Тежък инцидент с ел. тротинетка в Средец, 42-годишен мъж е със счупен прешлен на гръбначния стълб
Мъжът е блъснат от автомобил
Вчера около 10.45 ч. в Средец, в района на кръстовището на улиците "Васил Коларов" и "Черни връх" "Фолксваген Крафтер", управляван от 61-годишен мъж от Средец, извършвайки ляв завой, отне предимството и блъсна индивидуално електрическо превозно средство.
Електрическата тротинетка е управлявана от 42-годишен мъж от Средец.
Той е получил неприятни травми вследствие на удар. 42-годишният мъж е със счупен прешлен на гръбначния стълб и счупена раменна кост.
Откаран е до болница "Дева Мария".
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас!
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано
България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС
Автомобил блъсна 4-годишно дете до площадка в Девин

Плащам си данъци за колите и моторите, съответно застраховките и пътните такси.
И искам да си ползвам пътя за който плащам.
Нямат място на пътя превозни средства без платени такси!
Не да ми говорят за предимство, ако утре се блъсне в мен и семейството ми какво пак ли ще говорим за предимство. Или ако блъсне малко дете на тротоара, в парка, на детската площадка?!?!?!
Забрана със закон за така наречените "тротинетки" или регистрация и такси!
Как може толкова злоба и лицемерие!
Няма място на пътя!!!