Какво вбеси кмета на Созопол Тихомир Янакиев (ВИДЕО)
Някой умишлено е нарязал с нож боксовия чувал в градската градина, търсят извършителя
Кметът на община Созопол Тихомир Янакиев втори мандат работи неуморно за развитието на спорта и спортната инфраструктура в общината, но някой с лека ръка е успял да съсипе направеното.
Янакиев, който е активен спортист и отивайки за сутрешното со раздвижване, останал в потрес, след като е видял в какво състояние е площадката в градската градина.
Боксовият чувал бил нарязан с нож и разхвърлен по цялата настилка. Кой и защо го е направил – не е ясно. Тихомир Янакиев публикува и видео в социалните мрежи, в което се усеща и яростта му заради вандалския акт.
„Боксовият чувал в градската градина осъмна в това положение, явно някой го е рязал с нож, късал го е, хвърлял на земята. Нямам думи за това вандалство, всички тези съоръжения са за нас, нашите деца, за гостите ни, не мисля, че заслужаваме това отношени - да правим нещо и да бъде третирано по този начин“, казва Янакиев.
Вероятно в района има камери и ще се установи извършителят.
Тайните на перфектната пица
Ще играе ли Синер на Уимбълдън
Тайните на перфектната пица
08/06/2026, Понеделник 21:29
0
Жертвите на опустошителното земетресение от 7.8 по Рихтер се увеличават
Илия Петков с престижен трансфер, събира се с младата звезда на България
Как да запазим хляба свеж: Скрит трик
08/06/2026, Понеделник 19:59
0
Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак
Еволюция: Европейска авиокомпания подписва със Старлинк, ще има интернет без значение от височината
Държавата погва тарикатите по пътищата
Перфектно сварени яйца: Кулинарни трикове за лесно белене
Трикратен шампион на НБА открит мъртъв в дома си, ще остане в спомените с думи за Джордан
Диана Русинова съобщи за зверска катастрофа, почина 15-годишно момче - шофьор на едната кола
Идват екстремни горещини

Ти мисли как ше се оправяш с ония Прогресивните, че са те взели на мушка, знайш защо.
И стари ергени останали без наследници, сакън некоя мома да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници.
Какви лостове,какъв стрийт фитнес,те нашите Приморчанските селяндури цепят дърва от септември до март.
Яловото фрезова градината, старата Златка майка му сади разсадът, живуркат свряни в една стая зимъска, да си душат пръдните...
Няма боксови круши при нас,само нещастие....
vlizai v 4ovala da trenirat lapqta varhu tebe haha