Феновете на "Нефтохимик": Бойко Борисов помогна да спасим отбора
09 Май 2013, Четвъртък, 21:30 ч.
Автор: Флагман.БГ Ултрасите на "зелените" подариха уникална фланелка на бившия премиер
Феновете на завърналия се вчера в елита тим на "Нефтохимик" показаха, че помнят добре помощта, което им оказа бившият премиер Бойко Борисов през лятото, когато той съдейства "Лукойл Нефтохим" да стане спонсор на клуба и отборът да се завърне в родния си дом - стадион "Лазур".
Днес от името на ултрасите председателят на фен-клуба Николай Тодоров благодари на лидера на ГЕРБ и пред погледите на стотици в пръскащия се по шевовете "Летен театър" той му подари първата фланелка на "шейховете" брандирана - "Нефтохимик в "А" група".
"След седемгодишна пауза отново "Нефтохимик" ще играе в "А група. Преди една година отборът щеше да изчезне от картата на България. С помоща на г-н Борисов, ние успяхме да спасим отбора. Благодарение на волята на всички, които са около отбора и работата със средствата, за които г-н Борисов помогна да се осигурят спасиха отбора", заяви Тодоров.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система

МОЖЕ ДА СЕКНЕ СКРАБА!
ВЪН ОТ БУРГАС, НАГАЖДАЧИ ТЪПИ, ВИЕ НЯМАТА НИЩО ОБЩО СЪС СТАРИЯТ БУНТАРСКИ "НЕФТОХИМИК".
РИТАЙТЕ СИ с БУДИСТИТЕ ТОПКА в ДОЛНО ЕЗЕРОВО, НА СТАДИОН "ЛАЗУР", ЩЕ СТЪПИТЕ КАТО СИ ПЛАТИТЕ 300.000 лв. НАЕМ ЗА ДА СТЪПИТЕ на МОДЕРНАТА НАСТИЛКА. А, КАТО СИ ОТИДЕ ОТ ВЛАСТТА БОКО БАНКЕНСКИЯ, ДА ВИ ВИДИМ И НА ВАС ГЪРБОВЕТЕ ....