Борисов се радва за свалената охрана: От днес съм сигурен и свободен гражданин
Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен, каза той
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира свалената държавна охрана с кратка публикация във Facebook.
"Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен. Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин”, написа партийният лидер във Facebook.
Специализираната комисия към НСО свали охраната на Пеевски
Свалянето на охраната на Пеевски и Борисов доведе до смесени чувства от страна на парламентарно представените групи. Заместник-председателят на ГЕРБ Томислав Дончев определи мярката като „емоционално, не дай боже политическо решение, но в никакъв случай институционално“.
Демерджиев с първи коментар, след като НСО охраната на Пеевски и Борисов бе свалена (ВИДЕО)
По темата се изказа и бившият вътрешен министър и заместник-председател на ГЕРБ Даниел Митов. Във „Фейсбук“ той написа, че „всяко решение за прекратяване или ограничаване на подобна защита следва да бъде мотивирано изключително от професионална оценка на риска и обективни критерии за сигурност.“
Вътрешният министър Иван Демерджиев каза, че свалянето на държавната охрана от двамата партийни лидери не е политически акт, а резултат от анализ на информация, постъпила от компетентните институции.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Дeтрoнирaхa Окончателно вoждa борисоФ.!
Oтнeхa му влacттa бeз кoятo тoй e никoй!
Oтнeхa му охраната от НСО.
Oт ГEРБ ce гърчaт и квичaт.
Нa Aмбрaзурaтa ce хвърлят Гeрбeр, cлeд Гeрбeр, нo вeчe e къcнo.
Вoждa бoриcoФ e пoлитичecки труп, a cкoрo мoжe дa cтaнe и клиeнт нa прoкурaтурaтa...
е въпрос на Национална сигурност, има
оперативна информация за висок риск
за най-ценният човек в съвременна България - Бойко Борисов.
Без него България ще загуби най-ценното
богатство, което притежава!
Управляващи, опомнете се и защитете
тази Реликва на България г-н Борисов!
И не на последно място, бат Бойко нали е каратист, черен колан, незнам си кой дан, ами да се варди сам! И пищова му добре го помним от снимките с чекмеджето с пачки!
Достатъчно бизнеси е заграбил и унищожил има много ресурс за охрана сам да се обезпечи ако се чубства застрашен.
Страхотна новина е днешната
Началник на караула - Томислав Дончев,
разводач - Биков, постови Деница, Теменужка,
Цветка с калашници на гърдите.
Националното богатство трябва да се пази!
и охраната им от НСО вече е с Отпаднала необходимост!
И шишо, и боко - щастливи, че най-после са им махнали държавната охрана. Сигурни и свободни граждани станали най-после!
Да се чуди човек, защо толкова време са търпели тази отвратителна несправедливост - да им угаждат с досадна охрана, за която данъкоплатеца брой кинтите.
Бреееех - какви достойни херои са тези двамата..
От четвъртък сутринта Мутрата Боко БорисоФ остава без охрана от НСО
и няма проблем да си наеме скъпа охрана
За койдо държавата даваше купища пари за да
Пази престъпната му мутра!
във заден двор им го сложи,
пък нека те упрекват другите,
че щял си да ги повредиш !!