Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания
Мачът ще се проведе на 6 юни 2026 г. на стадион "Лазур"
Фондация "Стилиян Петров" има удоволствието да обяви официалния старт на дарителската кампания чрез есемес (SMS) за предстоящото издание на "Мача на Надеждата", което ще се проведе на 6 юни 2026 г. на стадион "Лазур", гр. Бургас.
За да бъде подкрепата още по-достъпна за всеки българин, Фондацията разкрива краткия номер 17 777 с текст на латиница DMS STAN. Дарителската кампания чрез есемес (SMS) ще продължи и след събитието в Бургас.
Всеки SMS е крачка към победата над болестта!
Стойността на еднократно дарение е 1.02 евро (2 лв.) за абонатите на всички мобилни оператори (A1, Yettel и VIVACOM). Средствата, събрани чрез DMS кампанията и от продажбата на билети за събитието, ще бъдат насочени към подобряване на грижата за онкоболни пациенти в Бургас и страната.
Един от акцентите на тазгодишното издание е солидарността с две от най-големите легенди на българския футбол – Любослав Пенев и Петър Хубчев, които в момента водят своята най-важна битка. Част от средствата ще бъдат предоставени в подкрепа на тяхното лечение и възстановяване.
Информация за билетите: Билетите за "Мача на Надеждата" са в продажба и могат да бъдат закупени:
· Онлайн: В сайта на Eventim.bg;
· В партньорската мрежа на Eventim: Бензиностанции OMV, Технополис, Orange, Office 1;
· В град Бургас: Физически каси на "Часовника" и на касата на Операта;
· Виртуални билети: За тези, които искат да подкрепим каузата от разстояние, са налични виртуални билети в сайта на Eventim.bg.
Нека напълним "Лазур" и върнем надеждата!

След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком
Той вече е почти сляп
Режисьорът Тео Ушев: Не, не са садисти, а проруски неонацисти
Украйна получава 70 ракети ATACMS от Турция, българска фирма влиза в огромен оръжеен трансфер
Над 2000 души чакаха сватбата на Роналдо, но булката не беше Джорджина
Кричим се обедини за семейството на Георги Кузев: Дарителски кутии вече има из целия град
Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още...
Познат на убития Георги Кузев: Беше скромен и свит, просто си търсеше приятелка
Българският домат тръгва от нивата за 80 цента, а в магазина стига 3,50 евро
Таратор за 10 евро означава ли скъпо Черноморие? Вижте отговора от Ричард Алибегов
Бургас спира тежките камиони в жегите: Забраната влиза при 35 градуса
ГЕРБ готви кандидата си за президент: Името се очаква в началото на септември
