×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ махна Вяра Петрова като лидер в Карнобат, наследява я зам. кметицата Стефка Иванова


ГЕРБ махна Вяра Петрова като лидер в Карнобат, наследява я зам. кметицата Стефка Иванова
На зам. кметицата от ГЕРБ Стефка Иванова (вляво) е поверена временно полуразпадналата се орагнизация на партията в Карнобат след лидерството на Вяра Петрова
17 Март 2013, Неделя, 10:19 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Общинският съветник Величко Колев остава организационен секретар

Ексдепутатката Вяра Петрова, която така и остана в парламента до неговото официално закриване, беше освободена като лидер на ГЕРБ в Карнобат. Това стана с решение на Изпълнителната комисия, съобщиха от областната структура на партията. Решението е взето след предложение на областния координатор на ПП ГЕРБ за Бургаска област Димитър Бойчев. Изпълнителната комисия утвърждава временно за общински ръководител зам. кметицата на Карнобат Стефка Генова Иванова, която е представител на ГЕРБ в екипа на кмета Георги Димитров от БСП. Тя е дипломиран икономист и е член на партията от 2007 г. Със същото решение д-р Величко Колев остава общински организационен секретар на партията в Община Карнобат, а като член на ръководството влиза Чавдар Вълев от младежката организация на ПП ГЕРБ. По предварителна информация Колев просто не е искал да наследи Петрова, притеснен от състоянието, в което била организацията след нейното лидерство, затова се наложило спешно да се търси лидер. 

Цялото пребиваване в парламента на Вяра Петрова беше изпълнено със скандали и странни нейни прояви по време на публични мероприятия. След серия от наши разследвания, БСП предаде Петрова на антикорупционната комисия на Яне Янев, но той услужливо се произнесе в нейна полза на 29 ноември м.г. и прехвърли преписката на колегите си от комисията по конфликт на интереси. Въпреки това обаче Петрова държеше да остане на депутатската банка и продължаваше с изявите си.

Сега за предстоящите избори тя отново беше издигната от организацията в Сунгурларе за депутат, тъй като отговаряше за региона и има подкрепа там. В лозарската община структурата на партията е толкова крехка, че Петрова  едва ли има шанс да попадне изобщо в листата, та дори и на неизбираемо място.


В категории: Карнобат


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
46
Коментара
Димитър КИРЯКОВ 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 30/07/2026, Четвъртък 20:00 0
Димитър КИРЯКОВ Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове 30/07/2026, Четвъртък 19:21 0
Димитър КИРЯКОВ Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй 30/07/2026, Четвъртък 19:00 0
46
Коментара по темата
46.
Ало-Ало, Взело-Дало
04.04.2013 23:52:30
1
1
Алооо(уу), ама недоразбрало, че и подвежда широката публика с некоректни цитати!

Ето актуалния текст на Закона за народната просвета:
Чл. 40. (1) (Изм. - ДВ, бр. 90 от 2002 г.) Учителите (възпитателите), директорите и помощник-директорите в държавните и общинските училища, детски градини и обслужващи звена осъществяват обучение и/или възпитание на деца и ученици в съответствие с този закон и нормативните актове по неговото прилагане.


ЗАКОН ЗА НАРОДНАТА ПРОСВЕТА ,изм. и доп. ДВ. бр.102 от 21 Декември 2012г.
45.
алооууууу
04.04.2013 15:48:11
0
1
в Закона за народната просвета пише:
Чл. 40. (1) Учителите (възпитателите), директорите и помощник-директорите в държавните и общинските училища, в детските градини и в обслужващите системата на народната просвета звена са държавни служители.
и още нещо -
Чл. 2. (1) Ресурсните центрове са държавни обслужващи звена - извънучилищни педагогически учреждения, в системата на народната просвета, които се откриват на територията на всяка област в страната.
44.
до запознатия
04.04.2013 15:42:52
0
2
тя пък тая печената,дето много знаеше,затова защото е много компетентна,и си опече нещата както трябва,я изритаха от герб и писаха по форуми,вестници, медии.Ама и тая сега да я изсухлят,че аман от такива дето все са праят на много голямата работа,а за нищо не стават
43.
запознат
04.04.2013 15:10:53
0
1
Няма как ,жената да не знае,че ако е попълнила този документ ще яде....ако е държавен служител,пък се цани и за шеф в ГЕРБ.Те там си имат една ного печена-дето знае всичко -В.Петрова!Пък и съм запознат,че двете са като скачени съдове-оная ще я светни-да не да нагази и тя лука.Че,изхвърлиха едната,да не да я последва и другата!Много помощи за безработни ще има да се плащат ....
42.
аха
04.04.2013 06:36:56
0
1
ДЕКЛАРАЦИЯ

Долуподписаният(та) ...........................................................................................................................................,
л. карта (л.п.), сер. .................. № .................................., изд. на. ..........................от ........................................,
ЕГН ......................, адрес ..........................................................................................., тел. ..................................,

ДЕКЛАРИРАМ, че:
1. Съм навършил пълнолетие и съм:
а) български гражданин;
б) гражданин на друга държава - членка на Европейския съюз;
в) гражданин на държава - страна по Споразумението за Европейското икономическо пространство;
г) гражданин на Конфедерация Швейцария;
(ненужното се зачертава).
2. Не съм поставен под запрещение.
3. Не съм осъждан за умишлено престъпление от общ характер на лишаване от свобода.
4. Не съм лишен по съответния ред от правото да заемам длъжността, за която кандидатствам.
5. Не бих се оказал в йерархическа връзка на ръководство и контрол със съпруг(а), с лице, с което съм във фактическо съжителство, с роднина по права линия без ограничения, по съребрена линия до четвърта степен включително или по сватовство до четвърта степен включително.
6. Не съм едноличен търговец, неограничено отговорен съдружник в търговско дружество, управител, търговски пълномощник, търговски представител, прокурист, търговски посредник, ликвидатор или синдик, член на орган на управление или контрол на търговско дружество или кооперация.
7. Не съм народен представител.
8. Не съм общински съветник (за длъжностите в съответната общинска администрация).
9. Не заемам контролна или ръководна длъжност в политическа партия.
10. Заемам длъжност по трудово правоотношение, която е определена за заемане от държавен служител (за лицата по § 36 от преходните и заключителните разпоредби на Закона за изменение и допълнение на Закона за държавния служител (ДВ, бр. 24 от 2006 г.).
11. Не работя по друго трудово правоотношение освен като преподавател във висше училище ...........................................................................................................................................................................
................................................................................................................................... (име на висшето училище).
12. Не получавам възнаграждение от участие като представител на държавата или общината в органи на управление или контрол на търговски дружества с държавно или общинско участие в капитала или на юридически лица, създадени със закон.

Настоящата декларация подавам на основание чл. 7, ал. 1 и 2 от Закона за държавния служител.

Задължавам се в 7-дневен срок от настъпване на промяна в декларираните обстоятелства да уведомя органа по назначаването.

Известна ми е наказателната отговорност за неверни данни по чл. 313 от Наказателния кодекс.

..................................... Декларатор: ......................
(дата)
(подпис)
41.
exa
04.04.2013 06:30:31
0
0
abe te gerberite mahnali stefka.sega si izbrali onaq resursnata Antoaneta.tq nali e podloga na ver4eto.no e i darjaven slujitel-a te nali nqmat pravo da sa na rakovodni pozicii.i sega kakvo li 6te pravi-dano da predpo4ete partiqta.4e da se otarvat ot neq
40.
iuiutt
03.04.2013 21:28:36
1
3
toi apostol na eleganta q oprave6e stef4ito ibe6e q kato magari
39.
ghkhkhkh
03.04.2013 21:26:41
0
3
a za maja na stef4ito ni6to ne spodelixte za tazi mijityrka i gazoblizec
38.
змеяяяяяяяяяяя
30.03.2013 19:01:15
0
2
до 36 обикаля и очите и играят ,шарят да не е познаваме колко цвят опраше ,едно куче като се науче спиране няма,поне доктора да и смени гардероба с нещо изискано , а не с парчалки от бит пазара?
37.
змеяяяяяяяяяяя
30.03.2013 19:01:15
0
2
до 36 обикаля и очите и играят ,шарят да не е познаваме колко цвят опраше ,едно куче като се науче спиране няма,поне доктора да и смени гардероба с нещо изискано , а не с парчалки от бит пазара?
36.
до младата мама
27.03.2013 20:33:28
0
4
ама тая пък по цял ден обикаля по улиците като неприбран добитък,що не си седи у тях и да си дундурка хлапето
35.
1234
27.03.2013 19:31:03
2
1
тя тази верка що за герданче е сложела?селения до ........
34.
Чирков
27.03.2013 19:22:26
0
2
Тук един от герб гадняр гербаджия се възмущава?Той е такъв?А сега директорката от центара за децаСОП-да се връща на село.
33.
до 28
22.03.2013 14:25:50
2
6
Всички знаят че панорамата пишат най-много на второ място са платените мангали на бсп да хвалят кмета дават им по 1 лв на хвалба. Гошо пак ли няма да се кандидатираш за дипутат бре ?
32.
до 30
22.03.2013 13:13:43
1
2
Е и какво от това, давай сега ти си наред. Ха ха хах
31.
????????
22.03.2013 11:55:44
2
10
Вижте я на снимката зам.кметицата Стефка Иванова как се е скръстила, гледа с празния си поглед и чакай партията да върви напред.Боже,боже къде ги намирате такива,те освен да делят порции за друго не стават.
30.
до 28
22.03.2013 11:47:59
2
4
Нали знаете кои сме, защо искате да си пишем имената,защо не приемате истината,която е само малка част от това което всъщност сте, и кои са обидените мижитурки,пачаври и гъзоблизци,а ?
29.
???????
22.03.2013 10:26:54
0
1
С вх. №192/12.02.2013 г. в ОИК–Карнобат е постъпило уведомление от Председателя на Общински съвет-Карнобат Теодор Ченешев, към което е приложена оставка на Янко Тодоров Тодоров като общински съветник при Общински съвет- Карнобат. В оставката се посочват лични причини за предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник. Подалият оставка не прави писмени възражения след нейното входиране в ОИК-Карнобат.Ето защо ОИК-Карнобат констатира, че са налице законовите предпоставки за предсрочно прекратяване на правомощията на общински съветник Янко Тодоров Тодоров на основание чл.30, ал. 4, т. 3 от ЗМСМА и за избран за общински съветник следва да бъде обявена Стефка Генова Иванова от листата на ПП” ГЕРБ”.Със заявление вх. №193/12.02.2013 г. в ОИК-Карнобат, към което е приложено и копие от трудов договор за изпълняващ длъжността зам. Кмет на Община Карнобат от Стефка Генова Иванова, същата заявява, че желае да продължи да изпълнява заеманата от нея длъжност и не желае да бъде избрана за общински съветник. Ето защо ОИК-Карнобат приема за установено, че по отношение на Стефка Генова Иванова е налице несъвместимост относно пълномощията й като общински съветник и следователно за нея не могат да възникнат подобни пълномощия
28.
до всички гадняри които пишат тук
22.03.2013 10:24:42
3
3
Всички които пишат тук а те си знаят кои са, и всички ги знаем са пълни некадърници и глупаци. Нямат си личен живот и завиждат на хората и затова пишат и се занимават с такива долни неща. Оставете хората не ви ли писна едно и също да дъвчете явно друго не могат да измислят тъпите ви глави. Всеки рано или късно си получава заслуженото в живота затова , че се замислете какво пишете и как обиждате хората, които не са ви направили нищо и не заслужават това което чета за тях. Напишете си имената като сте толкова смели и безстрашни да ви видим всички , защо се криете зад разни глупави имена. Вие сте долни мръсници, завистници и злобари това е ясно.
27.
65
22.03.2013 09:36:57
3
2
Няма смисъл да си губим времето,за да коментираме тези от герб!
26.
до 22
22.03.2013 07:24:38
2
6
За въпросната Стефка Иванова,пълна флегма некомпитентна,само се смее като пача това е зам. кметицата....
25.
23
22.03.2013 07:21:37
2
5
Какво да кажем Колев в коя партия не беше ,особено сините така му набиха шута,само в ГЕРБ се задържа и върти мозъците на всички,Мони е пълен въздухар,Миленчето знаем е всички каква стока черноока е,Здравко е не преуспял бизнесмен,Чавдар пълен малоумник.....
24.
до чочо
21.03.2013 20:32:28
1
5
а какво ще кажеш за останалите-Здравко,където е пълен нещастник само като му видиш физиономията,Симеон-тоя пък е пълен алкохолик и нещастник и накрая пък възлюбената на доктора-Милена-тая шафрантия пък що мъже е обиколила и накрая чак и лапе роди,ама от кого ли
23.
чочо
21.03.2013 19:27:10
2
7
Да си кажем приятели право-Величко, Вяра и Антоанета са дребни душици, домогващи се до това което изобщо не заслужават.Величко се доказа, като некадърен лекар, Антоанета-нарцис мразен до кости от всичките си подчинени, презряна от околните си. Само тя не го осъзнава. Типична тъпа учителка със супер дребнаво нискочелие, но с огромно самочуствие изградено от прилежно нагласения конкурс за поста, който заема - осигурен от приятелката и Вяра Петрова. Тази даже не искам да я коментирам. За съжаление Вяра набра скорост с връзки и капитали и ще продължи да вреди на свои и чужди, ще работи против Карнобат. Така или иначе вече я няма поне сред публиката от герб.
Сбогом, останете си със здраве !
22.
същия
21.03.2013 19:16:13
8
4
За Стефка мога да кажа, че е скромна и работлива и не толкова амбициозна, мисля, че е достойна повече от всеки друг да е на това място. Не съм привърженик на ГЕРБ, но тя е една от малкото достойни, първо като човек и след това като партиен лидер.Чао !
21.
исполина
21.03.2013 19:11:30
0
3
Браво, та кой не иска да е депутат, представете си, ходиш си на работа в нар.събр, живееш на държавни разноски, ток, телефон, транспорт, квартира и десет бона заплата. И в същото време никой не те напъва да правиш кой знае какво, идваш си в Карнобат - всички ти дават селям, дори и Кмета и замовете му. Твойте те боготворят, всички живи твари си мислят, че нещо зависи от теб.Какво му е толкова лошо ?
20.
Mihliuz
20.03.2013 14:15:43
3
3
S cqlata si naglost iskala otnovo da se kandidatira za deputat.Nqma takiva nagli hora.
19.
Верчо
20.03.2013 14:13:42
1
3
Може да е решила да става софиянка,там не я познават и не и знаят магариите,може и да и се вържат на някоя нова измама
18.
Любопитен
20.03.2013 14:11:50
2
3
Абе, хубавото Верче не се вижда из Карнобат нещо????
17.
клюкарка
19.03.2013 18:38:30
0
12
Докато има такива като Вичо,Мони,Здравко,Милена и Стефка така ще бъде .....предатели от класа ,работище за Гошето,винаги Вичо го е показвал и този животински "лекар"....
16.
кала
19.03.2013 15:20:00
6
3
Слава богу Вярка си отиде завинаги,но черния мангал е много хитър,тая крадеше заради всички, и затова той я нареди така
15.
до 14 оффф
19.03.2013 14:21:16
1
10
Какво ви е виновен кмета,тези ,които изброявате така изиграха Вяра Петрова,че свят и се зави,нищо добро не ви очаква , и още ли се надявате на нещо?Отдавна сте вдигнали бялото знаме,а сега ви яд,че В.Колев ви прецака.Късно е либе за китка.
14.
оффф
18.03.2013 21:31:38
3
4
тоя пък Колев е егати долната измет.ако не го премахнете докато е още време,след разпадането на партията ви ще е вече късно.заради него сте на тоя хал.той и всички негови подлизурковци,миленчета, животински доктори,все отбор тъпаци и малоумници,които са пратени там от скъпия ни кмет-Гошко убавеца
13.
divkov
18.03.2013 16:24:39
0
1
Предлагаме Ви шопарова от Бургас.
12.
КОКО
18.03.2013 12:24:47
1
7
Колко ли време трябва да мине за да разберат гербаджии в Карнобат, че където е В.Колев не се случва нищо добро,много лизачи,много нещо,сега продължават с лизането само,че не Вяра ,а В.Колев.
11.
kiko
18.03.2013 12:15:15
0
8
Да ви имам и новия член на ръководството!Смешници!
10.
?????
17.03.2013 19:45:25
1
1
С вх. №192/12.02.2013 г. в ОИК–Карнобат е постъпило уведомление от Председателя на Общински съвет-Карнобат Теодор Ченешев, към което е приложена оставка на Янко Тодоров Тодоров като общински съветник при Общински съвет- Карнобат. В оставката се посочват лични причини за предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник. Подалият оставка не прави писмени възражения след нейното входиране в ОИК-Карнобат.Ето защо ОИК-Карнобат констатира, че са налице законовите предпоставки за предсрочно прекратяване на правомощията на общински съветник Янко Тодоров Тодоров на основание чл.30, ал. 4, т. 3 от ЗМСМА и за избран за общински съветник следва да бъде обявена Стефка Генова Иванова от листата на ПП” ГЕРБ”.Със заявление вх. №193/12.02.2013 г. в ОИК-Карнобат, към което е приложено и копие от трудов договор за изпълняващ длъжността зам. Кмет на Община Карнобат от Стефка Генова Иванова, същата заявява, че желае да продължи да изпълнява заеманата от нея длъжност и не желае да бъде избрана за общински съветник. Ето защо ОИК-Карнобат приема за установено, че по отношение на Стефка Генова Иванова е налице несъвместимост относно пълномощията й като общински съветник и следователно за нея не могат да възникнат подобни пълномощия
9.
НЕучуден
17.03.2013 19:10:23
0
7
Те такова шоу няма в България!Кмета от БСП,а заместничката му от ГЕРБ!!!! Ашколсун!
8.
:)
17.03.2013 18:41:50
3
8
Нали е зам. кмет на Георги от БСП как така ще му се противопостави след като му е подчинена!!!!!!!
Смях!!!!!!!!
А забравих, че не е от БСП а от ГЕРБ!
А Стефчето така си е повярвала, че няма доблест да си подаде отвод!!! Голяма излагация!!!!!!!
7.
гражданин
17.03.2013 17:48:22
2
6
КОЙ ОТ ДВАМАТА ИМА АВТОРИТЕТ В ГРАДА.ЧОЧКО СЕ НАТИСКА АМА НЕ МУ ДОСТИГА УМА.ВИЧО ЩЕ СЕ ОРИЕНТИРА КЪМ НЯКОЯ ПРОСПЕРИРАЩА ПАРТИЯ.ТОВА ГО МОЖЕ И МНОГОКРАТНО ГО Е ДОКАЗАЛ.
6.
az
17.03.2013 15:46:19
3
5
Ох, само резили с тая Вяра Петрова. Добре че я махнахте, че кьорав глас в Карнобат нямаше да вземете на изборите
5.
наблюдател
17.03.2013 12:32:32
1
10
Действията на Бойчев са като "на умряло куче нож да вадиш". Като се пише на толкова ербап, да беше направил предложението, когато Вяра Петрова беше депутат. Всъщност, май и той беше депутат, само дето не му чухме гласа в парламента.
4.
Целувка
17.03.2013 11:55:21
3
3
Целувката на смъртта на БСП си проличава и тук.БСП вкарва тайни агенти навсякъде.
Може да се каже, че с ГЕРБ в Сунгурларе и Карнобат е свършено.В Сунгурларе ГЕРБ са с ДПС. С ГЕРБ е свършено.
3.
Целувка
17.03.2013 11:55:17
3
3
Целувката на смъртта на БСП си проличава и тук.БСП вкарва тайни агенти навсякъде.
Може да се каже, че с ГЕРБ в Сунгурларе и Карнобат е свършено.В Сунгурларе ГЕРБ са с ДПС. С ГЕРБ е свършено.
2.
каменовец
17.03.2013 11:46:02
0
2
Браво г-н Бойчев но е време и в Камено да смениш ръководството , че като гледам там Тонка нищо не прави за партията а гледа само изгодата.................Провал за кмет провал за председател на общински съвет време е да бъде сменена и като организационен секретар................ на ГЕРБ КАМЕНО............
1.
az
17.03.2013 11:00:14
1
5
Браво Бойчев! Време беше да я махнеш...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Ромският славей представи новата си песен, докато хапва бургаски кебапчета върху капака на скъп джип в Морската градина Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Две големи дневни партита ще съберат феновете на балканския трап и най-силните хитове на родната сцена Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Лицензиран оценител е изчислил, че "Е енд К" ООД може да придобие общинския имот за 260 евро за кв.метър, цената се стори обидно ниска на съветниците и те отхвърлиха предложението Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна За празничната сцена край Пантеона бяха одобрени 75 000 евро вместо поисканите 153 420 евро Рокада в Областното пътно управление: Юристът Яна Михайлова поема шефския стол в Бургас Рокада в Областното пътно управление: Юристът Яна Михайлова поема шефския стол в Бургас Дългогодишният кадър на ведомството заменя на поста инж. Митко Порязов, с което се слага край на над десетгодишна ера в управлението на пътната мрежа в региона Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България Експертът Анселмо Капороси разкрива защо страната ни трябва да преминава от просто популяризиране на забележителности към изграждане на модерни териториални туристически системи
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Ръководителят на Meta предупреди, че ограниченията могат да затвърдят властта на няколко технологични гиганта, вместо да направят САЩ по-конкурентни Морът от Европа идва: Август започва с до 39°, после са възможни над 40° Морът от Европа идва: Август започва с до 39°, после са възможни над 40° Първите дни на месеца ще са слънчеви и опасно горещи, а кратки захлаждания с гръмотевични бури се очертават по-късно Жилище за 1 млн. евро: В България са нужни близо осем средни заплати Жилище за 1 млн. евро: В България са нужни близо осем средни заплати При 20% първоначална вноска купувачът трябва да разполага с 200 000 евро и брутен доход от близо 10 900 евро месечно
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори