Катастрофа край Руен: Трима са в болница
За щастие няма непосредствена опасност за живота на пострадалите
На 09.05.т.г. около 08.30 ч. на пътя Айтос – Провадия, км. 58+500, в района на община Руен, на кръстовището с пътя с. Медово – с. Страцин, лек автомобил "Фолксваген Пасат", управляван от 55-годишен мъж от с.Трънак, не спира на пътен знак "СТОП" и отнемайки предимството блъска правомерно движещия се от Варна към Айтос лек автомобил "Опел Зафира".
Второто превозно средство е управлявано от 62-годишен мъж от Провадия.
От ПТП пострадали двамата водачи, както и пътника от Опела - 18 годишен младеж от Провадия, син на водача. Тримата са откарани в болница "Дева Мария" - кв. "Ветрен".
Водачът на колата Фолксваген е с повърхностни и контузни наранявания, настанен е за лечение. Водачът на опела получил фрактура на коляното, настанен е за лечение, синът му е с пукнато ребро.
37 души загинаха при катастрофа с автобус в Южна Америка
Държавата публикува за обществено обсъждане актуализирания План за управление на Природен парк "Витоша"
Луксозна кола прекара 31 години под борови шишарки
Жена роди близнаци, които имат различни биологични бащи
5 зодиакални знака, които се справят по-добре сами, отколкото във връзка
НС на 1-во четене: Родителите на деца до 12 г. - с непълно работно време през лятото
Необичайни начини за използване на прах за пране у дома
Предстои топъл уикенд, от вторник обаче температурите падат
Кметът на Варна и още четирима са дадени на съд за 12 престъпления
Съдът рязко смекчи мерките на обвинените за боя над шефа на МВР в Русе
Германци осъдиха ФИФА
