Протестиращите превземат парламента по законите на хан Крум
11 Юли 2013, Четвъртък, 06:54 ч.
Над 1 470 души ще участват в акцията “ЗаСелване и ЗаГраждане на Народното събрание”
Протестите се разрастват. Над 1 470 души са решили да участват в акцията “ЗаСелване и ЗаГраждане на Народното събрание”, която се организира във фейсбук. Тя ще стартира тази вечер от 21 часа.
”Ако има окупация над 25 дни, по старите закони на хан Крум може да се претендира за право на заселване и собственост. Вече почти месец тройната коалиция е узурпирала властта, въпреки ежедневното недоволство и протести. Явно няма намерение да променя Изборния кодекс и да подава оставка. По тази причина предприемаме нови мерки. Имаме разрешение за палатков лагер - носете си палатки, шалтета, спални чували, китари и ударни инструменти. Оставаме да спим на жълтите павета. Все повече и повече хора ще се събираме докато заградим НС”, заявиха организаторите в социалната мрежа. Те се заканиха да не позволят на депутатите да излязат от Народното събрание до ясен ангажимент за оставка.
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

ТЪГГНЕТЕ ПА ДАВИДИМ ДО КЪДЕ ЩЕ СТИГНЕТЕ . ТОЙ И ДОГАН СЕ КАНИ , АМА БЪЛГАРСКИТЕ ТУРЦИ СКОРО ПО НЕГО КАМЪНИ ЩЕ ХВЪРЛЯТ !