката е в комбина с Илиева. Май само ДПС не са го разбрали още
3.
Подлизурко
03.12.2013 20:20:23
1
21
Даутев, стига си се слагал на ГЕРБ - покаги достоинство , покаги неутралитет , осте ли те командва Виолета Илиева ? Докога? Това е последнииа ти сханс да покагесх яе си ДОСТОЕН яовек , после сте баде касно , увериаваме те .
2.
by the way
03.12.2013 20:13:38
1
6
Как така клипа дава само гербаджии докато награждават?Може би случайно ама надали!!!!
1.
mbk
03.12.2013 19:38:35
0
6
Как пък нямаше и един ученик от ПГТ"Проф.д-р Асен Златаров????????????????
Ами,каквато директорката ,такива и учениците...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отровното трио призна: Ще продължим да извиваме ръцете на Бойко Борисов Отровното трио призна: Ще продължим да извиваме ръцете на Бойко Борисов

Радикализираме се още повече, ще затворим страната, предупреди адв.Николай Хаджигенов

БАБХ откри листерия в кашкавал на пазара БАБХ откри листерия в кашкавал на пазара

Произведено е количество от 595 кг

Румен Радев с извънредно обръщение: Премиерът няма право да иска свикване на ВНС Румен Радев с извънредно обръщение: Премиерът няма право да иска свикване на ВНС

Държавният глава обяви, че това не е в правомощията на министър-председателя, а на народните представители и президента

ГЕРБ на 35 гласа от свикване на ВНС. Топката е в БСП, ДПС и неуверения Марешки ГЕРБ на 35 гласа от свикване на ВНС. Топката е в БСП, ДПС и неуверения Марешки

Дори Марешки да бъде убеден да подкрепи предложението, ще трябват гласовете на депутати от БСП и ДПС

 

ФК "Черноморец 1919" обяви свободен вход за първото си домакинство ФК "Черноморец 1919" обяви свободен вход за първото си домакинство

За предстоящата среща, Черноморец няма сериозни кадрови проблеми

 

Сателитни снимки показват за колко време и кога е построен 200-метровият кей в сарая на Доган Сателитни снимки показват за колко време и кога е построен 200-метровият кей в сарая на Доган

Съоръжението е издигнато за не повече от месец и половина между 31 януари и 22 март 2019 г.

Удар! Граничари откриха от въздуха близо 4,5 тона канабис (СНИМКИ) Удар! Граничари откриха от въздуха близо 4,5 тона канабис (СНИМКИ)

При извършените облитания хеликоптерите от специализирания отряд за въздушно наблюдение на ГД „Гранична полиция“ са открили ниви с наркотични растения

BMW помете кола на НСО на червен светофар BMW помете кола на НСО на червен светофар

При удара пострадал е служителят на НСО, който има травма в областта на врата

Над 58 хил. туристи са посетили Приморско през летния сезон до момента Над 58 хил. туристи са посетили Приморско през летния сезон до момента

Сред чуждестранните гости най–много са чешките и полските, имало е и румънски, и немски посетители

Валери Симеонов излезе с радикални идеи за новата Конституция Валери Симеонов излезе с радикални идеи за новата Конституция

Минималната пенсия да е гарантирана като 70% от минималната работна заплата

Продадоха кецове на Майкъл Джордан за колосална сума Продадоха кецове на Майкъл Джордан за колосална сума

Моделът в червено и бяло с емблемата на Найки е бил носен от баскетболиста по време на приятелска среща на 25 август 1985 г. в Триест в Италия

В Испания затварят дискотеките и баровете, забраняват пушенето на улицата заради коронавируса В Испания затварят дискотеките и баровете, забраняват пушенето на улицата заради коронавируса

От началото на разпространението на коронавируса в Испания са установени повече от 337 хиляди случая, от които са починали над 28,6 хиляди пациенти

 

Вече официално: Лукашенко е избран за президент, Тихановска зове за протести Вече официално: Лукашенко е избран за президент, Тихановска зове за протести

Вижте как  са разпределени гласовете за другите кандидати

Добра новина! Израел възобновява полетите до България Добра новина! Израел възобновява полетите до България

Местните граждани, завръщащи се от тези държави, няма да бъдат поставени в двуседмична карантина

Идеалните места за самотни пътешественици Идеалните места за самотни пътешественици

Италия е на първо място

Ще снимат филм за живота на Уитни Хюстън Ще снимат филм за живота на Уитни Хюстън

Антъни МакКартън ще обедини усилията си за осъществяване на проекта с Клайв Дейвис

Башар Асад припадна в парламента Башар Асад припадна в парламента

Кръвното на сирийския президент паднало и той загубил съзнание

6% от населението на Англия с коронавирус 6% от населението на Англия с коронавирус

В проучването са участвали над 100 000 доброволци, които са тествани за антитела

Венецуела e с 4000% инфлация Венецуела e с 4000% инфлация

В края на април правителството увеличи минималната заплата със 78%

Полицаи стрелят с бойни куршуми на протест, арестуван демонстрант почина в болница в Минск Полицаи стрелят с бойни куршуми на протест, арестуван демонстрант почина в болница в Минск

Продължават бунтовете след президентските избори в Беларус

Бойко Борисов Бойко Борисов Да обучим децата, че след това да ходят на протест Виц на деня Виц на деня - Защо си дошла тук?
- Да те прибера от кръчмата, пияницо...
- Взимай ме и се махай...
Виц на деня Виц на деня Професор към асистент:
- Колега, какво правихте с трите студентки в залата?
- Нищо?
- А защо чистачката ви гледа, с такова уважение?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Освен "Ахаа", "Мммм" и "OK", какви други заплахи знаят жените?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева

Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter

Затвори