Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас
15 Септември 2025, Понеделник, 19:34 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВДрегерът едва не се счупи
В четвъртък около 12:50 ч. в района до бл. 103 в ж.к. "Меден рудник“ служители от Четвърто районно управление спират за проверка лек автомобил "Опел Вектра", управляван от 56-годишен бургазлия.
Полицаите установили, че същият шофира след употреба на алкохол с концентрация от 3.59 промила.
Водачът е задържан.
В категории:
Крими
,
Меден Рудник
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Четири американски самолета излетяха от летище „Васил Левски“
07/06/2026, Неделя 20:00
0
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган

Moje da e ot ukrite. Na vsi4kite pari deto im davame tova e 4esto rezultata.
Uzvinqvayte za latinicata, :(
миии...ии щото никой не ми присветна.....
"Въобще не съм полицай ,господин пиян !"