Тези зодии са магнит за негативна енергия
Тези знаци са склонни да бъдат по-интровертни, заземени и отзивчиви към външни влияния
Според астрологията има както отрицателни, така и положителни зодии. Това обаче не описва чертите на даден зодиакален знак (всеки зодиакален знак има както положителни, така и отрицателни черти ), а по-скоро негативната енергия, която възприемат лесно.
12-те зодиакални знака съществуват на полярности. Водните и земните знаци са лесно податливи на негативни енергии, като водните знаци Рак, Скорпион и Риби са пасивни, а земните знаци Телец, Дева и Козирог са възприемчиви.
Тези знаци са склонни да бъдат по-интровертни, заземени и отзивчиви към външни влияния, за разлика от положителните зодиакални знаци, които са по-общителни и експресивни, пише glasnews.bg, позовавайки се на анализа на езотеричният и астрологичен анализатор и Красимир Куртев.
Кои са тези шест зодиакални знака отворени към негативното:
1. Скорпион
Скорпионите усещат нещата много интензивно и има моменти, когато им е трудно да контролират чувствата си. Сякаш емоциите им са на повърхността и всяко малко нещо може да предизвика експлозия.
Отрицателната им енергия е ясна от промените в настроението им и неспособността им да запазят спокойствие, когато всичко върви наред.
2. Козирог
Когато Козирогът излъчва отрицателна енергия частично. Козирозите са склонни да намират общуването с хората за много уморително и трудно.
Това е така, защото Козирозите са толкова обвити в собствената си драма и негативни чувства, че нямат енергията да бъдат там за някой друг.
3. Рак
Негативната енергия при Раците е самонасочена и те са склонни да мислят за себе си като за недостойни да се случват добри неща. Те се чудят дали някога ще бъдат щастливи или успешни.
Когато Раците излъчват негативна енергия, те може да поставят под съмнение действията, които са предприели, и отговорността им за развалена връзка.
4. Риби
Когато Рибите са уловени в отрицателен енергиен цикъл, те са склонни да искат да бъдат сами и ограничават взаимодействието с любимите хора.
Да бъдеш самотен не е непременно нещо лошо, но когато продължава продължително време, не е здравословно.
5. Дева
Знаем, че Девите са склонни да бъдат самокритични, но когато са в отрицателен енергиен цикъл, критичният им поглед може да бъде насочен както към другите хора, така и към себе си. Девите могат да бъдат хиперкритични и да се нахвърлят, което не е добре за никого.
Ако могат да разпознаят какво правят, те ще могат да спрат да се занимават с безполезни негативни мисли; ако не, те могат да продължат и да навредят не само на самочувствието си, но и на взаимоотношенията си.
6. Телец
Когато Телецът попадне в отрицателен енергиен цикъл, е склонен да го представят като „реалистичен“ и „виждащ нещата такива, каквито са“. Телците изглежда не разбират, че отрицателната енергия се самоусъвършенства и ще продължи да върви и да се храни от себе си.
С други думи, Телците стават много цинични и могат да се държат по токсичен начин.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
