Мъж от Бургаско бере душа след катастрофа с чужденец
Инцидентът стана заради шофиране с несъобразена скорост
Мъж от Бургаско е с опасност за живота след жестока катастрофа на пътя Айтос-с.Караново-с.Русокастро. Тежкият инцидент се случи вчера около 11:23 ч.
64-годишният мъж, от с.Кръстина, общ.Камено, е карал лекия си автомобил "Нисан". По информация на ОДМВР-Бургас, той губи контрол над колата поради движение с несъобразена скорост и в условията на десен завой навлиза в насрещната пътна лента. Там той се блъска челно в правомерно движещия се лек автомобил "Тойота". Тази кола е управлявана от израелски гражданин, живеещ в с. Караново, област Сливен.
В следствие на тежкия удар, водачът на "Нисан"-а е получил пневмоторакс и кръвоизлив в корема, настанен е за лечение в болница "Сърце и мозък". Мъжът е с опасност за живота.
Другият мъж, водач на ударената кола, е с контузия на гръдния кош, без опасност за живота. Настанен е в същата болница.
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест

Е затова си заслужаваме съдбата,на българята,все другите им са виновни,само те са прави и знаят и предвиждат всичко....
Ми що не си погледнете насраните гъзове и ,че сте затънали до ушите в лаина бе посерковци...??? Никой не ви е виновен,вие сами сте се докарали на това дередже,на което сте....
Пък тоя мухльо да мре,като няма никой в празната му чутура,така му се пада ,да е внимавал....!!!!
Само дето тук голяма част от терористите са на пътя.
Движил се Ганьо с несъобразена скорост....
Нещо ново?