Бойко Борисов скъса мрежата, забоде 7 гола в един мач
Отборът му победи с 12:3
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов изигра силен мач за ветераните на Витоша Бистрица. 66-годишният нападател се отчете с цели 7 гола за 12:3 срещу Житен.
Срещата беше от столичното първенство, а Борисов и компания с лекота надиграха противника.
Навършилият 48 години преди два дни бивш национал на България Христо Йовов вкара 2 гола, а по един добавиха Георги Пеев и близнаците Йордан и Веселин Миневи, които също са сред класните футболисти в родната "А" група от близкото минало.
Борисов и Витоша станаха първенец на столичното първенство и продължават битката за републиканската титла.
Припомняме, че "тигрите" от Бистрица се паднаха срещу Левски вчера при тегленето на жребия за 1/8-финалите за Купата на България. Първият отбор на Витоша e на третото място в Югозападната Трета лига, предава БЛИЦ Спорт.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

след което с помощта на продажните Мисирки - журналисти и Социолози
започна да манипулира и опростачва Системата.
И последваха вече големите неща : Обезличаване на Образованието,
Съдебната система, Полицията, Прокуратурата, далавери в митниците,
кражба от парите на Здравната каса, Колосални кражби от Еврофондовете, от Бюджета,
от Псевдо-Саниране, от Спортни залички, Милиарди от Магистралите,
Велоалейки и Постоянни имитации на ремонти във всички общини с ГЕРБЕРСКИ кметове.
Всеки народ заслужава своите управници!
Едно време футболист се ставаше по поляните, а сега щял да прочете една книга и да стане футболист, да еба и наркоманчетата им да еба.
Цялата държава се тресе от неадекватен бюджет -нарциса играе мач?
Мерзавко -Позор , оставка и затвор!!!