×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Хотелиер от Слънчев бряг: За пръв път от 12 години хотелът ми ще остане празен за Великден


Хотелиер от Слънчев бряг: За пръв път от 12 години хотелът ми ще остане празен за Великден
Румен Мончев отдава ситуацията на войната в Близкия изток и несигурността при цените на горивата и продуктите
29 Март 2026, Неделя, 14:10 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ

Цените на пакетите са непроменени спрямо миналата година, но няма интерес нито от българи, нито от румънци. Уникално явление, обяви Румен Мончев

Седмици преди Великденските празници хотелиери по Южното Черноморие изразяват притеснение, че заради войната в Близкия изток и несигурността на цените на горивата хотелите им може да останат празни в дните около Възкресение. Въпреки това сезонът тази година ще започне по-късно, но браншът на юг от Бургас не губи оптимизъм.

Хотелиерите очакват активният летен сезон да започне в началото на май, като повечето големи хотели няма да работят за Великден – не защото не са готови, а заради липсата на резервации. Причините са както геополитическата ситуация, така и покачването на цените на горивата.

За първи път от 12 години насам хотелът на Румен Мончев, разположен на първа линия в Слънчев бряг, ще остане без гости през Великден. "Цените на пакетите са непроменени спрямо миналата година, но няма интерес нито от българи, нито от румънци. Уникално явление“, коментира Мончев пред NOVA.

Той отдава ситуацията на войната в Близкия изток и несигурността при цените на горивата и продуктите.

В друг хотел в Равда пък дори не са планирани Великденски пакети. "Все още е рано за празника, студено е и затова решихме да не предлагаме специални пакети“, обяснява Любо Липчев, управител на веригата хотели.

Все пак интерес към кратки почивки през празничните дни има. Христина Славова от Регионалната туристическа камара - Бургас посочва, че много българи ще предпочетат България заради сигурността на страната. Хотелиерите могат да преглътнат липсата на гости през Великден, но основното им притеснение остава за летния туристически сезон и резервациите, които в момента се движат нормално.

Липчев отбелязва, че не очаква гости от Близкия изток тази година, но се надява конфликтът да бъде овладян. Въпреки непрестанното покачване на цените на горивата, хотелите са категорични, че не могат да увеличават цените на пакетите с повече от 4–5%, тъй като те са договорени още миналото лято. Интересът за летния сезон обаче вече се проявява, като основните гости ще са от Западна Европа. "България е безопасна дестинация и има шанс за повече туристи“, допълва Славова.


В категории: Бизнес


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
41
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
41
Коментара по темата
41.
Много
30.03.2026 06:33:40
0
5
Уплашен тоя
40.
Бай..,..до 34
29.03.2026 20:13:43
3
3
И комунистите взеха на дядо ти черешата, нали ?! Капут !
39.
Бай..,..
29.03.2026 20:10:41
1
6
Барба Ганьос !
38.
Ахах
29.03.2026 17:37:57
0
16
Инцидентно потърсих паркинг около летище София. От 4 април до 13 април няма места.
37.
Несебър
29.03.2026 17:35:37
0
28
Кандидатите за депутати от герб не мислят така. На Фейсбук страницата им е пълно с предизборни видеа как ще има силен сезон и работещо летище. Какво разбира този от Слънчев бряг. Те знаят повече, “експерти” хора са по всичко - екология, транспорт, води, гори, ВиК. Така се става експерт по всичко, като не си работил никъде с изключение на държавната софра и депутат, общински съветник.
36.
Ник
29.03.2026 17:27:28
1
28
За да искаш пълен хотел извън сезона , трябва да има какво да предложиш ! Какво предлага господина ?? Опустял Слънчев Бряг , лошо време, затворени магазини .....и пр. и тн ? Защо СПА хотелите са пълни по всяко време ? Защото има какво да предложат ??
35.
Балкантурист
29.03.2026 17:01:32
3
33
Да го дууаш дебел мазен паляк. Опънал хотела на пясъка дет се вика, най вероятно леко незаконно, смукал 20-30 години парата, гони персонала в края на всеки сезон да спести минималните дето им давал, сега реве че и скапаните медии го дават! Щом не си правил сметка и нямаш гръб фалираш и тва е. Друг по можещ ще ти вземе хляба.
34.
Вън
29.03.2026 16:51:06
5
14
Вън от Народното Събрание- партиите ГРАБЕЖ на ББ и евреите и крадци от БКП !!

През 1836 г, по време на Мюсюлманското РОБСТВО, българинът Добри Желязков в Сливен, прави фабрика.. Но през 1853 г, Мюсюлманите Османци ( араби и турци) му взимат, ОТКРАДВАТ фабриката.. Взимат му всичко..

През 1917 г, едни арабски цигани- евреи от Германия отиват в Русия и използват че Русия цар е подал оставка. И тия евреи заедно с разни крадци, правят ДИКТАТУРА на евреите на Комунистическата партия КПСС..
А през 1945 г, същитя тия цигани- евреи и крадци, чрез Съветската армия идват в БЪлгария ( както сега разни шимпанзяци- маймуняци, чрез армията на САЩ, ходят из държавите в Европа). Тия евреи и крадци правят ДИКТАТУРА на циганите- евреи в БЪлгария чрез партия БКП...
И през 1947 г, тия цигани- евреи и крадци, взимат фирмите и фабриките , направени от българите СЛЕД Освобождението от Мюсюлманиското РОБСТВО... Взимат им целия Бизнес.. ОТКРАДВАТ им всичко.. Идва евреина в завода и казва че, ""вече той е собственик и шеф, защото е член на БКП ""...
След Освобождението от Мюсюлманско РОБСТВО, между 1878- 1945 г, в БЪлгарската Търновска Констируция е пишело че "" ГОСПОДСТВАЩА религия в България е Християнството""", тоест, българите с имена- Кирил, Иван, Петко, Христо...
След 1947 г, тия арабски цигани - евреи МАХАТ българската конституция и взимат властта чрез партия БКП... А след 1990 г, тия евреи от БКП , пуснаха и турците от ДПС, в българското Народно СЪбрание..

Трябва да ИЗГОНИМ турците и евреите, да бягат към Турция и да ВЪРНЕМ българската Търновска Конституция !!
33.
Дада
29.03.2026 16:33:29
5
7
ВИновни са от коалицията на ГРАБЕЖА- ПП ДБ, ИТН, ГРАБЕЖ на ББ, ДПС и БСП.
Много пари имат САМО разни чиновници на държавна работа, които ЛЕЖАТ по цял ден и нищо НЕ правят... Тия си взимат заплатата, всеки месец, дори и да лежат..
Обаче, тъй като през последните 15 години партията на Б Борисов- ГРАБЕЖ и БСП, постоянно вдигат минималната заплата, сега , работещите в ЧАСТНИ фирми НЯМАТ пари...
Изглежда ще трябва да убием и изтребим чиновниците в държавните фирми... По време на ДИКТАТУРАТА на евреите- Комунизма, разни МЪРЗЕЛИВИ, но АЛЧНИ мошеници , станаха членове на БКП и Шефове на всичките фирми, които тогава бяха ДЪРЖАВНИ...
И все още НЕ сме ги махнали тия... в Сега, в момента, тия кРАДАТ от работещите в частни фирми !!!
През 2006 година, минималната заплата е била - 160 лева, но който е РАБОТЕЛ много, в частни фирми е взимал и по 1500- 2000 лева. Десет пъти повече от минималната заплата..
А сега, тъй като партиите на ББ - ГРАБЕЖ и БКП ( направена от алчни евреи), постоянно вдигат минималната заплата,
1) така се вдига цената на Тока и водата ,
2) вдигат се и ЦЕНИТЕ за ПРОИЗВОДСТВО при Земеделските производители,
3) вдигат се цените за производство на българските фирми за обувки, дрехи и други стоки,
4 ) вдигат се цените за ползване на Хотел ( поради по- високите заплати за работещите). Цените в България стават по-ВИСОКИ от цените на китайски и турски стоки.. Цените за ползване на Хотел, стават колкото в Западна Европа и англичани и германци НЯМАТ полза да идват в България на хотел и на море, плаж ...
И така всички ЧАСТНИ фирми ФАЛИРАТ. И в момента, пари имат САМО ДЕБЕЛИТЕ и МАЗНИ тлъстаци, чиновници на държавна работа...
Изглежда ще трябва да убием и изтребим чиновниците в ДЪРЖАВНИТЕ фирми, които гласуват за партиите- ГРАБЕЖ и БКП..
32.
Дада
29.03.2026 16:32:57
4
8
ВИновни са от коалицията на ГРАБЕЖА- ПП ДБ, ИТН, ГРАБЕЖ на ББ, ДПС и БСП.
Много пари имат САМО разни чиновници на държавна работа, които ЛЕЖАТ по цял ден и нищо НЕ правят... Тия си взимат заплатата, всеки месец, дори и да лежат..
Обаче, тъй като през последните 15 години партията на Б Борисов- ГРАБЕЖ и БСП, постоянно вдигат минималната заплата, сега , работещите в ЧАСТНИ фирми НЯМАТ пари...
Изглежда ще трябва да убием и изтребим чиновниците в държавните фирми... По време на ДИКТАТУРАТА на евреите- Комунизма, разни МЪРЗЕЛИВИ, но АЛЧНИ мошеници , станаха членове на БКП и Шефове на всичките фирми, които тогава бяха ДЪРЖАВНИ...
И все още НЕ сме ги махнали тия... в Сега, в момента, тия кРАДАТ от работещите в частни фирми !!!
През 2006 година, минималната заплата е била - 160 лева, но който е РАБОТЕЛ много, в частни фирми е взимал и по 1500- 2000 лева. Десет пъти повече от минималната заплата..
А сега, тъй като партиите на ББ - ГРАБЕЖ и БКП ( направена от алчни евреи), постоянно вдигат минималната заплата,
1) така се вдига цената на Тока и водата ,
2) вдигат се и ЦЕНИТЕ за ПРОИЗВОДСТВО при Земеделските производители,
3) вдигат се цените за производство на българските фирми за обувки, дрехи и други стоки,
4 ) вдигат се цените за ползване на Хотел ( поради по- високите заплати за работещите). Цените в България стават по-ВИСОКИ от цените на китайски и турски стоки.. Цените за ползване на Хотел, стават колкото в Западна Европа и англичани и германци НЯМАТ полза да идват в България на хотел и на море, плаж ...
И така всички ЧАСТНИ фирми ФАЛИРАТ. И в момента, пари имат САМО ДЕБЕЛИТЕ и МАЗНИ тлъстаци, чиновници на държавна работа...
Изглежда ще трябва да убием и изтребим чиновниците в ДЪРЖАВНИТЕ фирми, които гласуват за партиите- ГРАБЕЖ и БКП..
31.
Добро Утро бе хУтелиерче
29.03.2026 16:23:31
7
45
Още преди няколко месеца го казах--като приемем еврото туризмът ще свърши---защо ли? --Защото винаги където съм ходил (почти навсякъде по света) е много хубаво чувство да смениш долари евро и да получиш двойно ( десеторно ) повече пари - представете си един турист за 7 дни в Бг--идва с 1000 паунда евро и т.н. и разполага с 2000 -2300лв ? ами ще харчи --няма да се стиска-- сега цените са както прогнозира народа- 150 лв нощувка--сега 150 евро) 2лв кафе -сега 2 евро-- всичко изравниха и сега ревът като магаре пред локва ) ахаххахахах
30.
агент
29.03.2026 16:23:08
3
18
Мисля да си налея едно питие по случая
29.
Башаголям
29.03.2026 16:09:26
4
23
Дано и лятото да ти остане празен стия цени ....
28.
Почвам
29.03.2026 16:04:07
2
19
да плача.
27.
Богомил Атанасов
29.03.2026 15:51:02
2
17
За сметка на тъжните картини които обрисуват собствениците на хотели, хотел ЕМЕРАЛД в село Равда е пълен за великденските празници и ще и ще посрещне огромен брой български туристи.
26.
морски
29.03.2026 15:45:24
2
27
Сезона ще бъде труден, защото летовниците са социалтуристи.
Лятото се очаква да е с много дъждове.
Платилите непосилни наеми за бекти,
още отсега са на успокоителни.
Накрая алчните печалбари, ще пият една студена вода.
Догодина елате и платете още по-високи наеми...
25.
Ха
29.03.2026 15:44:31
1
38
Тая година няма Бентли. Мръсни мошенници и експлоататори.
24.
J J
29.03.2026 15:43:57
0
29
Да вземем му събра някой евро на тоя, да не се притесняваме.
23.
Мдаммм
29.03.2026 15:40:58
1
29
По-добре късно отколкото никога!!!Би трябвало снимките на собственици на хотели да бъдат окачени на рецепция,за да виждат евентуалните мераклии/туристи на какъв селски бек или бивш партиец от местното цк или откровена местна мутра ще си дават парите.Досега всички от прехода да бяхте фалирали!!!
22.
Мдаммм
29.03.2026 15:39:54
0
32
По-добре късно отколкото никога!!!Би трябвало снимките на собственици на хотели да бъдат окачени на рецепция,за да виждат евентуалните мераклии/туристи на какъв селски бек или бивш партиец от местното цк или откровена местна мутра ще си дават парите.Досега всички от прехода да бяхте фалирали!!!
21.
Блажен
29.03.2026 15:21:47
0
30
150 лева не са 150 евро на вечер.. кое не е ясно отменено?
20.
Блажен
29.03.2026 15:19:25
0
49
Миналата година беше 150 лева на вечер. Тази година е 200 евро на вечер кое не е променено?
19.
Бай..,..
29.03.2026 15:15:30
1
34
"Ден - година храни" и "На лакомо дупе - два кура ". (Народни поговорки ).
18.
д-р Садист Шейтан
29.03.2026 15:09:18
0
38
Сезона слаб ??
Сезона силен !!
Наесен пак успешно са
милионите изпрани,
от ДС мафия непобедима.
17.
Pecata
29.03.2026 15:07:41
0
37
Като българин никога няма да ида в хотелите като на тоя бай Ганъо, след като като бях млад студент, 7-8 години по Сл бряг на рецепции ни лъжеха безпразборно с пари, с отпускни, с полагащи се по закон напитки, нормално изхранване или пък дори нормални условия за оставане на квартири, и това все 4 и 5 звездни хотели! Не може да ми се каже че аз съм имал късмета дето се вика да случа на такъв, НЕ, работих в близо 14 различни хотела за 7-8 години и на летен и на зимен туризъм. В масата си са такива - експоататори. А, и как можах да забравя - целия персонал осигуряван на минимума! Евала. И сега когато вече съм на 35, ще очакват аз със семейството си, можейки да си го позволя да дойда там?! А заедно с мен и всички хиляди служители и работници били на същото положение в тия години.. НЕ, Н И К О Г А! Само ваканции при семейства даващи стаи, от имотите си по Царево, Ахтопол, Приморско, Китен! ДЪРПАЙТЕ!
16.
Euro ganio slan4aka
29.03.2026 15:06:40
2
7
Bai ganio na more moje film sa naprai

Em 6e izkarat dengi
15.
Pecata
29.03.2026 15:06:12
0
50
Като българин никога няма да ида в хотелите като на тоя бай Ганъо, след като като бях млад студент, 7-8 години по Сл бряг на рецепции ни лъжеха безпразборно с пари, с отпускни, с полагащи се по закон напитки, нормално изхранване или пък дори нормални условия за оставане на квартири, и това все 4 и 5 звездни хотели! Не може да ми се каже че аз съм имал късмета дето се вика да случа на такъв, НЕ, работих в близо 14 различни хотела за 7-8 години и на летен и на зимен туризъм. В масата си са такива - експоататори. А, и как можах да забравя - целия персонал осигуряван на минимума! Евала. И сега когато вече съм на 35, ще очакват аз със семейството си, можейки да си го позволя да дойда там?! А заедно с мен и всички хиляди служители и работници били на същото положение в тия години.. НЕ, Н И К О Г А! Само ваканции при семейства даващи стаи, от имотите си по Царево, Ахтопол, Приморско, Китен! ДЪРПАЙТЕ!
14.
Прокопи Манивелов
29.03.2026 14:59:58
2
13
Утре ще вали. Може и да не вали! Значи, шефчето на хотела да намери едно въже, малко сапун, да си свари чай. Утре, като съмне, да се запита: - чай ли да шия или да се обеся?!? И да се обеси! :) От КУРтоазия! :) М-чи така де. :) https://www.flagman.bg/captcha.php
13.
Прокопи Манивелов
29.03.2026 14:59:24
1
7
Утре ще вали. Може и да не вали! Значи, шефчето на хотела да намери едно въже, малко сапун, да си свари чай. Утре, като съмне, да се запита: - чай ли да шия или да се обеся?!? И да се обеси! :) От КУРтоазия! :) М-чи така де. :)
12.
Прокопи Манивелов
29.03.2026 14:58:12
1
10
Утре ще вали. Може и да не вали! Значи, шефчето на хотела да намери едно въже, малко сапун, да си свари чай. Утре, като съмне, да се запита: - чай ли да шия или да се обеся?!? И да се обеси! :) От КУРтоазия! :) М-чи така де. :)
11.
Ханко Брат
29.03.2026 14:58:04
0
31
... И да си разплета чорапите ли? Боли ме хуя за хотелиери и ресторантьори!)
10.
Ханко Брат
29.03.2026 14:56:45
0
34
... И да си разплета чорапите ли? Боли ме хуя за хотелиери и ресторантьори!)
9.
Just a wild guess
29.03.2026 14:43:02
0
53
Може би хората четат ревютата за хотела му?
8.
Аман
29.03.2026 14:42:58
0
85
Всички имаме проблеми, не само ти. Писна ми да ни занимават само с проблемите на хотелиери и ресторантиьори. Най големите мрънкалници
7.
В името на народа !
29.03.2026 14:38:48
5
36
Мри бе изрод. Всички частни боклуци трепане само ви оправя
6.
В името на народа !
29.03.2026 14:37:41
3
38
Мри бе изрод. Всички частни боклуци трепане само ви оправя
5.
аха
29.03.2026 14:35:54
3
68
Местя си го. Жалко, че бетона ще си стои завинаги, а няма кой да го изрине за да може там да се настани природата
4.
Таз овца заблудена...
29.03.2026 14:27:29
0
53
Дай Боже Господи повече като тебе... фалшиви баровци...
3.
Въпрос
29.03.2026 14:19:13
0
46
"....но няма интерес нито от българи, нито от румънци...."
А този господин към кое точно очаква да е насочен интересът?
2.
оффф...
29.03.2026 14:18:52
12
46
цените непроменение? там ви е грешката.
НСИ отчетоха дефлация, трябваше да намалите цените, малко скидка, като за украински мангасари. шегувкам се, къде се е чуло и видяло украняги да плащат? живеят на чужд гръб, на нашия.
1.
Р.Р
29.03.2026 14:16:31
5
23
DMS hotel.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори