Нова драма с руски изтребител
Прелетя над германска бойна фрегата
Руски изтребител прелетя над германска военноморска фрегата в Балтийско море, заяви министърът на отбраната на Германия Борис Писториус.
"Навлизането на руски дронове и изтребители дълбоко навътре в полското и естонското въздушно пространство, както и прелитането над германска военна фрегата в Балтийско море в рамките само на дни показва ясно, че Русия буквално подлага на тест държавните граници, включително и тези на страни от НАТО, с още по-голяма честота и интензивност", сподели Писториус.
Правейки тези изявления, той призова германските депутати да одобрят бюджета на министерството на отбраната за 2026 г.
Според министъра руският президент Владимир Путин възнамерява да провокира страните членки на НАТО и да се възползва от евентуални слабостите на Алианса.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

И правилно Русия реагира на агресията на НАТО.
СВО е напълно законна според международното право и устава на ООН.
Факт е, че ЕС подкрепя подтиснически режим, срещу който борбата на Донбас за свобода и независимост бе призната за законна.
Няма как при такова агресивно поведение от страна на една държава, другите държави да стоят и да чакат и да не взимат мерки.
Русия преди години си играеха така и с Турция до момента в който комшиите им свалиха един самолет.
След това спряха с тези простотии.
Сега ще стане същото. Тези простотии на руснаците показват (не че не сме го знаели), че за тях живота на пилота им, който ще загине не е важен.
Росия е кочина
ще докара трета световна и после ще реве, че Русия била нападната.
Руснаците са тотални шизофреници
Ми немската фрегата да си е стояла в германия и да не е нарушавала границата и!
Мачкай всичко немско където и да го срещнеш!
Насерация за Дойчландската пидерация.
Следващия път ли? Защо следващия? Какъв е сега проблемът? Джендъри умрели. Хахаха.