Извънредно! Сигнал за бомба на ст. "Васил Левски", но ще има мач Левски-ЦСКА
СДВР трябва да реши дали срещата ще се играе
Сигнал, че на ст. Васил Левски в София е поставена бомба е предаден преди минути, информира бТВ. Според анонимното твърдение взривното устройство било до вход 2 и щяло да избухне "съвсем скоро".
Припомняме, че в 16 часа на стадиона се очаква последното издание на вечното дерби във футбола между Левски и ЦСКА. Очакват се десетки хиляди. Сините вече са шампиони, за тях мачът е без значение, а червените се борят за място в тройката.
При всички положения дербито има особен заряд и е магнит за феновете.
От СДВР са направили проверка на стадиона, следи от взривно устройство не са открити, но пък са намерени фен артикули - димки, които са конфискувани. Срещата ще се играе по график.
Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
