Смъртта на кучето Лора покруси граждани на Царево
Животинчето почина напът към клиника
Читател на Флагман.БГ сигнализира за фатален случай с домашно куче в Царево. Историята на милото създание Лора събуди вълна от емоции в социалните мрежи. Хора са потресени от съдбата на животинчето.
То е било изключително недохранено. Държано е със здраво стегнат сезал за врата, който е довел до наранявания. Кучето е гледано от представители на малцинство. Много местни са потресени от случилото се на улица "Чайка".
След техни сигнали е направен опит животинчето да бъде преместено в клиника. За жалост състоянието му е било толкова нестабилно, че малкото куче издъхва по пътя.
Коментари за участта на Лора говорят достатъчно:
"Поредния ужас причинен от нас - хората. Душичка невинна".
"Жестоки, празни души на безчувствени и нехайни човеци".
"Много жалко! Едно невинно същество".
Граждани настояват собствениците да понесат отговорност за начина, по който е отглеждано кучето, за което епитета - домашен "любимец", звучи неуместно.
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Тая грешка на природата, трябва да се поправи с напалм, публични бесилки и газови камери.
И до номер 2,ТИ си още по-голям боклук и от него.Щом ще вадиш червата на човек,самия ти не си човек.
Само те са без грам човечност и милост към никого! Жестоки, първосигнални, алчни, крадливи, лъжливи.......
Флагман, покажете им снимките на мъчителите, моля?
Това, ако беше в нормална държава, щеше да е публичен, наказателен процес.