Бургас изпраща Летния Никулден с грандиозен концерт на пл. „Тройката“
За втора поредна година хората с морска душа се наслаждават на богатата празнична програма, организирана от Община Бургас
Провежда се кулминацията на тържествата, с които Бургас за втора година чества „Летния Никулден“. На пл. „Тройката“ в 18:00 часа започна концерт с участието на един от най-обичаните български естрадни певци – Орлин Горанов, соловата изпълнителка NICKA, както и групите K. LINA и THE LADIES.
Стотици изпълват площадното пространство пред голямата сцена. Празничният концерт започна с изпълнение на THE LADIES, последвани от NICKA, K. LINA и, разбира се, звездата на вечерта – дългоочакваният от бургазлии Орлин Горанов.
Целият ден в града премина в пищни тържества край казаните с рибена чорба. Концертът ще продължи до късно вечерта, а това със сигурност ще остане като още един символ – част от календарната празнична програма на Община Бургас.
Насладете се на емоциятата в нашите кадри и видео.



.jpg)






.jpg)

Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

То вярно е че е спортна дисциплина от 89-година.
Хвърляне на Сърп, хвърляне на Чук и бягане на Запад.
Но брадати и тутаирани полицай изхлежда Безнадеждно.
Аз като БУРГАЗЛИЯ почни бях изключен от големите правежи.
Е, изхарчиха около 350 000 лв от нашите пари, но всичко се прави за вас, бургазлии!
И шеф Токев НЕ е ч@лгар! Бургас е опаразитена, трябва ни детокс.
Ама, тези им глупости са платени с нсшиуре данъци, а градът е леш!
Вие, съгласен ли сте да платите хонорарите на лилипута Иван Звездев и Орлин Горанов, и всичкото там + "безплатната" храна, вместо да се постегне града ни?
Защото реално всички ние бихме си управлявали 100 пъти по- адекватно бюджета, чрез референдуми, отколкото през администрация, която ни задължават и да издържаме?!