Заведение съди Любо от "Те" за уронен престиж
След последния скандал около поп изпълнителя Любо Киров, собственици на столичен пиано бар искат да го съдят за уронване на престижа. Изпълнителят изля мъката си в медиите от неприятното преживяване в бар "Арбат". По време на негово участие, някои от присъстващите, които били доста пияни и се държали неадекватно, започнали да буйстват и да се гаврят с певеца. Те го блъскали, закачали го, освиркали го, а някой даже се опитал да го блъсне отзад. Той веднага се извинил на почитателите си и напуснал заведението, в което нямало дори охрана, която да изгони хулиганите. "Не съм обиден, но повече няма да стъпя там, както и никой от хората, които ме уважават. Въпросната вечер реших да постъпя професионално и започнах да пея. Несъответствието беше пълно те искаха чалга, а не поп музика и балади и си тръгнах на втората песен. Няма скандал. Просто вече по-внимателно ще избирам участията си", категоричен е Любо. От пиано бара обаче са бесни за анти рекламата, която им спретна музикантът и са решили да си отмъстят като заведат дело срещу него. На всичкото отгоре Черната Златка също подкрепи певеца и написа във Фейсбук, че и тя не харесвала това заведение.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
