Бургазлия със серия нарушения зад волана в "Меден рудник"
Провинилият се кара кола с прекратена регистрация и с дрога в шасито
40-годишен бургазлия направи серия от нарушения зад волана.
Вчера около 20:10 ч. в района на ул. "Захари Стоянов" в ж.к. "Меден рудник" служители от Четвърто Районно управление - Бургас спират за проверка "Мазда 6", управлявана от въпросния мъж.
И след това започва хроника на провиненията му.
Констатирано е, че автомобилът е с прекратена регистрация, като за същия няма сключена задължителна застраховка "Гражданска отговорност". Налице не е и валиден технически преглед.
Водачът е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като втората проба е положителна за употреба на метамфетамин.
"Геройствата" му не спират дотук.
40-годишният бургазлия отказва да даде кръв и урина за химичен анализ. При претърсване на купето на автомобила, под шофьорската седалка в цигарена кутия е открит метамфетамин.
Работата по случая продължава. Мъжът е задържан, съобщиха от полицията.
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера

Само да не ударят някой пешеходец.
А в центъра на сарафово,по парковете към морето каква е картинката?
Мръсотия, храсти, клони.
Уж се мете а по тротоарите пълно с боклуци.
Няма контрол на работата по подръжката на населеното място.
Говори се за кметския наместник че си затваря очите .
Ще трябва да се разровят нещата там.
Има 150 бр автомобили паркирани неправилно и нищооооо
Защо да даваш 2000 евро заплата като киртака от ямбол ще ти работи за 1000евро нищо че изравнихме цените на услугите от лев 1 към 1 с евро.
Така работодаля опъва по дебела горница а киртака си остава киртак.
квартирите от 500 леа станаха 500 евро.
Ток, вода същата работа услугите монтьорите вземаха 25-30лв труд сега 20-30 евро труд как е....
Ни мъ ибе уе чуек аз съм над нещата.
Сигурно е и прост машинкаджия.
Ти му казваш не се прави така ама той боклук по душа не подлежи на превъзпитание.
Сигурно е и драматизарал до безкрай ама кой ти е виновен само и единствоно ти.
Добре че не е блъснал някой този олигофрен.
Заемат всички свободни места за паркиране.
Цялата улица е в кал.
Къде е кмета?