Мирча Луческу получи инфаркт по време на тренировка
Към момента състоянието на 80-годишния Луческу е стабилно
Легендарният треньор Мирча Луческу е получил инфаркт по време на тренировка на националния отбор на Румъния, съобщиха от местната футболна асоциация.
Още на техническата среща преди последното занимание преди пътуването до Словакия селекционерът на северните ни съседи се е почувствал зле. Медицинският екип реагирал моментално и му оказал първа помощ още на място. Малко по-късно пристигнали два екипа на Спешна помощ.
Към момента състоянието на 80-годишния Луческу е стабилно. Превантивно той е транспортиран до болница в Букурещ, където ще остане под наблюдение и ще мине допълнителни изследвания.
Мирча Луческу е един от най-успешните специалисти в европейския футбол. В началото на миналия месец той беше приет по спешност в болница в Букурещ след усложнение от грип.
Падна легендарен рекорд във Формула 1
Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията
В "Стани богат" зададоха въпрос с 2 верни отговора
Студент изпращал свой „двойник" на държавни изпити в Пловдив - осъдиха и двамата
Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро
И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64
Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ
Мирча Луческу получи инфаркт по време на тренировка
Сладко престъпление: Задигнаха тир с 12 тона шоколадови десерти
Жената, намушкала четирима в София: Не харесвам германци. Извърших го в интерес на обществото
Почина известен бизнесмен
WSJ: Иран удари E-3 Sentry
