Пуснаха окончателно и Хамстера от килията
30 Април 2013, Вторник, 20:57 ч.
Соченият за съдружник на Алексей Петров вече е под домашен арест
Соченият за дясна ръка на Алексей Петров - Антон Петров-Хамстера, сочен за дясна ръка на Алексей Петров, след 11 месеца в килията излиза под "домашен арест." Адвокат Ваня Траянова успя да убеди апелативните съдии да преразгледат решението на колегите им от Градския съд, които преди седмица заковаха Хамстера в ареста. Така само Цветко Цветков остава единственият задържан след спецакцията преди година.
Мистър България Мирослав Йончев успя след неколкократни опити да излезе от ареста срещу парична гаранция в размер на 5 хиляди лева. Последният член на групата - Николай Пиронков, се „уреди" с най-леката мярка - „подписка." Фактът, че сочените от обвинението за негови „колеги" са на свобода породи у защитата съмнения за нарушено право на защита.
Всички те са посочени от свидетелката Ралица Тодорова във визираната престъпна група, но само Петров и Цветко Цветков са в ареста. Това нееднакво отношение компрометира разследването, категорична бе Ваня Траянова.
Хамстера и днес не се яви в съдебна зала, тъй като все още е на легло. Той пропусна и предишното заседание заради претърпяна операция на менискуса на левия крак.
В категории:
Темида
Всички говорят за този полицай (СНИМКА)
Тръмп нарече Чарлз Трети „най-страхотния крал от всички“
Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака
Почина голям художник, предизвикал скандал с провокативни творби (СНИМКА)
Красиви имена черпят днес
Честваме 1 май - Денят на труда. Каква е историята на празника
Посрещаме май с облачно и студено време
Дневен хороскоп за 1 май 2026: Интуицията ви дава криле, авантюрите ви дърпат назад
55-годишна с гадже по-младо от сина си
Барселона с много интересен вариант "Б", ако не вземе Хулиан Алварес
Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря
Известен актьор припадна в ресторант
