Извънредно! Влак за Бургас се запали на гара Церковски, евакуират пътниците
Хората са изпаднали в паника
Сериозен инцидент на релсите вдигна на крак пожарната и полицията в Бургаско. Локомотивът на пътнически влак, пътуващ по направлението Карлово-Бургас, се е запалил в района на гара Церковски, община Карнобат. Сигналът е подаден от началника на влаковата композиция в Районното управление в Карнобат в 16:19 часа.
Благодарение на бързата реакция на железничарите и органите на реда, всички пътници са били своевременно свалени от влака и изведени на безопасно разстояние на самата гара. От полицията съобщиха, че при инцидента няма пострадали хора. Всички пътници са в безопасност.
Ситуацията обаче се е усложнила, тъй като служителите от влаковата композиция не са успели да разкачат горящия локомотив от пътническите вагони. Към гара Церковски незабавно са изпратени екипи от Районното управление в Карнобат и огнеборци от местната Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението“, които да овладеят пламъците и да обезопасят композицията.
Очаквайте подробности!
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа

Немските таралясници на сименс не могат да им се мерят и на буферите.
"Тя цялата държава се е запалила и гори, вие за един локомотив.." - ми нали искате ес? Да си гори!
Ти какво друго искаш?
"Не е дори територия, колония, кочина! Това е ДЕВЕТИЯТ КРЪГ НА АДА!" - Така е в ЕС