×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов се радва за свалената охрана: От днес съм сигурен и свободен гражданин


Борисов се радва за свалената охрана: От днес съм сигурен и свободен гражданин
Лидерът на ГЕРБ с лаконичен коментар в социалните мрежи
13 Май 2026, Сряда, 14:50 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен, каза той

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира свалената държавна охрана с кратка публикация във Facebook.

"Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен. Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин”, написа партийният лидер във Facebook.

Специализираната комисия към НСО свали охраната на Пеевски

Свалянето на охраната на Пеевски и Борисов доведе до смесени чувства от страна на парламентарно представените групи. Заместник-председателят на ГЕРБ Томислав Дончев определи мярката като „емоционално, не дай боже политическо решение, но в никакъв случай институционално“.

Демерджиев с първи коментар, след като НСО охраната на Пеевски и Борисов бе свалена (ВИДЕО)

По темата се изказа и бившият вътрешен министър и заместник-председател на ГЕРБ Даниел Митов. Във „Фейсбук“ той написа, че „всяко решение за прекратяване или ограничаване на подобна защита следва да бъде мотивирано изключително от професионална оценка на риска и обективни критерии за сигурност.“

Вътрешният министър Иван Демерджиев каза, че свалянето на държавната охрана от двамата партийни лидери не е политически акт, а резултат от анализ на информация, постъпила от компетентните институции.


В категории: Политика


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
31
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
31
Коментара по темата
31.
Мисля
14.05.2026 10:46:58
0
3
Че най вероятно ще му възобновят делата , там Барселонигейт , Божковгейт, Пачки гейт , Кюлчетагейт , Магистрали в чувалигейт .....и много скоро ще получи призовка за разпит.... Ганьокрадейц
30.
Nostradamus
14.05.2026 10:10:21
0
3
Тежки дни за герберунгите и вожда им бокоМутрата.
Дeтрoнирaхa Окончателно вoждa борисоФ.!
Oтнeхa му влacттa бeз кoятo тoй e никoй!
Oтнeхa му охраната от НСО.
Oт ГEРБ ce гърчaт и квичaт.
Нa Aмбрaзурaтa ce хвърлят Гeрбeр, cлeд Гeрбeр, нo вeчe e къcнo.
Вoждa бoриcoФ e пoлитичecки труп, a cкoрo мoжe дa cтaнe и клиeнт нa прoкурaтурaтa...
29.
Томислав Дончев
14.05.2026 10:08:34
1
1
Свалянето на охраната от НСО на г-н Борисов
е въпрос на Национална сигурност, има
оперативна информация за висок риск
за най-ценният човек в съвременна България - Бойко Борисов.
Без него България ще загуби най-ценното
богатство, което притежава!
Управляващи, опомнете се и защитете
тази Реликва на България г-н Борисов!
28.
Карнобатският алкохолен бос
14.05.2026 09:48:06
0
4
И аз се радвам Боко!!!
27.
%%
13.05.2026 20:35:24
0
6
Най-после като разговаря с чужденците няма да ползва преводачи, спокойно ще се разбира с тях като свободен човек, като използва добре владеенето на чужди езици като, ъхъ-ъхъ, аха- аха, тъй-тъй, брях, мааму и т.н. ,
26.
Черепа
13.05.2026 18:45:42
0
9
И аз се радвам за вас!
25.
analizator
13.05.2026 18:41:54
0
12
Сам да се бе отказал тогава! Никой няма да се хаби да му прави атентати! А и заплахи да има цял живот ли трябва да го вардим? Не е премиер от 5 години, а Сретен Йосич го арестуваха в далечната 2002 година и след 24 години още трябва да го пазим!
И не на последно място, бат Бойко нали е каратист, черен колан, незнам си кой дан, ами да се варди сам! И пищова му добре го помним от снимките с чекмеджето с пачки!
24.
Някой да провери
13.05.2026 18:34:45
0
9
Сръбските медии за големи празненства от последните часове
23.
Мюнхен
13.05.2026 17:18:19
2
19
Крайно време беше мутрата ББ както сам казва,че от 5-6г бил обикновен редови депутат да усети народната любов и да се придвижва като всички останали граждани….
Достатъчно бизнеси е заграбил и унищожил има много ресурс за охрана сам да се обезпечи ако се чубства застрашен.
Страхотна новина е днешната
22.
Лост
13.05.2026 17:15:51
0
16
Защо другите статии не могат да се коментират?
21.
Тревор
13.05.2026 17:12:04
0
19
Хахаха шибан нещастник! Каквопдругохдахкаже?! Да си я беше махнал сам, щом си носи такава радост
20.
Фейк
13.05.2026 16:25:34
2
32
От утре верните на Борисов съпартийци по график ще дават наряд в Банкя.
Началник на караула - Томислав Дончев,
разводач - Биков, постови Деница, Теменужка,
Цветка с калашници на гърдите.
Националното богатство трябва да се пази!
19.
Кутлев
13.05.2026 16:24:03
0
27
Тъй като борисоФ и пеевски вече са депутати с Отпаднала необходимост,
и охраната им от НСО вече е с Отпаднала необходимост!
18.
*********
13.05.2026 16:11:07
2
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
17.
bai kosta
13.05.2026 16:03:49
0
27
Kak ли се е чувствал горкият с тази охрана!Жив да го оплачеш.Искрено му завиждам,че вече е свободен човек и може да се радва на народната любов!
16.
Evstati
13.05.2026 15:57:15
1
20
Памперсите на време да не стане злополука, седмокласник.
15.
ами
13.05.2026 15:56:08
2
23
Сега вече при бай Ставри с Шишко и всички други бандити. Да не забравите и бившия кмет на Геп от община Созопол Панайот Рейзи.
14.
ами
13.05.2026 15:56:05
2
21
Сега вече при бай Ставри с Шишко и всички други бандити. Да не забравите и бившия кмет на Геп от община Созопол Панайот Рейзи.
13.
Така
13.05.2026 15:45:24
2
19
Да можеше да му го набабанят и на тъпото Габровски копеле
12.
Още
13.05.2026 15:40:03
1
31
Колко много радост те очаква, няма до порярваш
11.
Ово е стандарт
13.05.2026 15:31:37
0
21
Сртан Jосиh харесва тази новина
10.
hehehe
13.05.2026 15:31:07
27
5
Охраната и на двамата беше сложена от Радев за да бъдат следени денонощно. Сега заради пепетата това няма как да продължи. Дефакто и Пеевски и Борисов сега се отърват от това наблюдение.
9.
Данко Харсъзина
13.05.2026 15:22:03
3
39
Ти да видиш!
И шишо, и боко - щастливи, че най-после са им махнали държавната охрана. Сигурни и свободни граждани станали най-после!
Да се чуди човек, защо толкова време са търпели тази отвратителна несправедливост - да им угаждат с досадна охрана, за която данъкоплатеца брой кинтите.
Бреееех - какви достойни херои са тези двамата..
8.
Някой
13.05.2026 15:19:25
1
30
Сега с дружката си феноменалното момче свободно се разходете сред хората и се порадвайте на всеобщата любов към вас :)
7.
Някой
13.05.2026 15:19:21
1
27
Сега с дружката си феноменалното момче свободно се разходете сред хората и се порадвайте на всеобщата любов към вас :)
6.
иванов петър
13.05.2026 15:17:27
1
22
ох котъо ами сега
5.
Въй...
13.05.2026 15:15:09
2
27
Бокоооо, голям путак си ти...
4.
Народът на Бг.
13.05.2026 15:13:37
1
26
Днес е Много добтр ден за Българската Демокрация:
От четвъртък сутринта Мутрата Боко БорисоФ остава без охрана от НСО
3.
Tomito
13.05.2026 15:12:43
1
35
Дреми му Тоя престъпник от ГЕРБ. ТОЙ открадна Милиарди
и няма проблем да си наеме скъпа охрана
2.
Сачевица:
13.05.2026 15:11:51
2
37
Не става дума за Борисов, а за Мутра и Престъпник,
За койдо държавата даваше купища пари за да
Пази престъпната му мутра!
1.
д-р Садист Шейтан
13.05.2026 14:59:25
2
26
Когато цъфнат герберугугите
във заден двор им го сложи,
пък нека те упрекват другите,
че щял си да ги повредиш !!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори