САЩ и Украйна са обсъдили край на войната през март
Предвижда се подобна сделка да бъде подложена на референдум от украинците, който да се проведе заедно с избори
Преговорните екипи на Съединените щати и Украйна са обсъждали сключване на мирно споразумение между Москва и Киев през март.
За това съобщават пред Ройтерс източници, информирани с хода на скорошните преговори в Абу Даби и Маями. Предвижда се подобна сделка да бъде подложена на референдум от украинците, който да се проведе заедно с избори.
Американците са заявили, че е най-добре вотът да се проведе скоро, като се е обсъждало това да стане през май, предава lupa.bg.
Запознати с преговорите заявиха пред Ройтерс, че този срок е нереалистичен. Според украинските власти, за организирането на вота при сегашните условия ще са необходими около 6 месеца.
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък
