Експерт плаши, че атентатът в Сарафово може да се повтори всеки момент
Експертът по сигурността Славчо Велков предполага, че атентатът от 18 юли миналата година в Сарафово ще се повтори. “Онези, които са поръчали акта, за да покажат колко са силни, могат да провокират нещо подобно някъде другаде”, коментира той в “Денят започва с Жоро Любенов”.Той отрича версията терористичният акт да е дело на “Ал Кайда”, тъй като по думите му почеркът не е на терористичната организация.
Велков осъжда предаването на резултатите на следствието ни от атентата на Ливан, тъй като страната е заподозряна за участие в експлозията.
“Беше намерена шофьорската книжка на атентатора. А къде е паспортът му, с който е влязъл в страната ни?”, Велков призовава на този въпрос да се намери отговор.
"Никога няма да излезеш от затвора"
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
18/06/2026, Четвъртък 18:40
0
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол
Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия
