Издирват турист, изкъпал се в едно от Седемте рилски езера
Има твърдения, че е италианец, който не прочел табелите на английски
Турист е видян да плува в Бъбрека - едно от защитените Седем рилски езера. На кадри от сряда сутринта се вижда как мъж влиза във водите на езерото и след това започва да плува.
Езерата се намират в границите на Национален парк "Рила" и са част от защитена територия с особено екологично значение. Къпането и влизането във водата са абсолютно забранени.
Директорът на Национален парк "Рила" Красимир Андонов съобщи, че сигналът е получен на 112.
"Уведомен е охранителят на парка, който когато е пристигнал на място, вече не е имало никой. Трудно е да установим самоличността на човека, заснет да плува в езерото. Доколкото разбрах от очевидците е бил италианец. Не можем да разберем временното му местожителство и дали въобще е в страната още. Тази година прави впечатление, че чужденци нарушават правилата, а българите сигнализират за нарушенията. Явно туристите не четат предупредителните табели, които са и на английски, затова обмислям да сложим по-големи знаци", обясни Андонов пред НОВА.
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете

Обаче издирват КОЙ са бил къпал в ледено езеро
Няма такава държава
Прилича на български чалгаропитек с татуировки и назобан. Италианката може да е колата му?
жална му майка,такова глоба щеха да му друснат,че свят да му се завие,че и затвор за капак.....ама у БГ-ето може...карай да върви...
Да не цапаме дреите